Skocz do zawartości

Livescore - MŚ 2014 w Brazylii


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

 

atletico szuka bramkarza. Niech pyta o Ochoę.

Brawo sędzia, za nie podyktowanie karnego

 

Jedna z pierwszych zasad spisanych w książce Soccernomics brzmi: Nie kupuj nigdy zawodnika, który wyróżnia się na Mundialu/EURO :D

Zasad dobra, ale akurat Ochoe można wziąć za darmo więc małe ryzyko ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

Najlepszy bramkarz Ameryki ostatniej dekady. Niestety, w Europie trafil do chujowego klubu. A mogl isc do Manchesteru United...

 

W ogóle dobrzy latynoscy GK nie mają szczęścia do francuskich klubów - Chilavert trafił do Strasbourga na ten przykład :)

 

W ogóle Latynosi to nie powinni przechodzić do Realu Valladolid. Blanco i Higuita. Moi dwaj ulubieńcy...

Odnośnik do komentarza

Przez to ciągnięcie Korei Płd. przez sędziów w 2002 roku jest to chyba jedyna azjatycka drużyna, której nie jestem w stanie kibicować na żadnej z kolejnych imprez. :]

Miałbym podobnie pewnie, też mnie to przekręcanie zaczęło mocno wkurwiać, ale tak się złożyło, że moim pierwszym oberzjanym koreańskim meczem przed MŚ 2002 był sparing ze Szkocją, gdzie grali bardzo fajnie i wygrali 4:1 i jakoś tak zasympatyzowałem z nimi, i Ahn Jung Hwan za drugą bramkę stał się jednym z zawodników, którym kibicowałem :P Tym bardziej, że był jedną z moich pierwszych naklejek Panini z tych mistrzostw :P

Tak działa umysł dzieciaka :)

Odnośnik do komentarza

 

atletico szuka bramkarza. Niech pyta o Ochoę.

Brawo sędzia, za nie podyktowanie karnego

 

Jedna z pierwszych zasad spisanych w książce Soccernomics brzmi: Nie kupuj nigdy zawodnika, który wyróżnia się na Mundialu/EURO :D

Rustu lubi to.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...