Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mnie czeka weekend z formatem :/ I kurwa znowu instalowanie wszystkiego, ićta w chuj. Najchętniej to bym zrobił to teraz, bo nie lubię zostawiać nadpsutego kompa, ale trzeba rano wstać :/

same here, guwno jakieś muli kąpa, do tego sie przegrzewa, nie mogę już nawet odpalić FMa dlatego oprócz formata będzie trzeba przeczyścić bebechy, faken

Odnośnik do komentarza

Podobno czyszczenie kompa i nowa pasta do procesora czyni cuda.

robiłem kiedyś, także potwierdzam, ale mojego zabytku mi się nie chce ruszać już nawet

 

JAHU SORY KURWA OD DZIŚ CODZIENNIE BĘDĘ O TYM MYŚLAŁ WYBACZ MI BO NIE ZASNE ODP TO WAŻNE PLIS

Odnośnik do komentarza

Wezcie na wieczor wrzucajcie jakies smieszkowe historyje vel. Pasty, bo mozna kurwa usnac przy tych emerytach. Jebani siedza jak na skazaniu, by po 5. Minutach wyjebac z dialogiem

 

- Matko jak mi sie spac chce.

- Tak?

- Tak.

- A ja mam dzis kanapeczke ze smalczykiem.

- Mniam.

Odnośnik do komentarza

Wezcie na wieczor wrzucajcie jakies smieszkowe historyje vel. Pasty, bo mozna kurwa usnac przy tych emerytach. Jebani siedza jak na skazaniu, by po 5. Minutach wyjebac z dialogiem

 

- Matko jak mi sie spac chce.

- Tak?

- Tak.

- A ja mam dzis kanapeczke ze smalczykiem.

- Mniam.

 

Macie krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Właśnie zdzwoniła do mnie mama Jaruzelskiego okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopak przeżywał przez całe 25 lat - nie miał żadnych znajomych poza Adasiem który go bronił, był wrażliwym człowiekiem który był jednocześnie chorowity i bał się wychodzić ze swojego pokoju do sądu. Jedyne co miał to mundur i ordery Bohatera Związku Radzieckiego, a nawet to mu zabraliście! Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z PZPR popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać. Macie krew na rękach, zaszczuliście wybitnego człowieka!

Odnośnik do komentarza

Jak tego Korwina można traktować na serio - właśnie w Trójce się wypowiada. Usłyszałem fragment (mniej więcej):

 

Korwin:każdy sędzia Trybunału Konstytucyjnego, który głosował za uznaniem podniesienie wieku emerytalnego za zgodnym z Konstytucją, będzie miał wiek emerytalny podniesiony do wieku 99 lat

Redaktor (wyraźnie łapiąc absurdalny klimat): to będzie w sumie nagroda dla nich, bo będą pobierać wysokie pensje do 99 roku życia

Korwin (po sekundzie zastanowienia): no nie, bo zostaną natychmiastowo zwolnieni.

Odnośnik do komentarza

Jak tego Korwina można traktować na serio - właśnie w Trójce się wypowiada. Usłyszałem fragment (mniej więcej):

 

Korwin:każdy sędzia Trybunału Konstytucyjnego, który głosował za uznaniem podniesienie wieku emerytalnego za zgodnym z Konstytucją, będzie miał wiek emerytalny podniesiony do wieku 99 lat

Redaktor (wyraźnie łapiąc absurdalny klimat): to będzie w sumie nagroda dla nich, bo będą pobierać wysokie pensje do 99 roku życia

Korwin (po sekundzie zastanowienia): no nie, bo zostaną natychmiastowo zwolnieni.

 

No co Ty opowiadasz, przecież to taki mądry człowiek i jedyny, który potrafi walczyć z układem!!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...