Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ślub. "Jeśli więc mamy tu fanów podobnych uroczystości, nie macie co robić w sobotę wieczorem,

albo przypadkiem będziecie przechodzić z tragarzami, to wpadnijcie do kościoła zobaczyć jak
się stresuję hehe"

 

Trochę to niepoważne...

Odnośnik do komentarza

Tylko ślub. "Jeśli więc mamy tu fanów podobnych uroczystości, nie macie co robić w sobotę wieczorem,

albo przypadkiem będziecie przechodzić z tragarzami, to wpadnijcie do kościoła zobaczyć jak

się stresuję hehe"

 

Trochę to niepoważne...

niepoważne i jak nie chceesz to nie musisz iść i tak Cię w tłumie nie rozpozna :D

Odnośnik do komentarza

Tylko ślub. "Jeśli więc mamy tu fanów podobnych uroczystości, nie macie co robić w sobotę wieczorem,

albo przypadkiem będziecie przechodzić z tragarzami, to wpadnijcie do kościoła zobaczyć jak

się stresuję hehe"

 

Trochę to niepoważne...

 

W końcu to TVN :keke:

Odnośnik do komentarza

To to chuj, mój brat nie pojechał na pogrzeb naszej Babci a wpierdolił się wstawiony na stype i co swoje, to pochlał :D (oczywiście to odpowiedź typu "Co ma piernik do wiatraka" lecz w klimacie uroczystości kościelnych)

Odnośnik do komentarza

Tylko ślub. "Jeśli więc mamy tu fanów podobnych uroczystości, nie macie co robić w sobotę wieczorem,

albo przypadkiem będziecie przechodzić z tragarzami, to wpadnijcie do kościoła zobaczyć jak

się stresuję hehe"

 

Trochę to niepoważne...

Prawde powiedziawszy to slabe w chuj... Ja sam mam teraz cyrk z zaproszeniami i na ślub i obiad 'poslubowy' wreczamy zaproszenia kartkowe, a na sam ślub zaproszenia w postaci cyfrowej. Ale nawet te na ślub będą utrzymane w poważnej konwencji, a nie takie smieszkowanie jak przytoczyles. Inna sprawa, że nawet jak na sam ślub, to wypada to zrobić wczesniej niż kilka dni, bo to trochę niepoważne traktowanie zapraszanych osób.

Odmów :P i odpisz mu w równie 'smieszkowym' stylu ;)

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze apropos wyborów to bardzo mnie cieszy oszałamiający wynik Ruchu Narodowego, który pokazał siłę i niezwykłą jedność społeczności kibicowskiej.

 

a na fejsie dyskutują de raph z gackiem, czemu mi się to wyświetla w ogóle : |

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze apropos wyborów to bardzo mnie cieszy oszałamiający wynik Ruchu Narodowego, który pokazał siłę i niezwykłą jedność społeczności kibicowskiej.

 

a na fejsie dyskutują de raph z gackiem, czemu mi się to wyświetla w ogóle : |

ponoć nie przekroczyli progu, bo większość elektoratu ma odebrane prawa wyborcze :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...