Skocz do zawartości

Imię jej 44 i 4


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Scorpio, ile goli straciłeś grając Rangers? :D

 

Mam plan, żeby zagrać taki trochę antyfutbol, zamknąć sklep i nie pozwolić se wbić >9 goli.

w lidze? w 36 kolejkach stracilem 14 bramek. w 28 spotkaniach ligowych nie stracilem bramki.

No to ladnie. Sprobuje Cie pobic, ale caly czas sie zastanwiam nad ustawieniem. Jak ustawiasz Airda?
Odnośnik do komentarza

 

 

Scorpio, ile goli straciłeś grając Rangers? :D

 

Mam plan, żeby zagrać taki trochę antyfutbol, zamknąć sklep i nie pozwolić se wbić >9 goli.

w lidze? w 36 kolejkach stracilem 14 bramek. w 28 spotkaniach ligowych nie stracilem bramki.

No to ladnie. Sprobuje Cie pobic, ale caly czas sie zastanwiam nad ustawieniem. Jak ustawiasz Airda?

 

albo AML albo CM. to zalezalo jak grali i czy byli zdrowi Law, Macleod i Tempelton. ale jak na taka pozycje i ilosc rozegranych spotkan, to sporo bramek nastrzelal. w lidze mial 12 (14) i 12 bramek.

a co do tych straconych bramek - gdyby nie wpadka ze Stranraer to byloby troche lepiej (wygralem 6:4 :keke: )

Odnośnik do komentarza

 

a w drugą stronę jak? pieszo?

 

No bez przesady :D

 

Najpierw mi taksówka przywiezie skuwacz i sworzeń, i jak mi się uda spiąć to wrócę na kołach. Jak nie, to rower wyląduje w bagażniku i tyle :P

 

o kowalu nie zapomniałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...