Skocz do zawartości

Marynia po raz 443 dyskutuje o polityce przy herbacie i ciasteczkach


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

No i co mnie zaczyna wkurwiać powoli, że przygniatająca większość najlepszych młodych talenciaków to latynosi. :/ Jeszcze gdybym grał w Hiszpanii, czy Włoszech to okeeej. Ale w Spurs mnie to zaczyna kłuć po oczach. Już w tym momencie w pierwszej 11 mam 2 Kolumbijczyków, 3 Argentyńczyków, Meksykanina i Brazylijczyka. :roll: Anglika jednego, a w całym pierwszym zespole jednego wychowanka(Rose'a), którego trzymam też tak jak kwiatka do korzucha, bo za jakieś grosze mógłbym kupić jakiegoś argentyńca 3 razy lepszego od niego. :/ Już nie wymagam, żeby w Anglii się rodziły jakieś kozaki, bo to mało realistyczne by było, ale no Niemcy, Francuzi, Hiszpanie. :P

 

http://pics.tinypic.pl/i/00527/ptxbtjopu8f9.png

Latynosi są przegięci to fakt. U mnie w składzie: dwóch Honduraninów (najbardziej przegięta nacja), Ekwadorczyk, Paragwajczyk, Kolumbijczyk i Meksykanin.

Ale złotą piłkę od trzech lat otrzymuje Anglik, niejaki Jak Collier z Man City, z pewnoscią najlepszy napadzior u mnie na sejwie

Odnośnik do komentarza

 

 

W maju mam do przepracowania 304h :\ Niech sie ten skurwiel kończy...

To jest tyle godzin w jednym miesiącu? :o

 

W ogóle co się dzieje z tą Marynią, od kilku tygodni w kółko wszyscy nakurwiają o graniu w FM-a :|

W miesiącu sa 372 h.

 

Zaszalej! Masz 68 wolnych godzin!

 

 

A ja tam byłem! To znaczy w sali, a nie pod, bo wiedziałem, że trzeba przyjść wcześniej, a nie jak głupek do ostatniej chwili czekać.

Odnośnik do komentarza

Co za mecz, prowadzić 5-1 na wyjeździe i nagle od 66 minuty zawodnicy gospodarzy przypominają sobie jak należy skutecznie grać:/. Mecz zakończony remisem 5-5. Ech te Lincoln. Seria 4 meczów zwycięskich na początek sezonu została przerwana.

Odnośnik do komentarza

Wychodzę z pracy po 16, a tu telefon z innej firmy z odpowiedzą na moje ogłoszenie. Ale głupek ze mnie, odpowiedziałem, że mam już pracę, a przecież mogłem pytać czy nie mają lepszych warunków może ;) Pycha jednak nie popłaca, więc jakoś przeżyję ;)

 

Teraz na 18 na nockę, rano na dniówkę, a potem prowadzić kurs. Jak wrócę po 22 do domu jutro to potem pracuje dopiero w niedzielę :D

Odnośnik do komentarza

 

Ja zawsze gralem w dziwnych ligach, gdzie rezerwowych moglo byc np. czterech - od tego czasu nauczylem sie olewac rezerwowego bramkarza.

Ja to mam w drugiej belgijskiej. Do tego min. 6 wychowanych w kraju/2 u21. Cały misterny plan opierania na młodych z bambusowa mi się na tym posypał :D

 

No toc liga belgijska to jedno z najfajniejszych wspomnien - gralem kiedys Verviers. Limit kartek tez byl niski, bo trzy - gorzej w karierze mialem tylko w indonezyjskiej, gdzie wykluczenie z nastepnego meczu jest po dwoch zoltkach.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

W maju mam do przepracowania 304h :\ Niech sie ten skurwiel kończy...

To jest tyle godzin w jednym miesiącu? :o

 

W ogóle co się dzieje z tą Marynią, od kilku tygodni w kółko wszyscy nakurwiają o graniu w FM-a :|

W miesiącu sa 372 h.

 

Zaszalej! Masz 68 wolnych godzin!

 

 

A ja w tym miesiącu 68 pracujących :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...