Skocz do zawartości

4-4-2. Klasyka, nostalgia i spodnie z Tesco.


Feanor

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnie swoje wszystkie buty, spodnie i tshirty kupuję online, dzięki czemu nie muszę chodzić po sklepach i przepłacać :)

 

Już od kilku ładnych lat jak potrzebuję butów, to kupuje tylko w sieci. Ale takich np. spodni nigdy bym się nie odważył kupować online.

Odnośnik do komentarza

 

Ja ostatnie swoje wszystkie buty, spodnie i tshirty kupuję online, dzięki czemu nie muszę chodzić po sklepach i przepłacać :)

 

Już od kilku ładnych lat jak potrzebuję butów, to kupuje tylko w sieci. Ale takich np. spodni nigdy bym się nie odważył kupować online.

 

 

Ale w przypadku np. Zalando to żadne ryzyko, bo masz darmowy zwrot, kurier przyjeżdża kiedy chcesz i gdzie chcesz, no problem :) A jak masz nadwyżkę gotówki na koncie, to zamawiasz sobie 10 par, wybierasz jedną a resztę zwracasz, a przymierzasz sobie w domu, a nie w ciasnej i brudnej przebieralni w sklepie ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja ostatnie swoje wszystkie buty, spodnie i tshirty kupuję online, dzięki czemu nie muszę chodzić po sklepach i przepłacać :)

 

Już od kilku ładnych lat jak potrzebuję butów, to kupuje tylko w sieci. Ale takich np. spodni nigdy bym się nie odważył kupować online.

 

+10000

 

Buty kupuje markówki, na spodniach można już zaoszczędzić, nie psują się tak jak podłe buty, tu sie z vamim zgodze. Choć sam mam z 2-3 pary wranglerów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...