Skocz do zawartości

Marynia po raz 441 kładzie ser na wędlinę


Ingenting

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

witam ze stacji paliw lotos, wjebali mnie na nocke w dzien swiety, kutasy

Stacja paliw, więc wyższa konieczność. Dziadowo by było, jakby karetce zabrakło paliwa. Jesus approves!

 

niedzielne nocki sa do bani, przychodza juz tylko niedobitki po dlugim weekendzie. :)

 

to łatwiej można się kimnąć na palecie z olejami ;)

Odnośnik do komentarza

Faded Footballers @FadedFootballer

Footballers who unfortunately never reached their potential or declined.

 

Followed by Cherno Samba,

 

:lol:

Be6yFg1CYAA3p_e.jpg

 

Thomas Gravesen ze swoją kobietą. I powiedzcie mi że laski nie lecą na hajs :D

 

A może ona nie jest powierzchowna i nie patrzy tylko na urodę, co?

Odnośnik do komentarza

A ja miałem iść dzisiaj na rozmowę o pracę w nieruchomościach, ale doczytałem że oferują wynagrodzenie prowizyjne. Dodatkowo strona internetowa nie działa LOL, niech się jebio na tzytze.

 

Na rozmowie ci by powiedzieli, że co prawda wynagrodzenie prowizyjne, ale u znajomego znajomego trafił się klient, który kupił u niego nieruchomości za kilka milionów i teraz tenże znajomy znajomego leży sobie na Kajmanach ;)

 

Świat się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza

 

A ja miałem iść dzisiaj na rozmowę o pracę w nieruchomościach, ale doczytałem że oferują wynagrodzenie prowizyjne. Dodatkowo strona internetowa nie działa LOL, niech się jebio na tzytze.

 

Na rozmowie ci by powiedzieli, że co prawda wynagrodzenie prowizyjne, ale u znajomego znajomego trafił się klient, który kupił u niego nieruchomości za kilka milionów i teraz tenże znajomy znajomego leży sobie na Kajmanach ;)

 

Świat się nie zmienia.

 

po czym te Kajmany okazały by się pobliską miejscowością ;)

Odnośnik do komentarza

W szesc lat w Cork City zrobilem 4 majstry i 14 pucharow masci wszelakiej, klub jest o jakies 100 lat przed reszta ligi. Do konca kontraktu zostal mi rok, ale czuje sie wypalony. Rezygnowac i szukac wyzwania czy uczciwie dograc do konca umowy i wtedy?

 

#firstworldproblems

Odnośnik do komentarza

Ostatnio dostałem maila z zaproszeniem do kontaktu w sprawie oferty pracy w Londynie. Wśród podanych warunków było 3 lata doświadczenia w IT. Z ciekawości polookałem londyńskie oferty w podobnej tematyce i znalazłem identyczną, ale przeznaczone dla pracowników z Danii. Wymagania wszystkie takie same, ale już chcą 5 lat doświadczenia ;] Swoją drogą kozacka opcją za świetną kasę, ale nie czuję się na siłach jeśli chodzi o język, głównie techniczny.

Odnośnik do komentarza

W szesc lat w Cork City zrobilem 4 majstry i 14 pucharow masci wszelakiej, klub jest o jakies 100 lat przed reszta ligi. Do konca kontraktu zostal mi rok, ale czuje sie wypalony. Rezygnowac i szukac wyzwania czy uczciwie dograc do konca umowy i wtedy?

 

#firstworldproblems

Ja by został do końca umowy i poszukał czegoś nowego.

 

Tylko jest jedno pytanie, w jakiej lidze chcesz grać :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...