Skocz do zawartości

Marynia po raz 441 kładzie ser na wędlinę


Ingenting

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W szesc lat w Cork City zrobilem 4 majstry i 14 pucharow masci wszelakiej, klub jest o jakies 100 lat przed reszta ligi. Do konca kontraktu zostal mi rok, ale czuje sie wypalony. Rezygnowac i szukac wyzwania czy uczciwie dograc do konca umowy i wtedy?

 

#firstworldproblems

 

A w Europie coś znaczysz?

Ostatnio dostałem maila z zaproszeniem do kontaktu w sprawie oferty pracy w Londynie. Wśród podanych warunków było 3 lata doświadczenia w IT. Z ciekawości polookałem londyńskie oferty w podobnej tematyce i znalazłem identyczną, ale przeznaczone dla pracowników z Danii. Wymagania wszystkie takie same, ale już chcą 5 lat doświadczenia ;] Swoją drogą kozacka opcją za świetną kasę, ale nie czuję się na siłach jeśli chodzi o język, głównie techniczny.

 

No właśnie, wszędzie chcą doświadczenia :/

Odnośnik do komentarza

Spokojnie sie kwalifikujemy do LM, kasujemy 8 baniek a potem walka o 3 miejsce. Na razie w grupie z Man Utd, Valencia i OM mam 4 pkt po trzech meczach. 2-1 w plecy u siebie z MU, remis 1-1 na Stade Velodrome (niefartowny, bramka stracona w ostatniej minucie) i 1-0 na Nuevo Mestalla. Teoretycznie powinnismy wygrac z OM i z Valencia na RDS i wejsc do 1/8, w praktyce bedzie jak bedzie :)

Odnośnik do komentarza

 

Ostatnio dostałem maila z zaproszeniem do kontaktu w sprawie oferty pracy w Londynie. Wśród podanych warunków było 3 lata doświadczenia w IT. Z ciekawości polookałem londyńskie oferty w podobnej tematyce i znalazłem identyczną, ale przeznaczone dla pracowników z Danii. Wymagania wszystkie takie same, ale już chcą 5 lat doświadczenia ;] Swoją drogą kozacka opcją za świetną kasę, ale nie czuję się na siłach jeśli chodzi o język, głównie techniczny.

 

No właśnie, wszędzie chcą doświadczenia :/

 

 

Nie powiedziałbym, że wszędzie. Nie ma w Szczecinie roboty w IT dla świeżaków po studiach lub jeszcze studiujących?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ostatnio dostałem maila z zaproszeniem do kontaktu w sprawie oferty pracy w Londynie. Wśród podanych warunków było 3 lata doświadczenia w IT. Z ciekawości polookałem londyńskie oferty w podobnej tematyce i znalazłem identyczną, ale przeznaczone dla pracowników z Danii. Wymagania wszystkie takie same, ale już chcą 5 lat doświadczenia ;] Swoją drogą kozacka opcją za świetną kasę, ale nie czuję się na siłach jeśli chodzi o język, głównie techniczny.

No właśnie, wszędzie chcą doświadczenia :/

 

najbliżej - kierunek Poznań

Nie powiedziałbym, że wszędzie. Nie ma w Szczecinie roboty w IT dla świeżaków po studiach lub jeszcze studiujących?

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ostatnio dostałem maila z zaproszeniem do kontaktu w sprawie oferty pracy w Londynie. Wśród podanych warunków było 3 lata doświadczenia w IT. Z ciekawości polookałem londyńskie oferty w podobnej tematyce i znalazłem identyczną, ale przeznaczone dla pracowników z Danii. Wymagania wszystkie takie same, ale już chcą 5 lat doświadczenia ;] Swoją drogą kozacka opcją za świetną kasę, ale nie czuję się na siłach jeśli chodzi o język, głównie techniczny.

 

No właśnie, wszędzie chcą doświadczenia :/

 

 

Nie powiedziałbym, że wszędzie. Nie ma w Szczecinie roboty w IT dla świeżaków po studiach lub jeszcze studiujących?

 

 

Może i są, ale mi nikt nie odpowiada na wysłane CV :( Chociaż ja nie studiuję IT, tylko kończę TI, na razie mam kwalifikacje E12 i E13, w czerwcu mam E14 no i wczoraj odebrałem certyfikat ukończenia szkolenia webstarter, z którego czeka mnie jeszcze egzamin, więc trochę małe kwalifikacje. Szukam dalej czegoś, jak nie znajdę i uda mi się wyjechać za granicę na kilka miesięcy to po powrocie założę własną działalność i będę uczył się na własnych błędach.

 

A jak to się uda... to wtedy chciałbym iść na zaoczne studia na infe. Jak byłem na praktykach w firmie Unizeto to moim przełożonym był dr z ZUT-u, właśnie z informatyki i mówił, że spokojnie bym dał sobie radę na studiach.

 

jmk, dawaj do mnie :P

 

Jakby mnie tu nic nie trzymało... to już dawno bym tam był :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...