Skocz do zawartości

Marynia po raz 441 kładzie ser na wędlinę


Ingenting

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Świnka, pamiętam, kiedyś mi załatwiła pół klasy, to chyba 1. liceum była. Miałem taką temperaturę, że miałem halucynacje, a jak zszedłem w nocy na parter domu się napić, to jak wchodziłem z powrotem to się zachwiałem, wyjebałem do tyłu na schodach i rozciąłem głowę. Fajna choroba.

Odnośnik do komentarza
Trzy miesiące robić za darmo? Nie zazdroszczę.

 

 

 

E tam. Trzy razy w tygodniu po 6-7 godzin, w mega miłej atmosferze, robiąc bardzo ciekawe i rozwijające rzeczy(tu miałem dużo szczęścia, większość znajomych jednak głównie służy jako murzyn do niewdzięcznej biurowej roboty). W sumie to nauczyłem się tyle przez ten czas, że dużo więcej ja zyskałem od nich niż oni ode mnie. ;)

 

No ja też jeszcze studiuję(i to dwa kierunki, oba dość wymagające i pochłaniające czas), pieniędzy jakoś na gwałt nie potrzebuję, w tym sensie że jeszcze i mnie i siostrę rodzice wspierają finansowo dość mocno. Mam jeszcze stypendium naukowe na jakieś swoje wydatki. No a miesiąc praktyk tak czy siak musiałem zrobić, żeby zaliczyć rok.

Odnośnik do komentarza

Używa ktoś tu Spotify na telefonie? 2GB pakietu starczy (teraz miesięcznie zużywam góra 500MB)? Nie zacina piosenek słuchając online nie na wifi?


Jest na forum wielu kulturystów więc wrzucam ciekawostkę: gazy białkowe - Jak wiadomo kulturystyka jest drogim sportem, dieta, trening to wszystko kosztuje. Jedne z najnowszych badań w OHIO dowiodły, że wdychanie gazów białkowych jest prawie tak samo przyswajalne jak stosowanie w innej postaci. Dobrą sprawdzoną metodą jest więc ćwiczenie na siłowni na stacjach gdzie ćwiczy osoba wielka emitująca znaczącą ilość gazów, wtedy najzwyczajniej w świeci podchodzimy na bliższą odległość i ,,dotleniamy się". Jest to tania metoda nic nas nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza

Używa ktoś tu Spotify na telefonie? 2GB pakietu starczy (teraz miesięcznie zużywam góra 500MB)? Nie zacina piosenek słuchając online nie na wifi?

Durne pytanie - zależy ile słuchasz ;] Zassaj sobie w domu po wifi w chuj piosenek i na mieści słuchaj tego. Ja tak średnio pewnie z 5h tygodniowo słucham sobie na 3G radia spotify i mi starcza 1GB na miesiąc. No i jak łącze dobre to nie zacina ;) Nigdy mi nie przycinało, ani na wifi, ani po mobilnym internecie.

Odnośnik do komentarza

Cpt. obvious, ale wszystko zależy ile słuchasz. ;) No i jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi, u mnie ilość zużywanego przez spotify transferu mocno różniła się w zależności od sieci. W t-mobile żarło mi mi strasznie dużo, a przy identycznej konfiguracji w playu jakieś 30% mniej, na oko. Nie wiem jakim cudem, ale naprawdę tak było.:P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...