Skocz do zawartości

Chaos przez pracowitość = zrobione


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

To inaczej zadam me pytanie :D kto gra u Ciebie pierwsze skrzypce jako móżdżek, serce i płuca organizmu zwanego Lurgan? :>

Wszyscy. Taktyka jest tak opracowana, że nie zależy od jednego gracza. Wszystko współgra, albo czasem i nie :)

Odnośnik do komentarza

Po ciężkim i długim sezonie wszyscy wybyli na zasłużone urlopy. Ja z rodziną też wybyłem i Irlandii. Nasz kierunek to była Madera. Jakoś tak przypasowało nam to miejsce.

W tym samym czasie wystartowały Mistrzostwa Europy. W piłce nożnej rzecz jasna, które w tym roku odbywały się w Anglii.

Jako że chciałem odpocząć od futbolu, to praktycznie nic z nich nie oglądałem.

Jedynie patrzyłem na spotkania, gdzie występowała moja już pierwsza ojczyzna- Irlandia Północna.

Kadra Norn Iron miała i ma duży potencjał. Ogólnie zaprezentowali się bardzo fajnie.

Czy mogli ugrać więcej? Mogli. Kibice i ja czuliśmy malutki niedosyt, ale to i tak ogromny sukces. Za 4 lata może być jeszcze lepiej.

 

W pierwszym meczu ME 2028 Irlandia Płn. ma remis 0-0 z Włochami.

Drugi mecz to 1-1 z Walią.

Trzeci mecz grupowy to wygrana 2-1 z Finlandią (obie bramki Ryan Coyle).

 

Takie wyniki dały Norn Iron awans z grupy!

 

Grupa A:

 

| Poz | Inf | Zespół | | M | Wyg | R | P | ZdG | StG | R.B. | Pkt |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | Aw | Walia | | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | +2 | 5 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | Aw | Irlandia Północna | | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | +1 | 5 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | Aw | Włochy | | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | +1 | 5 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | | Finlandia | | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 0 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

 

W drugiej rundzie kadra trafiła na Słowenię:

 

Irlandia Płn. 5-0 Słowenia (2 gole Ryan Coyle, 3x Sammy Hunter)

 

Po takim pogromie czas był na Ćwierćfinał ME:

 

Irlandia Płn. 2-2 Turcja. W karnych było 7-6 dla Turków. I koniec zabawy i gry dla Norn Iron. A szkoda.

 

W finale:
Holandia 0-1 Włochy

 

Najlepszy gracz ME: Sammy Hunter ( Irlandia Północna / Lurgan Celtic)

Złoty But ME: Dan Rosu (Portugalia) - 5 goli, Ryan Coyle (Irlandia Północna) - 5 goli, Sammy Hunter (Irlandia Północna) - 5 goli.

 

Po tej imprezie kilku szkoleniowców rozstało się z reprezentacjami. Ja jeszcze na urlopie dostałem ofertę pracy z Francji. Chcieli mnie w tamtejszym zespole narodowym. Grzecznie, ale podziękowałem. Nie spieszno mi na selekcjonera.

Jeśli już, to wybrałbym Irlandię Północną.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawostek ligowych w wakacje:

Ze stanowiska szkoleniowca Linfield niespodziewanie rezygnuje 61-letni David Jeffrey. W klubie był od 1996 roku jako piłkarz, asystent i menadżer. Prawdziwa legenda The Blues.

Jego następcą został 43-letni Paul McCready, który wcześniej prowadził Cliftonville oraz Killyleagh.

 

Za mojego napastnika Reilly`ego wpływa oferta z PSG- dają 9,700 mln €. Śmieszna cena, oferta odrzucona. Moje żądanie to 80 mln €.

 

* * * *

2. Rnd. kwal. LM:
Legia 2-0 Suduva

Rewanż:

Suduva (1) 1-0 (2) Legia

 

 

2.Rnd. kwal. LE:

Nieciecza (1) 0-2 (2) Hajduk

Shamrock Rovers (3) 1-0 (0) Coleraine

Śląsk (2) 2-1 (1) Wardar

Vojvodina (3) 1-0 (1) Zagłębie Lubin

 

3.Rnd. kwal. LE:

Club Brugge (3) 0-1 (1) Cliftonville

Śląsk (1) 0-1 (2) Rijeka

CSKA Sofia (1) 0-2 (2) Korona Kielce

 

3.Rnd.kwal. LM:

Dynamo Kijów (5) 1-1 (1) Portadown

Szachtior Karaganda (0) 0-4 (6) Legia

 

* * * *

Dobrze się spisuje kadra Irlandii Płn. na ME do lat 19.

Trzy mecze w grupie wygrane: 2-0 z Czechami, 1-0 z Holandią i 2-1 z Francją.

Awans z pierwszego miejsca.

 

W półfinale z Włochami przegrywają 0-1.

 

Najlepszy zawodnik ME U19 - Adam Vauls (Lurgan Celtic)

Odnośnik do komentarza

 

 

dają 9,700 mln €. Śmieszna cena, oferta odrzucona. Moje żądanie to 80 mln €.

drobna przebitka ;) ale to też irytuje mnie w słabych ligach, że oferty za świetnych grajków wartych z 50 mln wynoszą maksymalnie 1/5 tego, a i tak przebijają wartość zawodnika dwukrotnie. Jeszcze nie daj bóg prezes się wpieprzy z buciorami i zaakceptuje ofertę...

 

Pewnie gdzieś pisałeś, ale nie kojarzę. Irlandia to w większości Lurgan?

Odnośnik do komentarza

Skład reprezentacji. Czy w większości to już Twoja ekipa, czy jeszcze jednak są jacyś inni ;)

 

A to nie. Ostatnimi czasy w składzie kadry bywa około 6 moich graczy. Nie doszedłem jeszcze do takiego momentu, żeby ode mnie brać wszystkich do repry :p

Odnośnik do komentarza

[TOW] Lurgan Celtic 5-2 Monterrey (Mouncher, Reilly, Keane, Ward x2) Statystki

[TOW] FC Twente 2-3 Lurgan Celtic (Hauge, Reilly, Coyle) Statystyki

[TOW] Newport Co 0-3 Lurgan Celtic (Macaulay, Fuentes, Morrow) Statystyki

[TOW] Lurgan Celtic 6-0 Hanover (Fuentes, Mouncher, Hunter x2, Makiese) Statystyki

[TOW] Newington 0-7 Lurgan Celtic (Macaulay, Hauge, Inigo, Reilly, Keane x3) Statystyki

 

* * * *

Obiekty młodzieżowe w budowie, za pół roku będą gotowe. Baza treningowa tak samo.

Całość pochłonie około 6 mln €.

 

Budżety na ten sezon ustalony z prezesem:

transferowy - 9.92 mln €,

wynagrodzeń - 2.92 mln € miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...