Skocz do zawartości

Atakujemy Forumkiem?


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

Imię i nazwisko: Piotr Teken

Data urodzenia: 15.06.1991

Wzrost i waga: 185 cm/77 kg

M. urodzenia: Bydgoszcz

Kraj jaki chcecie reprezentować: Polska

Pozycja: OP

Preferowana noga: Prawa

Preferowane zagrania: Nie oddaje piłki pod presją

 

 

Atrybuty, dane osoby
Zdolność do adaptacji - 14
Ambicja - 16
Kontrowersja
Lojalność
Presja - 16
Profesjonalizm - 16
Fair Play
Temperament
Atrybuty Psychiczne (max 20.)
Agresja - 4
Przewidywanie
Waleczność
Opanowanie
Koncentracja - 15
Stabilność formy - 16
Kreatywność
Decyzje
Determinacja - 18
Gra faul
Błyskotliwość
Ważne mecze - 17
Znaczenie
Gra bez piłki - 12
Ustawianie się - 18
Współpraca
Pracowitość - 13
Atrybuty Fizyczne (max 20.)
Przyśpieszenie 17
Zwinność 15
Równowaga 11
Podatność na kontuzje - 1
Skoczność - 17
Sprawność - 12
Szybkość - 15
Wytrzymałość 14
Siła - 12
Atrybuty Techniczne (max 20.)
Rzuty rożne
Dośrodkowania - 18
Drybling
Wyk. akcji
Gra z pierwszej piłki
Rzuty wolne
Gra głową - 17
Strzał z dystansu
Długie wyrzuty - 16
Krycie -18
Podania - 12
Rzuty karne - 12
Odbiór - 18
Technika
Wszechstronność
Odnośnik do komentarza

No i dziękuję bardzo, koniec zapisów. Skład mam, testy przeprowadzę dziś, jeśli nie będzie żadnych kłopotów, być może wieczorem wrzucę pierwsze screeny i to co zazwyczaj na początku.

 

Niestety kilku użytkowników nie spojrzało dokładnie i podali niezbyt właściwe daty urodzin - poprawiłem po swojemu. Także kilku miast nie mogłem wyszukać w edytorze, więc niektórzy będą z nieznanej otchłani.

Odnośnik do komentarza

Testy wypadły nadzwyczaj dobrze, tylko martwi mnie jedno - strasznie trudno może być o zatrzymanie Was w klubie, bo co po niektórych zgłaszały się takie ekipy, jak PSG czy Szachtar. Myślę nad lekkim nagięciem rzeczywistości i daniem klubowi reputacji na poziomie Real Madryt czy Chelsea Londyn a także pokaznych środków finansowych - kupować i tak nie będę nikogo (potrzebne fundusze raczej na przyszłe pensje) a wysoka reputacja może pozwolić mi na zatrzymywanie Was w klubie. Jeśli ktoś wie, czy to by pomogło, to prośba o odpowiedz tu albo na PW.

Odnośnik do komentarza

Oj czuję, że zagranica już mnie chce :P

To zle czujesz, bo jeszcze nie zacząłem gry :p Testy przeprowadzane były na urlopie.

 

Nie chcę komuś zrobić psikusa i dać mu lojalności 20, gdy ten ktoś chciał koniecznie mieć np 5.

Odnośnik do komentarza

Proszę mnie ruszać, chce być nielojalny :P

Tak więc widzicie, że nie każdemu mogę dać 20 lojalności. Wymyślę coś innego.

 

Tym, którzy nic nie wpisywali w pole "Lojalność" dałem 20, reszcie zostawiłem tak jak wpisali. Podniosłem reputację, podniosłem stan konta, chwilka testów i jedziemy z koksem.

Odnośnik do komentarza

@Iwabik - Wybacz, ale zamiast przez "I" wpisałem Cię przez "L"

 

Football Manager 2010 wersja 10.3

Klub: FC ForumCm

Grywalne ligi: Polska (1. liga), Anglia (Premiership), Francja (Ligue 1), Hiszpania (Primera Division), Niemcy (Bundesliga), Włochy (Serie A)

Baza danych: Mała

 

Kilka wiadomości o samym klubie. Założony został w tym roku, czyli 2009. Nasz stadion może pomieścić 3000 widzów (wszystkie miejsca siedzące) a średnia cena biletu, to niecałe 14. euro. Nasze stroje wyglądają tak. Zaskoczeniem jest fakt, że media prognozują nasz awans w tym sezonie (2. miejsce)

 

Przejdzmy do składu personalnego.

 

Bramkarze

 

Adam "Jmk Juszkiewicz

Dawid "Galizerix" Melikson

 

Prawa obrona

 

Bart "Smetek" Smetek

Piotr "Steken" Teken

 

Lewa obrona

 

Marcin "M_arcin" Krucz

Franciszek "Chomik" Chomicki

 

Środek obrony

 

Bartosz "BartuS" Międlar

Jacek "Jacelinho" Fikus

Paweł "Bromon" Ryczkowski

Igor "Iwabik" Wabik

 

Środek pola

 

Adam "H! Vltg3" Sawicki

Wesleyson "Krzysinho92" Weslina

Krzysztof "Ajerkoniak" Kurnicki

Mateusz "Damonir24" Yankesik

Max "Hidalgoo" Korwin-Cejrowski

Speedy "CancuN" Gonzalez

 

Prawe skrzydło

 

Mateusz "Papież" Migrodzki

Sylwester "Ssman21" Sadowski

 

Lewe Skrzydło

 

Filip "Fiiru" Leśniak

Marcin "Kurnia84" Kowalski

 

Napastnicy

 

Adrian "AdrianABCH" Pietkiewicz

Jakub "Celson" Celij

Kacper "Kowalinho" Kowalczyk

 

Jak widać początkowo nie ma szału, ale potencjał powinien szybko przełożyć się na skoki umiejętności. Cele stawiam sobie wysokie, moim zdaniem możemy bić się o awans.

 

Chciałem zobaczyć każdego w akcji, więc w okresie przygotowawczym zagramy aż 7. sparingów w tym m.in z Cracovią, Rapidem Bukareszt czy OFK Belgrad.

Odnośnik do komentarza

@Steken - zauważ, że niektórzy wpisali sobie nawet rocznik 97... tam już nie poprawiałem miesiąca a jedynie rok, by wypadł 1991.

 

Nie było co się rzucać na głęboką wodę, chciałem spojrzeć na każdego zawodnika i przy okazji zacząć przygodę z drużyną od wygranej, więc pierwszy sparing zagraliśmy przeciwko (o ironio) juniorom, którzy... w większości byli starsi od zawodników pierwszego składu. Sparingi rządzą się swoimi prawami, więc plan był taki, by dać każdemu zagrać 45. minut.

 

Z opaską kapitańską na ręce wyprowadził na boisko Jakub "Celson" Celij, który jeśli tylko będzie grać, będzie głównym kapitanem naszej drużyny. Oczywistą oczywistością była nasza ogromna przewaga, lecz presja związana z pokazaniem się menadżerowi plątała nogi piłkarzom. Odblokowanie nastąpiło w 24. minucie, gdy ładnie piłkę na połowę rywali wprowadził "Ajerkoniak" Kurnicki i dograł do wracającego ze spalonego "Kurnii84" Kowalskiego a ten bez kłopotów zmieścił piłkę pod poprzeczką. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców 10. minut pózniej, wykorzystując ciekawą wrzutkę "Bartusa" Międlara. W drugiej połowie wymieniłem całą wyjściową '11' a jedynym, który nie pojawił się na boisku, był "AdrianABCH" Pietkiewicz, ale niech się nie martwi, na pewno dostanie swoją szansę w kolejnym meczu. Rzecz jasna w najlepsze trwał ostrzał bramki 'juniorów', tak samo jak w najlepsze trwała nasza niemoc strzelecka. Przerwał ją "Papież" Migrodzki po doskonałym dośrodkowaniu "Fiiru" Leśniaka. Mecz zbliżał się ku końcowi, ale starczyło czasu na czwartą bramkę. Rzut rożny egzekwował "Krzysinho92" Weslina a kompletnie nieobstawiony "Bromon" Ryczkowski ustalił wynik meczu.

 

24.06.2009 r, Mecz Towarzyski

FC ForumCm - FC ForumCm u-21 4:0 (2:0)

Statystyki Zawodników

 

Widzów - (-)

Notes: Skuteczność :picard: ... Ale poza tym wszystko inne wyglądało fajnie, chciałbym wyróżnić kogoś szczególnie, choćby strzelca dwóch bramek "Kurnie84" Kowalskiego, ale byłoby to niesprawiedliwe wobec innych - cała drużyna zagrał dobrze. Pamiętajmy jednak, że to tylko słabi 'juniorzy'

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...