Skocz do zawartości

Atakujemy Forumkiem?


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

Jest brameczka! :D Ale gol i asysta, a brak zawodnika meczu??? Co jest kurwa?! :D Zarzucisz może tabelką?

Gdzie Ty bramkę widziałeś? :p Tabelka po 10. kolejkach dopiero.

 

W 5. kolejce czekało nas chyba najtrudniejsze wyzwanie jak do tej pory. Górnik Zabrze nie stracił do tej pory nawet bramki, co ukazywało skalę trudności naszego rywala. Żeby myśleć o wygranej, musieliśmy wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję. Jedną z nich mieliśmy w 16. minucie gry, gdy "Kowalinho" Kowalczyk obrócił się z Pazdanem (!) na plecach i uderzył w kierunku okienka Zabrzan, niestety trafił jedynie w poprzeczkę. Goście ostrzeliwali nas w większości z dystansu, znacznego dystansu. Doszli jednak do jednej 100% okazji. Pod koniec połowy Szczot urwał się "Smetkowi", ale dupe wyratował nam "Jmk" Juszkiewicz dobrze chroniąc bliższy słupek.

 

Mogliśmy i powinniśmy objąć prowadzenie chwilę po wznowieniu gry. Świetnie w środku pola powalczył "Damonir24" Yankesik z Danchem, odebrał piłkę starszemu koledze i dograł idealnie do "Fiiru" Leśniaka. Szkoda, że nasz skrzydłowy nie postawił na technikę a na siłę i jego uderzenie wylądowało na spojeniu bramki Górnika. Graliśmy uważnie w obronie przez 53. minuty. Wtedy indywidualny błąd popełnił "BartuS" Międlar dotykając piłki w polu karnym. Kulig kontra "Jmk"... Kulig... Gol... Ta sytuacja nas przybiła, zmiany nic nie dały, "BartuS" chciał zmazać plamę i w 94. minucie uderzał głową po rzucie rożnym, niecelnie, przegrywamy.

 

22.08.2009 r, 1. liga Polska, 5/34

FC ForumCM(9) - Górnik Zabrze(2) 0:1 (0:0)

Statystyki zawodników

 

Widzów - 3000

Notes: Z jednej strony statystyki nie kłamią, z drugiej jednak dwa razy obijaliśmy szkielet Zabrzan... Dobry mecz "Jmk" Juszkiewicza, powiem szczerze, że na dzień dzisiejszy to on wygrywa rywalizację o bluzę nr. 1.

 

Mimo że zdążyliśmy już zgubić kilka punktów, to strata do czołówki wielka nie była i wygrana nad Flotą Świnoujście zbliżyłaby nas do lidera na 4. punkty. 13. minuta meczu dała mi do zrozumienia, że nie warto przypisywać sobie punktów przed meczem. "Jacelinho" Fikus bezsensownie zahaczył w palu karnym Skware a sam poszkodowany trafił na 1:0. Nie szło nic, na drugą połowę trzeba było przygotować coś innego.

 

Dwie zmiany i przejście na 4-3-3 bez defensywnego pomocnika - czy to coś dało? Zdecydowanie tak!... tylko że nie przełożyło się to na wynik. Pozostał on bez zmian, aczkolwiek...

 

29.08.2009 r, 1. liga Polska, 6/34

Flota Świnoujście(12) - FC ForumCM(11) 1:0 (1:0)

Statystyki zawodników

 

Widzów - 2157

Notes: Aczkolwiek po przejściu na 4-3-3 zaczęliśmy sobie stwarzać o wiele więcej okazji do zdobycia gola. Kusi mnie przetestowanie tego ustawienia w kolejnych meczach.

Odnośnik do komentarza

@Chomik - nie zaliczyło Ci przecież bramki :p

@Iwabik - Bo każdemu nie dogodzę ;)

 

Powołania

 

Sezonu nie zaczęliśmy najlepiej, ale byłem spokojny o dalszy jego przebieg. Tuż przed meczem ze Stalą Stalową Wolą kolano skręcił "Celson" Celij, co lekko mi pokrzyżowało plany ustawianie trójki napastników. Dałem jednak radę zestawić linię napadu i sporo się dzięki temu działo. Mamy jednak w tym sezonie mnóstwo pecha, "Papież" Migrodzki wyskoczył do dośrodkowania "Krzysinho92" Wesliny a jego uderzenie trafiło w poprzeczkę. Goście przez całą pierwszą połowę nie oddali nawet strzału a i tak dowieźli remis do gwizdka.

 

Wprowadziłem po przerwie "Ssmana21" Sadowskiego i ustawiłem go na pozycji OPŚ. Mało co a nie skończyłoby się to golem dla nas, ale jego uderzenie zza pola karnego trafiło, a jakże, w poprzeczkę. Nie mogłem uwierzyć patrząc na to, ile sytuacji już zmarnowaliśmy. Znowu "Fiiru" Leśniak nie umiał trafić mając przed sobą jedynie bramkarza. W 85. minucie mieliśmy rzut rożny, "Iwabik" Wabik uderzał głową a sędzia... dopatrzył się faulu na naszym stoperze. Do piłki podszedł... "Fiiru" Leśniak, serce zaczęło mi walić jak młot... Trafił! Wygraliśmy! Ale kurwa mać, powinniśmy 5:0...

 

02.09.2009 r, 1. liga Polska, 7/34

FC ForumCM(12) - Stal Stalowa Wola(17) 1:0 (0:0)

Statystyki zawodników

 

Widzów - 2867

Notes: Jak długo będę musiał patrzeć na marnowanie okazji typu nietrafienie w bramkę z 5. metrów?.

 

Czas na mecze reprezentacji narodowych.

 

04.09.2009

 

Polska u-19 - Irlandia Północna u-19 1:2 ( Melikson, Teken, Krucz, Leśniak, Smetek, Kurnicki )

Gabon u-21 - Kamerun u-21 1:1 ( Chomicki )

USA u-20 - Salwador u-20 3:0 ( Korwin-Cejrowski )

 

05.09.2009

 

Kazachstan - Litwa 1:2 ( Yankesik )

San Marino - Serbia 0:4 ( Migrodzki, Kowalczyk )

Bahamy - Antyle Holenderskie 1:1 ( Weslina )

 

07.09.2009

 

Słowenia u-19 - Polska u-19 0:4 ( Krucz, Teken, Leśniak )

 

08.09.2009

 

Kamerun u-21 - Gabon u-21 2:0 ( Chomicki )

Trynidad i Tobago u-20 - USA u-20 1:3 ( Korwin-Cejrowski )

 

09.09.2009

 

Czechy - San Marino 2:0 ( Migrodzki, Kowalczyk )

Wyspy Owcze - Litwa 0:0 ( Yankesik )

Antyle Holenderskie - Surinam 0:1 ( Weslina )

Odnośnik do komentarza

Chcę przeprosić trenera za to, że nie wsparłem drużyny w spotkaniu ze Stalową Wolą. Jako playmaker powinienem spisać się lepiej.

Nie możemy też sobie pozwolić na takie porażki jak ta z Irlandią, jesteśmy od nich lepsi i musimy wyciągnąć wnioski!

Krzysztof "ajerkoniak" Kurnicki dla Przeglądu Sportowego.

Odnośnik do komentarza

@Celson - 3 tygodnie

@Iwabik - też to zauważyłem, możliwe że to wytwór edytora z poprzedniej edycji tej zabawy, który jakimś cudem pozostał w bazie danych.

 

Wszyscy wrócili ze zgrupowań zdrowi, co mnie bardzo ucieszyło, bo mogłem swobodnie dobrać piłkarzy pod kątem spotkania z Motorem Lublin. W pierwszym składzie po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się do niedawna leczący uraz "AdrianABCH" Pietkiewicz. Bliźniaczo podobny przebieg miała pierwsza część spotkania do meczu ze Stalą. Znowu brakowało skuteczności i jak zawsze szczęścia, bo "Papież" Migrodzki trafił w słupek a wcześniej on do spółki z "M_arcinem" Kruczem nie umieli znaleźć sposobu na dobrze spisującego się bramkarza gości.

 

Drugą połowę zaczęliśmy od mocnego uderzenia. Nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale w 57. minucie "Ajerkoniak" Kurnicki wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na nim samym. Wszystko było pod kontrolą... do czasu gdy "Steken" Teken nie potrafił celnie podać do "Iwabika" Wabika, który stał 10. metrów od niego. Piłkę przejął Drag, pokonał "Galizerixa" Meliksona...

 

12.09.2009 r, 1. liga Polska, 8/34

FC ForumCM(9) - Motor Lublin(15) 1:1 (0:0)

Statystyki zawodników

 

Widzów - 2845

Notes: No litości, żeby nie podać celnie po ziemi do najbliższego? :picard: Strasznie głupio tracimy te punkty.

 

Sandecja mogła poszczycić się najlepszą defensywą w tym sezonie oraz tym, że nie przegrali jeszcze meczu. Nie stracili ani punktu, ani bramki u siebie... Jechaliśmy jak na pożarcie. Długo nic się nie działo, aż do 38. minuty. "Hidalgoo" Korwin-Cejrowski popisał się fan-ta-sty-cznym podaniem w pole karne do "Kowalinho" Kowalczyka. Reprezentant San Marino musiał to trafić, no musiał! Ale nie trafił...

 

V-ce lider tabeli nie był tak groźny jak wyglądał na papierze przed meczem a My dalej graliśmy swoje i opłaciło się to. "H! Vltg3" Sawicki wrzuca z rożnego, uderza głową "Iwabik" Wabik! jego strzał zablokowany, ale zdołał jeszcze wrzucić w pole bramkowe gospodarzy, tam stoi "Papież" Migrodzki, gol! Sandecja nawet po straci bramki nie paliła się do odrabiania strat a My dążyliśmy do podwyższenia rezultatu, efekt? Na 10. minut przed końcem meczu z kontrą wychodzi "Papież" Migrodzki, świetnie obsługuje podaniem "AdrianaABCH" Pietkiewicza, ten wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale przegrywa pojedynek. Piłka odbija się jednak tak szczęśliwie, że spada pod nogi Migrodzkiego i "Papież" strzela swojego drugiego gola.

 

16.09.2009 r, 1. liga Polska, 9/34

Sandecja Nowy Sącz(2) - FC ForumCM(13) 0:2 (0:0)

Statystyki zawodników

 

Widzów - 2014

Notes: Nasze najlepsze spotkanie w tym sezonie? Chyba tak. Treningi tuż po spotkaniu wznowił "Celson" Celij, więc cała drużyna jest już zdrowa.

 

W prasie pojawiły się wzmianki o zainteresowaniu Wesleysona "Krzysinho92" Weslina przez Hiszpańskie Getafe.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wogole gram w reprezentacji Wysp Cooka?

Powoływany, ale nie zadebiutowałeś.

 

Pokonać Sandecję na wyjeździe to wielka sztuka w tym sezonie. Dlatego po pewnej wygranej w ostatniej kolejce apetyty rosły i kibice już przed meczami z Wisłą Płock i Podbeskidziem przypisywali 6. punktów. Bramkarz gości zasłużył na osobną notę już po 10. minutach, gdy popisał się trzema kapitalnymi interwencjami. Nie gorszy chciał być "Jmk" Juszkiewicz i wyciągnął strzał nie do obrony Wiśniewskiego. Goalkeeper Wisły długo ratował swoją ekipę, ale w 27. minucie nie miał żadnych szans. "Kowalinho" Kowalczyk pokazał niebywałe umiejętności, mijając dwóch stoperów gości na pełnej kurw**e i uderzając po ziemi przy dalszym słupku. To był naprawdę wspaniały gol. Jeszcze bardziej popisał się w końcówce połowy "Jmk" Juszkiewicz, gdy na 35. metrze (!) wyprzedził zostawionego bez krycia Burskiego. To była kozacka interwencja :D

 

Dalej jak z nut grał bramkarz Wisły Płock Mierzwa. Bronił strzały "Papieża" Migrodzkiego oraz "Kowalinho" Kowalczyka. Nie miał nic do powiedzenia jednak po akcji rezerwowych, gdy "Kurnia84" Kowalski wrzucił piłkę za plecy obrońców do "AdrianaABCH" Pietkiewicza, ten trafił bardzo pewnie i było już 2:0. Kilka chwil później ta sama para wystąpiła w tych samych rolach. "Kurnia84" znowu zagrał fajnie do "AdrianaABCH", napastnik uprzedził defensora gości, popędził na bramkę Mierzwy i znowu trafił ze stoickim spokojem. Po 70. minucie dokonałem trzeciej zmiany i chwilkę później "Kurnia84" Kowalski doznał urazu na tyle poważnego, ze nie mógł kontynuować gry. Nawet w 10. nie daliśmy sobie wbić gola, choć w 92. minucie szansę miał Masłowski - "Jmk" Juszkiewicz był jednak dziś bardzo pewnym punktem.

 

20.09.2009 r, 1. liga Polska

FC ForumCM(10) - Wisła Płock(12) 3:0 (1:0)

Statystyki zawodników

 

Widzów - 2865

Notes: Rozkręcamy się i to z meczu na mecz, czub tabeli coraz bliżej. "Kurnia84" Kowalski musiał od kogoś dostać po cichaczu, bo doznał zwichnięcia żuchwy i jego przerwa potrwa 4. tygodni.

 

Do klubu wpłynęła wiadomość, że Max "Hidalgoo" Korwin-Cejrowski pojedzie z zespołem USA u-20 na Mistrzostwa Świata do lat 20, które zaczną się już w tym tygodniu a ich gospodarzem jest Egipt.

 

A to tabelka po 10. kolejkach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...