Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

kurwa -15 i spacer po starym mieście to nie jest polski klub :roll:

 

Minus 15 i nocka w pracy, pzdr :P

 

w pracy masz może jakiś grzejnik czy coś :P

 

zawijam w kimono, drugi paznokieć mi odpadł, musiałem go awaryjnie "ratować" znowu chirurg się kłania ...

 

 

Mam, normalne pomieszczenie, ale na dwór muszę wyłazić kilka razy :P

Odnośnik do komentarza

Kurwa. To znaczy dzień dobry. Trzeba się uśmiechać! Życie jest piękne! Ludzie tak mało wkurwiający.

 

Wyląduję kiedyś u czubków - zawsze jak mam sytuację stresującą, to potem siedzę i rozmyślam - "a mogłem tak powiedzieć". A w myślach rozgrywam daną scenę z innymi scenariuszami. Toć to nie jest normalne. Paranoja jakaś pełzająca?

Odnośnik do komentarza

po prostu jesteś zjebany

 

prof dr. hab Feith Klint

A czy to implikuje się z czymś, na coś? ab+c=x?

 

W ogóle dzięki za dobre słowo - na foruma zawsze można liczyć!

 

Smęciu, odkąd wróciłem to nie miałem chwili dla siebie. 13-22 i 6-22, dzisiaj od 7 do... who knows :(

bogu dziękuje ze pracuje w korpo - poniedziałek - piątek i amen

 

Też pracuję w korpo - poniedziałek-niedziela, nigdy nie wiem kiedy się coś trafi. Grafik co chwila zmieniany. Amen.

Odnośnik do komentarza

A czy ja gdzieś napisałem że jest lepszy, albo czy go porównałem. Napisałem tylko żeby go nie skreślać, bo grać na jakimś poziomie grać potrafi :p
A Mata nie pasuję do tego klubu. Nie trzyma taktyki, za mało haruje w defensywie i jest za slaby atletycznie. A takich zawodników nie preferuje/preferował w CFC Mou, Hiddink, czy Grant. I całe szczęście że Mou wrócił, bo patrząc na Chelsea z ubiegłego sezonu, płakałem. Płakałem, jak można było zepsuć tak świetnie poukładany taktycznie zespół.

Odnośnik do komentarza

Wyląduję kiedyś u czubków - zawsze jak mam sytuację stresującą, to potem siedzę i rozmyślam - "a mogłem tak powiedzieć". A w myślach rozgrywam daną scenę z innymi scenariuszami. Toć to nie jest normalne. Paranoja jakaś pełzająca?

 

Nie jesteś sam, na to jest nawet jakieś naukowe określenie, ale widziałem je raz w życiu i nie pamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...