Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

dostałem czy głosy na urzytkownika rokó <3

i 12 w CYCACH ROKÓ <3 ale chuj Flinta mnie wyprzedza ;///

Trafiłeś na zły rok.

A w przyszłym roku muszę też jakiś głupio-śmieszny tekst wysmażyć. Nie mogę oddać pierwszego miejsca bez walki :war:

 

myśle, że nie bedzie to dużym wyzwaniem

 

Myślę że masz rację. Ale jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Zawsze mogę umrzeć w międzyczasie, albo nie daj Boże zmądrzeć.

 

spokojnie :)))))

Odnośnik do komentarza

Misie pysie, tak na szybko, jest jakiś sposób żeby na szklanym stole smug nie było (przy myciu w sensie)? Nie mam żadnej specjalnej ściereczki do tego a ręcznikami papierowymi/srajtaśmą zostają smugi wchuj, pomuszcie bo znajomi wpadają pić wódkę i wstyd jak chuj ;_;.

Odnośnik do komentarza

wreszcie znalazłem miejsce dla Nasriego w mojej taktyce. Cofnąłem go z napastnika na skrzydłowego, który jest wysuniętym rozgrywającym. Genialnie łamie do środka i puszcza prostopadłe piły na dwóch napadziorów :] ponadto czasem też wrzuci na długi słupek i jest z tego pożytek

Odnośnik do komentarza

Płynem do mycia szyb psikam, chyba mam jak siostra wszystkich nie zjadła, ale przecież to będzie jebać wtedy :D.

Zły pomysł :p

Nie masz czegoś to mycia monitora czy coś? odrobina wody od ogórków z wodą.

co do ścierki do najlepsze frote albo tetra najlepsza.

Odnośnik do komentarza

Wodka przy masowce? :P Phii :P

Łooezu :P, bo faktycznie jedno picie miesięcznie sprawi, że wszystko w pizdu :keke:, tak naprawdę największa szkoda z wódki (poza jednorazowym zastrzykiem chujowej jakości węgli, ale to prawie nic nie znaczy) to wypłukanie z organizmu magnezów itp., będę wpierdalał więcej warzyw (zresztą na samym piciu przewidziałem kanapki z pomidorem, sałatą, cebulą i papryką) i będzie git.

Odnośnik do komentarza

Misie pysie, tak na szybko, jest jakiś sposób żeby na szklanym stole smug nie było (przy myciu w sensie)? Nie mam żadnej specjalnej ściereczki do tego a ręcznikami papierowymi/srajtaśmą zostają smugi wchuj, pomuszcie bo znajomi wpadają pić wódkę i wstyd jak chuj ;_;.

 

myślałem,że masz znajomych tylko w internetach. TAKI CIOS

Odnośnik do komentarza

 

Płynem do mycia szyb psikam, chyba mam jak siostra wszystkich nie zjadła, ale przecież to będzie jebać wtedy :D.

Zły pomysł :P

Nie masz czegoś to mycia monitora czy coś? odrobina wody od ogórków z wodą.

co do ścierki do najlepsze frote albo tetra najlepsza.

 

No właśnie kurwa nic nie mam chyba ale poszukam :/, thx.

Odnośnik do komentarza

No bo jak ktoś chce byś koksem kulturystą to ta, ale ja takich ambicji nie mam, złota zasada - jeden dzień nietrzymania diety nic nie zmieni tak jak jeden dzień trzymania nic nie da.

 

Smetek - no kaloryczna, ale to są chujowe kalorie, powinno się takich unikać :P.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...