Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

zna się ktoś na htmlu trochę? :)

 

Trochę. Książka o HTML jest moją lekturą kiblową :D Aczkolwiek egzamin E14 (html, bazy, javascript, mysql, xml) mam w czerwcu dopiero.

 

Dziś się przekonałem, że kibice są super!

 

Promocja w Biedrze?

Odnośnik do komentarza

 

Co za pociej wymyslil ten temat, ja pier...

 

jmk - kredyt na TV?! Na dobro stricte konsumpcyjne?! Delikatnie mowiac, nie jest to najrozsadniejsza decyzja...

Kupiłem na 30 rat ipada. Nie dlatego, że nie miałem na kupno bez rat, tylko że były to raty 0%. Jedynym kosztem kredytu zaciągniętego na to dobro konsumpcyjne jest koszt karty kredytowej - 40 zł rocznie.

Sz, na jakie dobra wg Ciebie rozsądnie jest brać kredyt?

 

Na zadne.

Odnośnik do komentarza

 

No to czemu?

Kilku w czapkach Elany przyszło i kupiło chyba 15 worów karmy dla zwierzaków ze schroniska. Dwa tygodnie temu ta sama ekipa kupowała znicze, żeby zapalić w miejscach pamięci. Ale o tym media milczą, bo przecież kibice źli.

 

Już widzę ten reportaż w głównym wydaniu Wiadomości: "KIBICE ELANY KUPILI KARMĘ DLA PSÓW. Z mniej ważnych informacji, ponad 100 osób zginęło w zamachu w Syrii; Talibowie opanowali już ponad połowę kraju."
Odnośnik do komentarza

 

No to czemu?

Kilku w czapkach Elany przyszło i kupiło chyba 15 worów karmy dla zwierzaków ze schroniska. Dwa tygodnie temu ta sama ekipa kupowała znicze, żeby zapalić w miejscach pamięci. Ale o tym media milczą, bo przecież kibice źli.

 

 

E, to normalne :P

Też propsuję i biorę udział w takich akcjach.

http://www.menshealth.pl/newsroom/Przyjdz-na-praktyke-lub-staz-do-Mens-Health,4937,1

 

Feno, pierdol Koreę, idź do Men's Health :D

 

A teraz FM:

 

http://img10.imageshack.us/img10/1549/cgvy.png

http://img35.imageshack.us/img35/7893/g79c.png

 

Koniec żartów z Arsenalu i jego pucharów :D Mistrz zdobyty, pierwszy od 2004 roku :D

Odnośnik do komentarza

 

No to czemu?

Kilku w czapkach Elany przyszło i kupiło chyba 15 worów karmy dla zwierzaków ze schroniska. Dwa tygodnie temu ta sama ekipa kupowała znicze, żeby zapalić w miejscach pamięci. Ale o tym media milczą, bo przecież kibice źli.

 

No właśnie, a jak od czasu do czasu zapierdolą jakiemuś typowi bo kibicuje innemu klubowi to od razu wielki mi raban. Wielka mi rzecz, jebany szedł w innym szaliku to wyłapał a Żydy od michnika od razu aferę kręcą.

Odnośnik do komentarza

To czemu Wawrzyniak nie gra jeszcze w Premier League :o?

 

 

 

jmk - kredyt na TV?! Na dobro stricte konsumpcyjne?! Delikatnie mowiac, nie jest to najrozsadniejsza decyzja...

czemu? :>

 

 

 

No to czemu?

 

Nauczcie się wreszcie, kurwa, że w dobrym tonie jest pytać "dlaczego?", a nie "czemu?".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...