Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

I weź tu dyskutuj ze śmieszkami-heheszkami. Dalej żyjcie w przeświadczeniu, że wszyscy kibice to chuje, złoczyńcy. A kiedy ostatnio inne grupy w Polsce pomagały komuś bezinteresownie?

https://www.google.pl/search?q=zorganizowali+zbiork%C4%99&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=GTbcUqm8Ja_n4QTw2oGICg

Odnośnik do komentarza

 

I weź tu dyskutuj ze śmieszkami-heheszkami. Dalej żyjcie w przeświadczeniu, że wszyscy kibice to chuje, złoczyńcy. A kiedy ostatnio inne grupy w Polsce pomagały komuś bezinteresownie?

 

Harcerze.

 

No i oczywiście Crusaders.

 

Harcerze? Nie wierze!

 

Z Crusaders celnie!

Odnośnik do komentarza

Nie wierzysz, że harcerze pomagali, czy że bezinteresownie? ;)


Ale o żadnej z tych grup, o których piszecie nie mówi się w mediach TYLKO źle. A o kibicach w mediach, zwłaszcza głównego nurtu, mówi się tylko źle. O ich dobrych akcjach wszyscy milczą.,

 

O większości nie mówi się w ogóle, bo to żaden temat na cokolwiek (chyba że w Magazynie Expressu Reporterów, ale dawno nie oglądałem, więc mogę mieć rozmyte wspomnienia, ale raczej też mówiło się o tych złych/smutnych sprawach).

 

Skoro kibice pomagają bezinteresownie, a nie dla ocieplenia wizerunku, to powinno im latać koło rozporka, czy się o tym mówi w mediach, czy nie :P

Odnośnik do komentarza

Ale o żadnej z tych grup, o których piszecie nie mówi się w mediach TYLKO źle. A o kibicach w mediach, zwłaszcza głównego nurtu, mówi się tylko źle. O ich dobrych akcjach wszyscy milczą.,

Jestem przekonany, że gdyby harcerze z Hufca Gdańsk napierdalali się z harcerzami z Hufca Białystok to ktoś by o tym napisał.

Odnośnik do komentarza

Szk, co jest złego w korzystaniu z rzeczy kupionych za cudze pieniądze. Zwłaszcza w przypadku jmk, któremu może nawet nie uda się spłacić wszystkich rat?

A gdzie napisalem, ze jest cos zlego? Napisalem, ze to nierozsade moim zdaniem. Zwłaszcza w przypadku jmk, któremu może nawet nie uda się spłacić wszystkich rat.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...