Skocz do zawartości

4.. 3.. 2.. Marynia!


tio

Dla bystrzaków  

70 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No podejrzewam, że akurat wiatr, huragan to największe szkody robi na drogach dojazdowych i wioskach, bo miasta są osłonięte wysokimi budynkami, które stawiają opór :-k To u Was pada śnieg?

Teraz nawet nie pada, a napierdala ;). W Sopocie, z okna roboty na wyższym piętrze, nie widzę lasu, który jest ~200 metrów dalej. ;)

Odnośnik do komentarza

 

No podejrzewam, że akurat wiatr, huragan to największe szkody robi na drogach dojazdowych i wioskach, bo miasta są osłonięte wysokimi budynkami, które stawiają opór :-k To u Was pada śnieg?

Teraz nawet nie pada, a napierdala ;). W Sopocie, z okna roboty na wyższym piętrze nie widzę lasu, który jest ~200 metrów dalej. ;)

 

W centrum Gd aż tak nie pada, ale w biurze u mnie zimno jak cholera.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś kiedyś coś przeczytałem i w końcu kupiłem.

 

Tak naprawdę to obsługa chyba prosta jak zabawka dla debila ;) czyli kroisz mięso, przyprawiasz, pakujesz do worka i parzysz w wodzie, ale znając życie na początku będę pilnował wszystkiego jak maniak i coś spieprzę :keke:

 

Na początek pewnie jakiś smaczek w galarecie walniemy :-k

Odnośnik do komentarza

To ja gram czymś bliźniaczym do Twojego 4-2-3-1, formacja identyczna, różnią się nieco polecenia dla drużyny i ofensywni pomocnicy mają nastawienie ofensywne. Ale wczoraj ostatni mecz z WBA już wygrałem 5-2, pytanie tylko czy FM się już odfochał czy tylko pokazał mi pomarańczę a w następnym meczu będzie NIE DLA PSA KURWA DLA PANA TO. http://www.youtube.com/watch?v=Dl68Lv4zuTc

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...