Skocz do zawartości

4.. 3.. 2.. Marynia!


tio

Dla bystrzaków  

70 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz wprawę to może i jedna z łatwiejszych. Tak samo,jak dawno temu przechodziłem SA i w którejś początkowej misji było skakanie samochodem na takiej imprezie i jak potem komukolwiek to mówiłem,kto grał w to,to odpowiadał "ee,ta prościutka". No dla mnie nie była :D

 

A ta z telefonem to kwestia umiejętności jazdy i strzelania z PCJ-a :P

Odnośnik do komentarza

Zadnego strzelania do motocylkistow - po prostu za ktoryms razem zwyczajnie wywalil sie na jakims krawezniku i go najzwyczajniej w swiecie przejechalem :P

 

A mini helikopter dla mnie byl trudny, bo albo zabraklo mi czasu, albo raz za duzo wpadlem na sciane :P A do wybitnie zrecznych nie naleze (oczywiscie mowie o grach komputerowych)

Odnośnik do komentarza

Jak masz wprawę to może i jedna z łatwiejszych. Tak samo,jak dawno temu przechodziłem SA i w którejś początkowej misji było skakanie samochodem na takiej imprezie i jak potem komukolwiek to mówiłem,kto grał w to,to odpowiadał "ee,ta prościutka". No dla mnie nie była :D

 

A ta z telefonem to kwestia umiejętności jazdy i strzelania z PCJ-a :P

nie lubię jeździć PCJ-em. Za to snajpienie wychodzi mi genialnie, Misja gdzie sie odbijało Lance'a z wysypiska, przeszedłem bez problemu, choć w necie pisali że trudna. Tylko dojechałem czymś szybkim pod wysypisko, taranowałem samochód zagradzający, uciekłem na przedpole wysypiska i oczyszczałem drogę za pomocą snajperki (wole zwykłą niż laserową nawet). A misję z budki przeszedłem inaczej. stanąłem na jednym skrzyżowaniu i akurat jechał. Otworzyłem do niego ogień z miotacza ognia (jest do znalezienia na starfish island)

Odnośnik do komentarza

 

Mamy Centra Zarządzania Kryzysowego i środki i możliwości, które niwelują stany klęski. Polska A pozdrawia ;)

 

Macie również pytonga w ustach za każdym razem jak się bawicie w przydzielanie literek.

 

 

Przecież nie pisałem o Białymstoku, nie wiem co Cię zabolało :P Może z obawy przed jutrzejszym meczem? :P

 

A w sumie masz rację, trójkąt Radom - Łódź - Sosnowiec powinien być poza skalą literek :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...