Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie!

Gram jednym napadziorem, Niezależnie od drużyny jaką gram i kogo mam w składzie jego gra nie jest powalająca. Zazwyczaj ustawiam go jako WN lub LPK.

Ale to zazwyczaj skrzydłowi strzelają dla mnie bramki i ofensywny pomocnik (nie to, że się z tego nie cieszę), nie wiem tylko co zrobić żeby moi napastnicy mieli średnią ocen powyżej 7-7.10?

Odnośnik do komentarza

Pomóżcie!

Gram jednym napadziorem, Niezależnie od drużyny jaką gram i kogo mam w składzie jego gra nie jest powalająca. Zazwyczaj ustawiam go jako WN lub LPK. 

Ale to zazwyczaj skrzydłowi strzelają dla mnie bramki i ofensywny pomocnik (nie to, że się z tego nie cieszę), nie wiem tylko co zrobić żeby moi napastnicy  mieli średnią ocen powyżej 7-7.10?

Dajesz mi jakieś indywidualne polecenia? Ja też zawsze ustawiam napastnika jako LPK i przeważnie strzela ponad 20 bramek na sezon. Gram jednym napastnikiem.

Odnośnik do komentarza

To moja końcówka tamtego sezonu: http://imageshack.com/a/img703/4989/92mm.jpg

To obecny sezon: http://imageshack.com/a/img35/7439/9epw.jpg

oraz http://imageshack.com/a/img513/8830/2go5.jpg

Nie narzekam, bo jest wporzo. Trzymam się wysoko, ale - ileż można remisować? Cokolwiek bym nie zrobił, jak prowadzę, to stracę. Mogę dać kontre, powstrzymywanie, szarżę, cokolwiek - nic nie pomaga. Ani gra na czas, ani ostrożniejsza, anie utrzymywanie się przy piłce. Próbowałem na opak, zgodnie z zasadą, że dopóki mam piłkę, to nie stracę gola - nic bardziej mylnego. Zdarzały się podania DC do GK zakończone "Borucem". Chwilami, tak jak przed momentem, po prostu następuje pizdnięcie w klawiaturę i alt f4...

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Zainstalowałem FM na nowym komputerze i przy uruchamianiu pojawia się błąd aplikacji i info o crash dumpie. Gra w ogóle się nie odpala. Na starym i słabszym komputerze z Windows 7 gra działała bez zarzutów. Na nowym, o wiele mocniejszym z Windows 8 gra nie chce się odpalić. Może o czymś zapomniałem? Co może być powodem błędu?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale parę lat temu chyba Profesor robił jakiś test, z którego wynikało, że gracze miażdżą atrybutami fizycznymi, a nie technicznymi. Skoro gracz statystycznie częściej dochodzi do piły (bo jest szybszy) albo zyskuje pod koniec meczu (bo wytrzymały) to większa szansa, że nawet przez przypadek (bo jest fajtłapą) coś trafi ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie coś mi świtało, że ktoś robił taki test. Czyli trzeba stawiać na byczków, a nie na techników. W sumie trochę jak w rzeczywistości ;).

Dokładnie. Miałem kiedyś gościa, co miał świetne atrybuty techniczne i resztę. Fizyczne do luftu i grał padakę straszną. Od tamtej pory filtruję zawsze akurat te atrybuty, żeby były jak najlepsze. Wykańczanie może mieć 11 albo 12 a szybkość dużą. Wtedy ładnie gra.

 

Mnie np. dziwi taki grajek i jego wszystkie atrybuty:

Ciaran Kilduff oraz tu są jego gole w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza

Ja tak staram się kupować juniorów. Bo prędzej wyuczę go wykańczania, niż szybkości.

 

BTW, zauważyliście, że napadzior z ulubionym zagraniem strzela więcej bramek niż ten, który ma lepsze wykańczanie/opanowanie, ale bez zagrania?

 

Vend to był oidp. Na pewno nie ja.

Ale było takie cuś ;) Czyli mi się nie przyśniło ;)
Odnośnik do komentarza

Mam ciekawego gracza. Ricky Johnson - początkowy jego zespół, to Leamington. Nawet do Pragi go ściągnąłem. Statystyki ma cienkie, wykończenie akcji na poziomi 3, a wytrzymałość jakoś 5-6. Technika 2, a strzały z dystansu 3. Raczej bardzo kiepsko, każdy asystent sugeruje, że nie nadaje się do gry i generalnie często jest na wolnym rynku, bo żaden klub go nie chce. Ja się z nim jakoś "zaprzyjaźniłem", a on w zamian strzela prawie w każdym meczu, asystuje i ma średnią ocen na poziomie 8. Młody, bo na początku kariery ma 24 lata. Jak dla mnie, to taka FM-owa perełka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...