Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

przeciez to co sie dzieje w meczach to jest paranoja, nic nie pomaga. obojetnie czy final LE, czy mecz o awans do LM - zawsze padnie samoboj, gol w doliczonym czasie dla przeciwnika, zmarnowany karny, cokolwiek. odechciewa sie grac, to jest niesmaczne po prostu

Początek z każdą nową grą od SI nie jest łatwy. Kwestia zgrania. Też zawsze mam wrażenie, że gra od początku wszystko robi przeciwko mnie. Później załapię nieco więcej i jakoś idzie. ;) Nie ma co się wyłamywać.

 

Prawda. Całkowicie się zgadzam. Zacząłem przegrywać i to wysoko. Nie zwalam na błędy w grze, a na złą taktykę, którą stworzyłem.

Odnośnik do komentarza

@Brachu racja, gra drużyną walczącą o utrzymanie jest, zdaje się, przyjemniejsza, każde punkty cieszą :P

@ukipuki szczerze to mam podobnie, ale jeśli co dwa mecze któryś z moich stoperów (gra głową 16/17, ustawianie się podobnie) mija się z piłką przy wybiciu piątki przez bramkarza i przeciwnik wychodzi 1v1, a co trzy/cztery mecze padają takie samobóje jakich nawet bym sobie nie wyobraził, to coś jest nie tak :P ale nie zniechęcam się, zawsze szukam jakiegoś usprawiedliwienia dla gry, na przykład: "jak zaczynałem grać w FMa 9 lat temu w podstawówce to grałem troche save&load, teraz mi FM mi oddaje za to, co mu wtedy robiłem" :D nigdy po takim frajerskim meczu nie wyłączam gry tylko gram dalej, bo jedna wygrana w doliczonym czasie wynagradza kilkanaście rozczarowań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli grasz w lidze włoskiej to możesz kupić połowę karty danego zawodnika. Ale nie zawsze jest to 50% ceny. Wtedy taki zawodnik gra u ciebie, ale na koniec sezonu musisz wykupić pozostałą kwotę aby został u ciebie (chyba, że już go nie chcesz). Odbywa się licytacja. Ty i ten drugi klub oferujecie za niego pieniądze (ale nikt nie wie ile dał ten drugi) i wygrywa ten kto da więcej. Pokonany dostaje pieniądze. Jest też trzecia opcja - przedłużasz o rok okres pozostania zawodnika w twoim klubie i wtedy licytacja odbywa się sezon później.

Odnośnik do komentarza

Jeśli grasz w lidze włoskiej to możesz kupić połowę karty danego zawodnika. Ale nie zawsze jest to 50% ceny. Wtedy taki zawodnik gra u ciebie, ale na koniec sezonu musisz wykupić pozostałą kwotę aby został u ciebie (chyba, że już go nie chcesz). Odbywa się licytacja. Ty i ten drugi klub oferujecie za niego pieniądze (ale nikt nie wie ile dał ten drugi) i wygrywa ten kto da więcej. Pokonany dostaje pieniądze. Jest też trzecia opcja - przedłużasz o rok okres pozostania zawodnika w twoim klubie i wtedy licytacja odbywa się sezon później.

 

Dzięki za informację. Nie wiedziałem na jakich zasadach to działa.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mój dyr ds sportowych doprowadza mnie do szału, bo wyszukuje mi tylko i wyłącznie DP. Trafiają się OPŚ, PŚ, DPŚ, ale generalnie środkowi pomocnicy z umiejętnością gry jako defensywni. I mógłbym domniemywać, że to moja najsłabsza formacja, ale kurcze - mam ich już w tej chwili chyba 8, a on dalej ich kontraktuje i ratuje mnie tylko to, że to ja finalizuję transfery. Mógłby mi wyszukać ze 2 napastników, a on nic, tylko DP. Proszę o radę! ;)

Odnośnik do komentarza

Czy to jest jakiś bug czy po prostu zbieg okoloczności, że 3 sezon pod rząd w Lidze Mistrzów w grupie mam PSG i Basel? Do tego w pierwszym sezonie miałem Bayern, a pozostałe dwa lata trafiałem na inny niemiecki zespół czyli Schalke... Spotkał się ktoś z taką dziwną sytuacją?

Odnośnik do komentarza

Nie no, mogę. Mogę też włączyć edytor i sobie przenieść. Ale mnie intryguje co się dzieje i dlaczego. Chciałbym się dowiedzieć, czy może gdzieś jest jakaś opcja, której ja nie potrafię znaleźć. Po to są jakieś opcje w grze, żeby z nich korzystać. Bo dokładnie tak sobie wyobrażam dyrektora ds sportowych, który za mnie odwala papierkową robotę, a ja mu tylko przytakuję, że kogoś chcę lub nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...