Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja bym się kłócił. Pamiętam, że tak było w poprzednich FM. Wikipedia też potwierdza moje http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_foreign_Russian_Premier_League_players

 

Chodzi o ten fragment:

 

 

Players who hold dual citizenship (including Russian) are included, unless they played for the Russian national team (including junior levels).

 

 

To co zacytowałeś dotyczy zasad według, których była tworzona tabela. Niestety nie znalazłem, żadnych informacji o regulacji tych przepisów oprócz tego http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_Russian_Premier_League:

 

 

 

 

As of 4 July, a team will be allowed to have 7 foreign (non-Russian nationals) players on the pitch at the same time
Odnośnik do komentarza

Wiem ale zakładam, że tabela była tworzona wg zasad ligi bo chyba nie wzięli sobie tych kryteriów "z dupy" (ofc nie ma pewności) ;)

 

Zresztą jak pisałem, tak samo było w 2012 i 2013 (tutaj nie jestem do końca pewny bo mało grałem).

Zawodnik który ma podwójne obywatelstwo (w tym jedno rosyjskie) ale zagrał w reprezentacji innego kraju niż Rosja jest traktowany jako obcokrajowiec.


A player who gains Russian nationality only loses their foreigner status if they go on to represent Russia at full international level, if they do not play for the national team the FA do not consider them to be Russian..

 

 

Wypowiedź pracownika SI. Więc mamy pewność.

 

Źródło http://community.sigames.com/showthread.php/358648-FM-doesn-t-see-second-nationality

 

it's not a bug it's a feature ;)

Odnośnik do komentarza

Wiem ale zakładam, że tabela była tworzona wg zasad ligi bo chyba nie wzięli sobie tych kryteriów "z dupy" (ofc nie ma pewności) ;)

 

Zresztą jak pisałem, tak samo było w 2012 i 2013 (tutaj nie jestem do końca pewny bo mało grałem).

Zawodnik który ma podwójne obywatelstwo (w tym jedno rosyjskie) ale zagrał w reprezentacji innego kraju niż Rosja jest traktowany jako obcokrajowiec.

A player who gains Russian nationality only loses their foreigner status if they go on to represent Russia at full international level, if they do not play for the national team the FA do not consider them to be Russian..

 

 

Wypowiedź pracownika SI. Więc mamy pewność.

 

Źródło http://community.sigames.com/showthread.php/358648-FM-doesn-t-see-second-nationality

 

it's not a bug it's a feature ;)

Dobra robota!

Odnośnik do komentarza

W poprzednim FM wiem, że drugie obywatelstwo było uwzględniane.

A co do przepisu w lidze rosyjskiej będę się spierał. Zarówno Dykan (reprezentant Ukrainy) jak i Jeno (rep. Gruzji) - obaj gracze Spartaka- w zeszłym sezonie byli traktowani jako zawodnicy z rosyjskim obywatelstwem co też łatwo było można policzyć patrząc na skład meczowy.

 

A w przypadku wspomnianego na forum SI Romana Eremenko to już jest jakaś kpina! Z pochodzenia ten zawodnik jest Rosjaninem i urodził się w Moskwie. Podobna sytuacja się ma z jego bratem, który urodził się w Rostowie. ŻADEN z nich nie zrzekał się rosyjskiego obywatelstwa

Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi o zrzekanie się obywatelstwa. Po prostu zawodnik który zagra w reprezentacji innej niż rosyjska jest traktowany jako cudzoziemiec. Takie przepisy ustaliła sobie federacja rosyjska i trudno się mówi.

 

Co do Dykana i Jeno to może być kwestia tego że Ukraina i Gruzja to byłe republiki radzieckie. Może były jakieś przejściowe przepisy które to regulowały.

 

Najpewniej chyba po prostu skontaktować się z jakimś graczem z Rosji (ew. pracownikiem SI) i wyjaśnić tę kwestię.

Odnośnik do komentarza

Jest trochę zmian w konferencjach, teraz nie nękają tak bardzo w niższych ligach, w drugiej Bundeslidze miałem ich dziesięć (licząc pierwszą prezentującą) przez cały sezon. W trzeciej hiszpańskiej póki co jedną konferencję. Imo to krok w dobrą stronę, bo wkurzało mnie, że jakiś klubik z pipidówka dolnego, a przed (albo po) każdym meczem była konferencja.

W najwyższych ligach częstotliwość też mniejsza, mam takie wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Według mnie bardzo poprawili silnik meczowy, strzały są normalne, 30 strzałów maksymalnie na mecz co i tak jest rzadkością. Co do ocen i gry bocznych obrońców, poprawili to i wygląda to o niebo lepiej na najnowszym patchu, także zachowanie obrońców uległo znacznej poprawie, po odbiciu piłki od bramkarza lub słupka biegną do piłki żeby ją wybić, a nie jak wcześniej stali w miejscu. Nowy patch zdecydowanie na plus. Gra bramkarzy także się poprawiła, pozytywnych zmian na plus jest mnóstwo tak więc nie ma co się tu rozpisywać. Moim zdaniem warto grać na nowym patchu, po trzech sezonach Stomilem Olsztyn po wgraniu nowego patcha zacząłem sobie nową karierę.

Odnośnik do komentarza

Jedno się niestety nie zmienia -> PENSJE KUR*A!

 

Świetnie, że silnik meczowy uległ poprawie - wielki plus, ale oczekiwania piłkarzy są CHORE! Kuchta po pół roku gry w Wiśle zamiast 400euro/tyg oczekuje 7k euro/tyg w wieku 18 lat ..., dalej Stolarski dostał umowę na 9k/ tyg myślałem będzie spokój, ale nie oczywiście po 3 sezonie życzy sobie 20k/tyg i nie chce zejść poniżej. Przecież to jest parodia. Młodzi piłkarze oczekują w polskiej lidze takich kokosów (mówię tu o wychowankach), przy przedłużaniu umów, iż odechciewa się grać.

 

 

Aaa teraz taki update -> po 3 sezonie Kuchta oczekuje 25k/tyg, a Olkowski uwaga 43k/tyg -> no bez jaj panowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...