Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę nowe taktyki i powiem wam, że wolałem jednak suwaki. Jakoś wygodniej się nimi operowało. Polecenia dla zawodników chyba dokładniejsze były.

Wszystko to jakieś takie uproszczone się wydaje.

Może i uproszczone, ale bardziej logiczne, fajniejsze i nie trzeba się zastanawiać czy trochę bardziej w prawo (o 2) jest lepsze niż w prawo o jeden ;) Ja już się przyzwyczaiłem i ogarnąłem co i jak. A o suwaczkach... zapomniałem i nie chcę już pamiętać.

 

BTW- Wujek, zjedz Snickersa :D

Odnośnik do komentarza

Przyzwyczaisz się i polubisz ;)

Ej no, ja po pierwszym sezonie Shamrock Rovers wlazłem do LM, więc nie będzie tak źle. A też miałem 0 kasy na transfery i koło 60 tysi na pensje.

Zauważyłem, że dużo osób psioczy na ustawienie 4-2-3-1 a u mnie jest skuteczna do bólu.

Odnośnik do komentarza

Póki co poleci na PW, a dziś spróbuję ją opisać i wrzucić do taktyk.

 

Mnie osobiście nie przekonało ustawienie 4-3-3, chyba po prostu nie potrafię jej ustawić ;) W 4-2-2-2 nie mogę na razie zrobić tak, żeby obaj napastnicy strzelali. Na chwilę obecną jeden strzela jak siemasz, a drugi nic.

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie.

Chcę zagrać z przyjacielem w trybie multiplayer i gdy próbuje założyć nową grę sieciową to pokazuję mi się komunikat:

Aby grać w Football Managera w sieci, wymagane jest połączenie sieciowe. Upewnij się, że jesteś połączony z Internetem, a Steam połączony z siecią.

 

Chodzi o to, że wszystko mam ok a gry nowej zrobić nie mogę i nie wiem o co chodzi.

 

Już dałem sb radę.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nowy FM miodzio (ostatnio grałem w FM12, więc przeskok duży). Fakt, faktem mam wrażenie, że piłkarze jakby się ślizgali (gram na 2D), ale mimo to jest taki inny, dlatego znów mam zajawkę na FM. W FM12 grałem sporo (do roku 2041) i mam nadzieję, że nowa wersja również mnie wciągnie na podobny okres czasu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

SI wam płaci za pisanie o tej grywalności czy jak? FM 2014 jak na razie jest dla mnie mniej grywalny niż połatany FM 2013.

Zawodnicy poruszają i reagują na wydarzenia na boisku gorzej niż poprzedniej wersji.

Oprócz detali schrzanione jest ocenianie zawodników. Mamy przewagę, wygrywamy z mocniejszym przeciwnikiem, a nasi zawodnicy nawet nie ocierają się o oceny w granicach 7.

Jak na razie FM 2014 w ogóle mnie nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, FM 2013 był totalną porażką. Dopiero po finalnej łątce stał się w pełni grywalny. Dlatego go lubię. Na tym etapie FM 2014 jest zdecydowanie bardziej grywalny.

Właśnie, kolejny plus. Przetwarzanie. Gram na wszystkich ligach i bazie danych jumbo. Gra naprawdę szybko wszystko mieli.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, FM 2013 był totalną porażką. Dopiero po finalnej łątce stał się w pełni grywalny. Dlatego go lubię. Na tym etapie FM 2014 jest zdecydowanie bardziej grywalny.

Właśnie, kolejny plus. Przetwarzanie. Gram na wszystkich ligach i bazie danych jumbo. Gra naprawdę szybko wszystko mieli.

Co to jest baza jumbo? jakiś odpowiednik "huge database" czy jakieś uaktualnienie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...