Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

On jest taki prywatny, że wisiał kilka lat temu na na forum, CM Rev i CFM :D. Modyfikuję go tylko :).

Wrzucasz go tutaj -> Program Files\Steam\SteamApps\common\Football Manager 2014\data\db\1400\edt. Następnie zaznaczasz w ustawieniach, w dodatkowych plikach.

 

http://www.speedyshare.com/yUNb5/retain-2011.ddt

Odnośnik do komentarza

Może i przeginają z cenami, ale można się mocno targować. Chciałem kupić gościa, którego wartość była coś koło 275 tysi, wcześniej wystarczyło dać np 2 x więcej. Teraz dojechałem do 1,5 mln od razu i 2,5 mln w ratach. Nie chcieli się zgodzić. No to dałem 50 tysi + różne raty. Sprzedali go i wyniósł mnie transfer chyba w sumie 325 ty.

 

Tak samo z kontraktami: zawsze kasuję premie za występy i bramki, a podwyższam o 5 tys pensje. Ida na to.

Odnośnik do komentarza

Może i przeginają z cenami, ale można się mocno targować. Chciałem kupić gościa, którego wartość była coś koło 275 tysi, wcześniej wystarczyło dać np 2 x więcej. Teraz dojechałem do 1,5 mln od razu i 2,5 mln w ratach. Nie chcieli się zgodzić. No to dałem 50 tysi + różne raty. Sprzedali go i wyniósł mnie transfer chyba w sumie 325 ty.

 

Tak samo z kontraktami: zawsze kasuję premie za występy i bramki, a podwyższam o 5 tys pensje. Ida na to.

dokładnie, i tak w 14 jest dużo dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Muszę się zgodzić z `Bello`. Na samym początku psioczyłem strasznie na 14kę, ale zmieniłem zdanie i się kajam. Najlepszy FM z serii. Podkreślę kolejny raz- w 13 nie grałem, więc nie porównam.

Ja teraz nie oglądam spotkać w 3d, tylko napisy.

Odnośnik do komentarza

a nie zgodzę się. fm 14 już jest najlepszy w serii. a na tym etapie fm13 był lepszy tylko od cm4!. to był dopiero dramat, 13 dłużej muli a ME, jest o niebo niebo lepszy niż 13 co można potwierdzić na community.

Niestety nie zgadzam się. Cóż, każdy ma swoje indywidualne odczucia :). Jak dla mnie za dużo błędów jest, żeby czerpać przyjemność z rozgrywki. Dlatego na razie podziękowałem za wspólpracę 14-stce :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...