Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście fachowcami od 14-stki to znajdzie mi trik na ściąganie zawodników, którzy chcą grać za zero euro i zero premii :D.

Kosmalski i Strzałkowski w ataku nie szaleją. Na innych pozycjach bieda aż piszczy. Niby są castingi w Fm-ie, ale jeszcze mocno niedopracowane ;).

ja zatrudniam mlodych utalentowanych na umowy juniorskie

Odnośnik do komentarza

Jesteście fachowcami od 14-stki to znajdzie mi trik na ściąganie zawodników, którzy chcą grać za zero euro i zero premii :D.

Kosmalski i Strzałkowski w ataku nie szaleją. Na innych pozycjach bieda aż piszczy. Niby są castingi w Fm-ie, ale jeszcze mocno niedopracowane ;).

 

Sam mam z tym problem :)

Odnośnik do komentarza

A jak mają wygórowane wymagania, to zaproś na testy i wtedy ich łyknij :D

Skutkuje.

U mnie Qaresma chciał coś ponad 70 tys. € na miesiąc, ja tyle nie miałem. Zaprosiłem na testy i od razu kontrakt. Zaakceptował 50 tys.

 

Albo dodaj sobie Cukierkowego Tatusia :kek:

Odnośnik do komentarza

Już wiem, co mnie wkurza w 14 :( :

jak wchodzę w wyszukiwanie piłkarzy, oglądam jakiegoś typka ze środka listy, to jak wracam do całej listy, pokazuje się mi ona od początku, a nie w miejscu kliknięcia gracza. I znowu muszę przewijać listę. W 12 tak nie było.

Odnośnik do komentarza

Już wiem, co mnie wkurza w 14 :( :

jak wchodzę w wyszukiwanie piłkarzy, oglądam jakiegoś typka ze środka listy, to jak wracam do całej listy, pokazuje się mi ona od początku, a nie w miejscu kliknięcia gracza. I znowu muszę przewijać listę. W 12 tak nie było.

 

tak, to jedna z najbardziej wkurzających rzeczy, zwłaszcza jak masz wielu zawodników na liście do przejrzenia...

 

a co z tym co mi miałeś pokazać na screenie? nadal nie znalazłem tych opcji

Odnośnik do komentarza

Opcje owe pojawiają się tylko przy mentalności "defensywa" oraz "powstrzymanie". Dużo jest tego typu ograniczeń w nowym FM i mnie to się nie podoba. Wyraźnie widać, że trzeba wpasować się w jakiś schemat i nie można stworzyć autorskiej taktyki.

Właśnie, to kolejna rzecz w 14-stce, która mi się nie podoba. Dość mocno moim zdaniem ograniczono swobodę w kreowaniu taktyki.

Odnośnik do komentarza

Opcje owe pojawiają się tylko przy mentalności "defensywa" oraz "powstrzymanie". Dużo jest tego typu ograniczeń w nowym FM i mnie to się nie podoba. Wyraźnie widać, że trzeba wpasować się w jakiś schemat i nie można stworzyć autorskiej taktyki.

Ano widzisz, ja nawet nie wiedziałem o tym, bo cały czas gram Powstrzymanie i Zrównoważony (ewentualnie Bardzo Płynny). Generalne, jak chce się utrzymać skromne prowadzenie pod koniec meczu to i tak najlepiej ustawić taką mentalność.

Ograniczona swoboda w kreowaniu taktyki? Syrius? :p W życiu, Wujek! Takiej ilości bardzo dobrych taktyk, co się sprawdzają w przeróżnych zespołach nie było chyba od FM07.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...