Skocz do zawartości

Marynia na 430 wirażu [vulg.] swego życia


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od podstaw cały pakiet, od obsługi po dalsze zagłębianie. To prywatnie, dałem ogłoszenie i się babka zgłosiła, bo mówi, że nie ogarnia w pracy ;)

 

Mam nadzieję, że nauczysz także poprawnej obsługi tabulatorów, zabronisz naciskania spacji więcej niż raz między słowami oraz używania twardej spacji i nbsp - to jeśli chodzi o Worda.

 

Bo tego w obecnym pokoleniu nie da się wyplenić i krew mnie zalewa, jeśli dostaję coś takiego do dalszej edycji, więc nadzieja tylko w przyszłym

 

Ostatnio dostałem dokument z ciągłym tekstem (12 stron) od kobiety ze środowiska akademickiego. W dokumencie wszelkie przeniesienia wyrazów na końcu wersów były wykonane ręcznie przez samodzielne wstawienie łącznika...

Odnośnik do komentarza

 

<browar> La Nostra (Duża 40 cm) Pieczarki, Salami, Kurczak, Ananas, Sos, Ser, Oliwki czarne, Boczek - myślicie, że Pitto będzie zadowolony i połknie potem? JAZDA Z AZJATAMI!!! </browar>

Ziemniakow brakuje. Czy sa w kazdej pizzy w Poznaniu i nawet nie wymieniaja?

 

w standardzie dodają tak jak u Was paprykarz!

Odnośnik do komentarza

<browar> La Nostra (Duża 40 cm) Pieczarki, Salami, Kurczak, Ananas, Sos, Ser, Oliwki czarne, Boczek - myślicie, że Pitto będzie zadowolony i połknie potem? JAZDA Z AZJATAMI!!! </browar>

 

Nie wiem czy Pitto, ale trzeba być pedałem, żeby jeść pizzę z owocem więc jest to jakiś wabik na połykających ;)

 

Jakąś Azję będzie oglądać? Bez sensu. Przecież Jaga - Lech za pół godziny :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...