Skocz do zawartości

Marynia na 430 wirażu [vulg.] swego życia


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pany jest jakiś spec który mi może doradzić gdzie inwestować :D nei chodzi o guby hajs tylko jakieś np 500 zł miesięcznie. Oszczednościówka kto jasna sprawa ale fajnie by było jakby te 500 zł na siebie zarabiało. Może być nawet coś długo terminowego

 

W giełdę się sam nie chce bawić bo ujebie, ale są ludzie któryz sietym zajmujący tylko w tym przypadku pewnie liczy się kapitał poczatkowy :D

Ja tam se drzewiej kupiłem 30 akcyj PZU i co październik od trzech lat mam 700 zeta dywidendy :] Niedługo się zwróco ;)

 

Szacun. Ja sam się czaiłem na akcje Tepsy, ale wtedy miałem chyba za mało kasy trochę, poza tym było losowanie i nie wiedziałem czy mi się trafi.
Odnośnik do komentarza

No sorry, ale żeby grać na giełdzie i na tym zarabiać to trzeba na to poświęcać co najmniej godzinę-dwie dziennie. Inaczej to zabawa jak puszczanie tasiemców z STSie za 2zł.

Na początku nawet więcej. Wszystko zależy od strategii. Obecnie już mam wypracowane schematy i w sumie zajmuje mi to dużo mniej.

Odnośnik do komentarza

 

Szacun. Ja sam się czaiłem na akcje Tepsy, ale wtedy miałem chyba za mało kasy trochę, poza tym było losowanie i nie wiedziałem czy mi się trafi.

 

 

tej tepsa na gieldzie jest od 1998 roku. Rozumiem, że 15 lat temu w wielku kilku lat się czaiłeś z kieszonkowym?

 

Odnośnik do komentarza

 

Szacun. Ja sam się czaiłem na akcje Tepsy, ale wtedy miałem chyba za mało kasy trochę, poza tym było losowanie i nie wiedziałem czy mi się trafi.

tej tepsa na gieldzie jest od 1998 roku. Rozumiem, że 15 lat temu w wielku kilku lat się czaiłeś z kieszonkowym?

 

Nie orientuję się dobrze, ale to były nowe akcje chyba, kilka lat temu wypuszczali.
Odnośnik do komentarza

Obecnie to jakaś tragedia


Za małą bazę mam i nie ma tych chłopaków. Miała być kariera wdrożenia a się wciągnąłem ;) Chciałem wprowadzić Servette (spadkowicz) do Ekstraklasy, przed wiosną mieliśmy znaczną przewagę a potem wygraliśmy może ze dwa mecze. To na dwie kolejki przed końcem, jak jeszcze była szansa na awans, odszedłem. Nie awansowali. Rok na holidayu przesymulowałem, jakieś ogórki z ostatniego miejsca w drugiej lidze się zgłaszali, ale ich olewałem. A tu przed początkiem następnego sezonu zgłosił się do mnie YB z Ekstraklasy - musiałem pograć :) A teraz się wciągnąłem :]

Odnośnik do komentarza

 

 

Szacun. Ja sam się czaiłem na akcje Tepsy, ale wtedy miałem chyba za mało kasy trochę, poza tym było losowanie i nie wiedziałem czy mi się trafi.

tej tepsa na gieldzie jest od 1998 roku. Rozumiem, że 15 lat temu w wielku kilku lat się czaiłeś z kieszonkowym?

 

Nie orientuję się dobrze, ale to były nowe akcje chyba, kilka lat temu wypuszczali.

 

no chyba, ze jakas nowa emicja, ale losowanie wtedy a nie z prawa poboru? Nie slyszalem o tym.

Bardzo dobrze, ze tego gowna nie kupiles. One staly po 20-25pln przez dluzszy czas (gorka po 40pln) a w kwietniu spadly do 6.30, a teraz sa po ok 10.00. Byś kupił za 20 i miałbyś połowe bejmów. Wiadomo, ze tepsa to smieciowy papier. Kto uzywa tel stacjonarnych? A na tym opierali swoje zyski z 10 lat temu, a od wtedy rownia pochyła w pizdu jest.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...