Skocz do zawartości

Marynia jest ZWYCIENSCOM i kupuje w Monavie starter za #428 zł


Ingenting

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem, jak się czuje Feanor - zbuntowali mi się wasale, w międzyczasie jak z nimi walczyłem, to sobie ich zagarnęli Duńczycy. Skończyła się rewolta - Czesi sobie wymyślili podbój Wielkopolski :roll:

 

Chyba zacznę jeszcze raz, na Islandii, gdzie nikomu nie będzie się chciało mnie najeżdżać ;(

 

 

Ingenting, dnia 06 Paź 2013 - 00:31, napisał:snapback.png

 

Hawkeye, dnia 06 Paź 2013 - 00:15, napisał:snapback.png

Mam jeszcze dwa komiksy z panem profesorem w roli głównej, ale może innym razem :).

>poranny apel na Alszwicu

>trwa odliczanie

>powiedz drei

>kapo drze się na ciebie

>przepraszaj i mów,że słabo znasz niemiecki

>kapo się śmieje i mówi żebyś mówil po polsku bo prawo do własnego jezyka to jedno z podstawowych praw człowieka

 

 

>podczas przymusowych prac na polu Władysław Bartoszewski znajduje patyk w kształcie litery "Y"

>z majtek wypruwa gumowy ściągacz

>następnego dnia wezwany przez SS-manów szklarz ma pełne ręce roboty

>Bartoszewski przygląda się wszystkiemu z uśmiechem na ustach

 

 

Co to jest?????

 

Wuuuuuuuuuujek, wróć do Maryniiiii!!!!

Odnośnik do komentarza

Me_who - ten Expeditions zaiste dobry, ale skandalem jest że tak wyglądająca gra "czaszczy" na jakimkolwiek kompie. DLa mnie to dyskwalifikuje programistów. W ogóle to dzisiejsze czasy to jest skandal - zamiast zoptymalizować kod każą ci kupić sprzęt, którego tak naprawdę nawet w 30% nie wykorzystują. Gdyby się przyłożyli do programowania i optymalizacji to ta giera powinna na Pentium 200 chodzic :/

No ja bynajmniej odkryłem z 20% Hispanioli i wygrałem jakiś turniej. Gra jest brzydka, ale reszta póki co rekompensuje.

Uwielbiam to <3

 

A swojo dorgo to jest stan jednej z najładniejszych postaci seriali. Jakie oglądam :)

Odnośnik do komentarza

Dzień święty Pitto, Ty żydzie xDDD. Księże Krzysiofilu, napisz koledze Pittu o sensie niedzieli.

Jeszcze powiedz, że w pjontek nie jesz miensa paruwo xD

 

A wypłata w grudniu.

3 tysie pozdro :)

 

 

marki czy ruble?

 

Kurwa, mój kumpel zginął w wypadku. Co alkohol i kluczyki robią z ludźmi...... ;(

nie chce wyjść na jakąś nieludzką kurwe bez uczuć, ale lepiej, żeby w takiej sytuacji zginął kretyn, który prowadzi pod wpływem (no chyba, że jakaś nagła sytuacja, ale to i tak średnie wytłumaczenie) niż jakiś niewinni człowiek zginąłby przez takiego półgłówka.

Odnośnik do komentarza

 

 

nie chce wyjść na jakąś nieludzką kurwe bez uczuć, ale lepiej, żeby w takiej sytuacji zginął kretyn, który prowadzi pod wpływem (no chyba, że jakaś nagła sytuacja, ale to i tak średnie wytłumaczenie) niż jakiś niewinni człowiek zginąłby przez takiego półgłówka.

 

 

Wyszedles :P

Odnośnik do komentarza

 

Dzień święty Pitto, Ty żydzie xDDD. Księże Krzysiofilu, napisz koledze Pittu o sensie niedzieli.

Jeszcze powiedz, że w pjontek nie jesz miensa paruwo xD

 

A wypłata w grudniu.

3 tysie pozdro :)

 

 

marki czy ruble?

 

Kurwa, mój kumpel zginął w wypadku. Co alkohol i kluczyki robią z ludźmi...... ;(

nie chce wyjść na jakąś nieludzką kurwe bez uczuć, ale lepiej, żeby w takiej sytuacji zginął kretyn, który prowadzi pod wpływem (no chyba, że jakaś nagła sytuacja, ale to i tak średnie wytłumaczenie) niż jakiś niewinni człowiek zginąłby przez takiego półgłówka.

 

Ojro :P

Odnośnik do komentarza

Kurwa, mój kumpel zginął w wypadku. Co alkohol i kluczyki robią z ludźmi...... ;(

nie chce wyjść na jakąś nieludzką kurwe bez uczuć, ale lepiej, żeby w takiej sytuacji zginął kretyn, który prowadzi pod wpływem (no chyba, że jakaś nagła sytuacja, ale to i tak średnie wytłumaczenie) niż jakiś niewinni człowiek zginąłby przez takiego półgłówka.

 

nie wyszłeś. masz rację. 100 punktów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...