Skocz do zawartości

Marynia jest ZWYCIENSCOM i kupuje w Monavie starter za #428 zł


Ingenting

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, me_who przez ciebie zacząłem oglądać Nascary i Indycary na jutubie i widzę, że tam się dzieje dużo więcej niż w europejskim motosporcie. Kiedyś się z tego śmiałem, że jeżdżą ciągle w kółko, ale tam bynajmniej coś się dzieje: są wyprzedzania, wypadki, zderzenia, a nie że po 10 okrążeniach wszystko ustawione i wygrywa Vettel.

Odnośnik do komentarza

Kurde, me_who przez ciebie zacząłem oglądać Nascary i Indycary na jutubie i widzę, że tam się dzieje dużo więcej niż w europejskim motosporcie. Kiedyś się z tego śmiałem, że jeżdżą ciągle w kółko, ale tam bynajmniej coś się dzieje: są wyprzedzania, wypadki, zderzenia, a nie że po 10 okrążeniach wszystko ustawione i wygrywa Vettel.

No ja też mówiłem, że jeżdżo w kułko jak jebnięci, ale każdy tor to osobna historia, osobne setapy, osobne dzieje. Srogie rzeczy się dzieją, szczególnie na krótkich torach (bo są też średnie i superspeedway). Do tego to wszystko jest w zajebistej otoczce komentatorskiej.

OJP

Odnośnik do komentarza

Już wiem, jak się czuje Feanor - zbuntowali mi się wasale, w międzyczasie jak z nimi walczyłem, to sobie ich zagarnęli Duńczycy. Skończyła się rewolta - Czesi sobie wymyślili podbój Wielkopolski :roll:

 

Chyba zacznę jeszcze raz, na Islandii, gdzie nikomu nie będzie się chciało mnie najeżdżać ;(

Odnośnik do komentarza

Me_who - ten Expeditions zaiste dobry, ale skandalem jest że tak wyglądająca gra "czaszczy" na jakimkolwiek kompie. DLa mnie to dyskwalifikuje programistów. W ogóle to dzisiejsze czasy to jest skandal - zamiast zoptymalizować kod każą ci kupić sprzęt, którego tak naprawdę nawet w 30% nie wykorzystują. Gdyby się przyłożyli do programowania i optymalizacji to ta giera powinna na Pentium 200 chodzic :/

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze dwa komiksy z panem profesorem w roli głównej, ale może innym razem :).

>poranny apel na Alszwicu

>trwa odliczanie

>powiedz drei

>kapo drze się na ciebie

>przepraszaj i mów,że słabo znasz niemiecki

>kapo się śmieje i mówi żebyś mówil po polsku bo prawo do własnego jezyka to jedno z podstawowych praw człowieka

 

 

>podczas przymusowych prac na polu Władysław Bartoszewski znajduje patyk w kształcie litery "Y"

>z majtek wypruwa gumowy ściągacz

>następnego dnia wezwany przez SS-manów szklarz ma pełne ręce roboty

>Bartoszewski przygląda się wszystkiemu z uśmiechem na ustach

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...