Skocz do zawartości

Marynia zostaje napadnięta na gdyńskiej plaży przez grupę zwyrodnialców z Meksyku, broni jej #426 honorowych kibiców


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Też mógłbym pobiec kilometr w cztery minuty, ale później bym nie zrobił jednego kroku.

 

ale na dystansie 10 kilometrów utrzymać średnią 4 minuty ? jeśli tak, to szukam wybieganego człowieka do mojej drużyny w lidze bemowskiej ;)

 

challange accepted, 12km w 90min na zielonej murawie to pestka :)

 

 

przypominam, że tyle nie przebiegają nawet najepsi piłkarze na świecie !

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Też mógłbym pobiec kilometr w cztery minuty, ale później bym nie zrobił jednego kroku.

 

ale na dystansie 10 kilometrów utrzymać średnią 4 minuty ? jeśli tak, to szukam wybieganego człowieka do mojej drużyny w lidze bemowskiej ;)

 

challange accepted, 12km w 90min na zielonej murawie to pestka :)

 

 

przypominam, że tyle nie przebiegają nawet najepsi piłkarze na świecie !

 

dlatego nie bede sie utozsamial z jakimis pseudoamatorami z kategorii "najlepsi pilkarze"

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Też mógłbym pobiec kilometr w cztery minuty, ale później bym nie zrobił jednego kroku.

 

ale na dystansie 10 kilometrów utrzymać średnią 4 minuty ? jeśli tak, to szukam wybieganego człowieka do mojej drużyny w lidze bemowskiej ;)

 

challange accepted, 12km w 90min na zielonej murawie to pestka :)

 

 

przypominam, że tyle nie przebiegają nawet najepsi piłkarze na świecie !

 

dlatego nie bede sie utozsamial z jakimis pseudoamatorami z kategorii "najlepsi pilkarze"

 

1255207_576104532450196_643077666_n.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Od dzisiaj posiadam państwowe kwalifikacje E12 - Montaż i eksploatacje komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych.

 

Zdałeeeem to kłeerwa :jupi:

gratuluje, przynajmniej masz jakiś zawód ;)

 

 

Jeszcze dwie kwalifikacje do zawodu, ale dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

To się po prostu nazywa niespotykana pamięć do rzeczy mało ważnych. Też tak niestety mam, nie muszę się silić, takie rzeczy same włażą do głowy.

 

Chyba będę musiał kiedyś wzorem Tytusa poddać się działaniu Elektrocymbałografu i sobie to wyczyścić :-k

Pamiętałeś nazwę elektrocymbałograf? :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...