Skocz do zawartości

Marynia zostaje napadnięta na gdyńskiej plaży przez grupę zwyrodnialców z Meksyku, broni jej #426 honorowych kibiców


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

Całe to bieganie się chowa przy 4-godzinnym, 3-setowym boju na korcie tenisowym skoro świt. Szkoda, że okupiłem to stratą tłumika, ale warto było! :)

 

3 sety w 4h? :|

 

 

konczacych pillek albo dobrego serwisu to wy raczej nie macie ;)

 

Ważne, że się przynajmniej ruszają :)

Odnośnik do komentarza

 

Całe to bieganie się chowa przy 4-godzinnym, 3-setowym boju na korcie tenisowym skoro świt. Szkoda, że okupiłem to stratą tłumika, ale warto było! :)

 

3 sety w 4h? :|

 

 

konczacych pillek albo dobrego serwisu to wy raczej nie macie ;)

 

Nie mamy lasek co podają nam piłeczki i po każdą trzeba biegać. No i najpierw trochę wolnych piłek. Ale złapałem zajawkę, szkoda, że to bliżej do końca sezonu jak początku... :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Całe to bieganie się chowa przy 4-godzinnym, 3-setowym boju na korcie tenisowym skoro świt. Szkoda, że okupiłem to stratą tłumika, ale warto było! :)

 

3 sety w 4h? :|

 

 

konczacych pillek albo dobrego serwisu to wy raczej nie macie ;)

 

Nie mamy lasek co podają nam piłeczki i po każdą trzeba biegać. No i najpierw trochę wolnych piłek. Ale złapałem zajawkę, szkoda, że to bliżej do końca sezonu jak początku... :D

 

ja troche w wakacje pogralem, ale brakuje techniki :/ w jesien/zime chce pojezdzic pod balon i pograc troche z instruktorem a przyszly sezon juz na pelnej kurwie! xD

 

jak widze te laske z reklamy rankomat.pl, to az mam ochote dokupic sobie ac.

 

Na żywo jest całkiem przeciętna. Opinia kolegi, który z nią chodził na studiach.

 

domyslam sie. widzialem ja w jakims serialiku i juz tam wygladala przecietnie. ale jak ogladam ta reklame, to nie moge oderwac oczu :/ najlepsza (tania i przegadana) reklama eva.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...