Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

8. Ulubiony piłkarz, jak zaczynałeś interesować się piłka, i dlaczego on

9. Ulubiony piłkarz obecnie

10. dlaczego Legia a nie Polonia? 

11. Jest jakiś sport, którym chciałbyś się zainteresować, ale z jakichś powodów tego nie robisz? I dlaczego wlasnie taka dyscyplina? 

12. Co robisz zawodowo? 

13. Jakie miejsce, które odwiedziłeś krajoznawczo, zawiodło Cię najbardziej? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2020 o 21:46, schizzm napisał:

8. Ulubiony piłkarz, jak zaczynałeś interesować się piłka, i dlaczego on

Clarence Seedorf! Nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć, no ale moja sympatia do Realu wzięła się pewnie w drugiej połowie lat 90, a takie najbardziej konkretne wspomnienie mam z finału Ligi Mistrzów 97 roku. Wygrana z Juve po golu Mijatovicia, taaak, to były te czasy. I właśnie wtedy wybrałem sobie Seedorfa :) 

W dniu 13.02.2020 o 21:46, schizzm napisał:

9. Ulubiony piłkarz obecnie

O masz, nie wiem :D w sensie jeszcze niedawno powiedziałbym bez zawahania, że to Cristiano, no i choć dalej z nim mocno sympatyzuję, to już ciężko mówić o uwielbieniu. 

W dniu 13.02.2020 o 21:46, schizzm napisał:

10. dlaczego Legia a nie Polonia? 

To ciekawe, ale w ogóle nie miałem takiego dylematu nigdy. Wychowałem się w Łomiankach (to rzut beretem od Warszawy) i jeśli mam być szczery, to za dzieciaka w ogóle nie pamiętam nikogo, kto kibicował by Polonii. Inna sprawa, że te moje młodzieńcze lata przypadały na świetne czasy Legii w pucharach, a cała ekipa z Leszkiem Piszem i resztą ferajny była znana nam wszystkim. I jedno z ważniejszych wydarzeń mojej młodości, to oczywiście przegrany przez Legię wyjazdowy mecz z Widzewem 2:3. Pamiętam, że wraz z kolegami oglądaliśmy ten mecz u sąsiada, i szczerze mówiąc, to ciężko było nam, dzieciakom, zrozumieć co tam się wydarzyło. No ale wspomnienie pozostało.

 

Tak jak się nad tym zastanawiam, to w sumie sam nie wiem skąd mi się wzięła taka pasja do piłki. Mój tata jakoś nigdy nie był za bardzo sportowy, już nawet nie mówię o chodzeniu na mecze. Podobnie zresztą mój brat, który poszedł w tę gałąź związaną z motoryzacją. To chyba dlatego, że 100 metrów od domu miałem boisko, na którym spędzało się całe dnie (ale to naprawdę całe, od momentu skończenia lekcji do zmroku).

W dniu 13.02.2020 o 21:46, schizzm napisał:

11. Jest jakiś sport, którym chciałbyś się zainteresować, ale z jakichś powodów tego nie robisz? I dlaczego wlasnie taka dyscyplina? 

Hmm, raczej nie. Interesuje się piłką i już samo śledzenie tej dyscypliny zabiera mi dość sporo czasu. Gdyby miało do tego dojść coś jeszcze... no raczej nie, chyba nigdy nie miałem ciągotek do czegoś innego, niż śledzenie piłki nożnej.

W dniu 13.02.2020 o 21:46, schizzm napisał:

12. Co robisz zawodowo? 

Jestem kierownikiem produkcji w podwarszawskiej firmie związanej z motoryzacją (szeroko rozumianą). Organizuję, planuję i ogólnie rzecz biorąc śpię z kalendarzem ;) w tym roku idzie mi w jednej pracy 13 rok, bo przychodziłem tu jako nastolatek.

W dniu 13.02.2020 o 21:46, schizzm napisał:

13. Jakie miejsce, które odwiedziłeś krajoznawczo, zawiodło Cię najbardziej? 

Chyba Lizbona. Ale to złożone ( :D ), już tłumaczę.

 

Nasłuchałem się wielu wspaniałych, doskonałych wręcz rzeczy o Lizbonie. Od znajomych, z internetu, ogólnie no gdzie nie wszedłem w opinie to były same zachwyty. Do Lizbony pojechaliśmy na 5 dni w maju 2018. Spodziewałem się pięknej pogody, cudownego wypoczynku itp., no a było nieco inaczej. Przywitał nas koszmarny deszcz, do tego przez cały pobyt mocno wiało, wiecznie wchodziło się w górę i w dół, a i temperatura nie była taka, jaką bym sobie wymarzył. Po prostu widocznie tak trafiłem.

 

Ale też chciałbym być dobrze zrozumianym - to wszystko był prawdopodobnie efekt zbyt dużych wymagań (?) wobec tego, co zastałem na miejscu. Ogólnie ludzie, atmosfera, ceny, klimat i wszystko inne kosmicznie mi się w Portugalii podobają (byłem tam 2 lata wcześniej na wakacjach, w Faro w sensie). Na pewno chciałbym jeszcze polecieć do Porto z tamtego kierunku.

W dniu 13.02.2020 o 22:07, lad napisał:

14. Skąd masz budżet na podróże? Pytam poważnie, bo ja zarabiam raczej spoko, a nigdy na nic mnie nie stać.

Nie ma tu jakiegoś wielkiego sekretu. Może jedynie to, że oboje z żoną nieźle zarabiamy, no i mamy totalnego fioła na punkcie podróży. Zawsze jest tak, że wszelkiego rodzaju wypady planujemy razem, łącznie z przeglądem lotów i hoteli. Na to wszystko określamy sobie jakiś tam budżet, ale w momencie, gdy już lądujemy w wybranej przez nas lokalizacji, to nie ograniczamy się w żaden sposób finansowo. Po prostu staramy się relaksować na takich wyjazdach, nie stawiając sobie na punkt honoru odwiedzenia wszystkich muzeów i katedr w okolicy, a raczej bardziej ciągnie nas do lokalsowych restauracyjek i punktów gastronomicznych otwartych do późna w nocy.

 

Wydaje mi się, że podróżowanie przychodzi mi tak łatwo, bo mam żonę, która sama ma chęć do zwiedzania świata, która równie mocno jak ja angażuje się na etapie planowania wyjazdu, no i która nie przelicza za bardzo euro na złotówki podczas wyjazdów :) nawet samo to, że ciągam ją zawsze po tych wszystkich stadionach a ona nie grymasi powoduje, że chce mi się dalej gdzieś podróżować. No i tak sobie żyjemy.

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

15. Mam wrażenie, że jesteś użytkownikiem, który z nikim nie miał spiny/konfliktu na forum, skąd to się bierze czy faktycznie tak jest? Czy masz swoich "antybohaterów" z forum albo z forum na żywo?

16. Chodzisz na mecze Legii na stadion? Masz jakiś wyjazd?

17. Planujesz znowu organizować forumowe wypady na mecze? :D

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 09:49, lad napisał:

35. Raczej nie, ale kilka razy się zdarzyło i nie miałem z tym problemu!

36. Wiadomo, że Widzew :ninja: 

37. Nie wbijam, bo to spoko many.

38. Kontrowersyjnie, bo raz robię tak, a raz tak. Wszystko zależy od wielkości, lubię harmonię więc jeżeli ser jest większy od wędliny to musi znaleźć się pod spodem.

39. Udka z kurczaka w ziołach i cytrynie zapiekane z ćwiartkami ziemniaków.

40. 1000 m2 nad morzem. Tak ze 6 bym wcisnął w zależności od warunków przyznanych przez gminę. No ale jest jeszcze kwestia tego, że to własność moich rodziców, którzy za bardzo się w tej sprawie nie dogadują :D 

 

o ty salcesonie, przerobię Cie na mizerie wegetarianinie!

Odnośnik do komentarza

@Pulek na Widzew, serio? :picard:

 

18. największe marzenie z dzieciństwa?

19. kim chciałeś zostać zawodowo jako dzieciak/nastolatek?

20. ktoś z forum na zlocie w jakiś wyjątkowy sposób Cie zaskoczył in plus? kto i dlaczego? 

21. dlaczego jesteś krypto fanem Widzewa? 

22. gdybyś miał się gdzieś wyprowadzić poza Polskę, gdzie by to było ? 

23. kiedy widzimy się na Ursusie?

Odnośnik do komentarza

Drybling

Gra głową 

Krycie

Odbiór 

Podania

Rzuty karne

Rzuty wolne

Strzały z dystansu

Technika

Finishing

 

 

 

Agresja

Błyskotliwość

Decyzje

Determinacja 

Gra bez piłki 

Koncentracja

Opanowanie

Pracowitość 

Przegląd sytuacji

Przywództwo 

Ustawianie się w obronie

Waleczność

Współpraca 

 

 

 

 

Przyśpieszenie 

Równowaga 

Siła 

Sprawność 

Szybkość 

Wyskok

Wytrzymałość 

Zwinność

 

 

Wzrost/waga/noga lewa i prawa

Pozycje / ulubione zagrania

 

 

 

 

 

 

Jak byś boiskowego siebie określił, będąc  efemowym researcherem (tylko nie rób jak FYM oceniający juniorów Jagiellonii, zachowaj umiar :keke:) Uzasadnienie poszczególnych atrybutów mile widziane, chociaż niekonieczne  :)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2020 o 22:15, jmk napisał:

15. Mam wrażenie, że jesteś użytkownikiem, który z nikim nie miał spiny/konfliktu na forum, skąd to się bierze czy faktycznie tak jest? Czy masz swoich "antybohaterów" z forum albo z forum na żywo?

Bo ja bardzo rzadko wchodzę w dyskusje. W sensie uwielbiam z ludźmi rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami (serio, uważam, że to wspaniała rzecz - móc poznać doświadczenia innych na interesujące nas tematy), ale drażni mnie, jak ludzie manipulują, kręcąc teorie na swoją drogę. I o ile jeszcze na żywo jestem w stanie z takim człowiekiem chwilę podyskutować, tak na przekonywaniu do 'mojej' racji w internecie... szkoda mi czasu. 

 

Ogólnie odczuwam małą sympatię do ludzi aroganckich, ale przede wszystkim drażnią mnie ludzie, którym na boisku wydaje się, że są lepsi, niż są. I wtedy lubię ich sprowadzać na ziemię. A raczej lubiłem, bo ostatnio gorzej ze zdrowiem. Choć wciąż mam do tego ciągotki.

 

W dniu 14.02.2020 o 22:15, jmk napisał:

16. Chodzisz na mecze Legii na stadion? Masz jakiś wyjazd?

Wyjazdu nie mam, że tak zacznę od tyłu. Natomiast na Legię miałem karnet przez 2 lata, ale później jakoś zaczęła mnie drażnić atmosfera na trybunach. Później doszła fatalna gra drużyny... no, ale powoli chęć mi wraca. 

 

W dniu 14.02.2020 o 22:15, jmk napisał:

17. Planujesz znowu organizować forumowe wypady na mecze? :D

Akurat organizacją jako taką zajął się niezastąpiony duet @tio - @Mauro :) ja tylko rzuciłem pomysł. edit: aaa, no i @wwosik ala Tate-organizator.

 

Będąc szczerym, to bardzo lubię wszelkie rodzaju organizacje wyjazdów. Mam przy tym czystą zajawkę. Odpowiadając na Twoje pytanie - jestem pewny, że Berlin nie był ostatnim miejscem odwiedzonym że Ekipę CMF. Ogólnie wiem, że chłopaki już coś między sobą gadali o jakimś Londynie, i o ile ja chwilowo z takich wypadów odpadam, to na jesień... wiadomo, jestem w tym!

 

W dniu 15.02.2020 o 14:02, klinsmann napisał:

18. największe marzenie z dzieciństwa?

Chyba takiego nie miałem, a przynajmniej nie pamiętam. Nie mówię o byciu piłkarzem, bo nim chciał być każdy na podwórku. No, może oprócz mojego brata ;) 

 

W dniu 15.02.2020 o 14:02, klinsmann napisał:

19. kim chciałeś zostać zawodowo jako dzieciak/nastolatek?

Przez przypadek odpowiedziałem Ci w pytaniu powyżej. 

 

W dniu 15.02.2020 o 14:02, klinsmann napisał:

20. ktoś z forum na zlocie w jakiś wyjątkowy sposób Cie zaskoczył in plus? kto i dlaczego?

Kurde, szczerze, to było mnóstwo takich ludzi. Długo by wymieniać, a o nikim nie chciałbym zapomnieć. Pierwsi, którzy przychodzą mi do głowy to @lad i @Meler, ale to te najbardziej świeże (najświeższe?) przykłady. Ogólnie naprawdę takich osób było całe mnóstwo i cholernie się cieszę na końcówkę lipca tego roku. To będą fajne dni.

 

W dniu 15.02.2020 o 14:02, klinsmann napisał:

21. dlaczego jesteś krypto fanem Widzewa? 

Jestem fanem piłki nożnej, naprawdę. Uwielbiam oglądać piłkę nożną na każdym poziomie, a już szczególnie lubuję się w takim amatorskim graniu. Może stąd ta sympatia do Widzewa ;) 

 

W dniu 15.02.2020 o 14:02, klinsmann napisał:

22. gdybyś miał się gdzieś wyprowadzić poza Polskę, gdzie by to było ?

Do Sewilli. To jest tak przepiękne miasto, które zrobiło na mnie i na mojej żonie tak świetne wrażenie... No bo jak się wyprowadzać, to z rodziną. 

 

W dniu 15.02.2020 o 14:02, klinsmann napisał:

23. kiedy widzimy się na Ursusie?

Dej mnie termin, a ja tam będę.

 

12 godzin temu, T-m napisał:

24. Największe rozczarowanie w życiu to?

Hmm, ciekawe. Chyba najbardziej rozczarowałem się ludźmi, w sensie takimi, których gdzieś tam spotykałem na swojej drodze. Począwszy od dzieciństwa, przez młodzieńcze lata i chyba już najmniej w dorosłości, kiedy to mam wokół siebie grupę świetnych ludzi, z którymi mocno dbam o relacje. 

 

12 godzin temu, T-m napisał:

25. Największy sukces w życiu to?

I znowu ciężko jednoznacznie powiedzieć. No bo sukces... wygrałem kilka razy z @Perezem na hali, @Qcza pyknąłem w pingla, zbudowałem dom... wróć, to jeszcze nie! Ogólnie całe życie sprowadzam do pojedynków, jak to słusznie zauważył @Vami, i trochę przez ten pryzmat tak sobie toczę ten mój żywot.

 

Tak całkowicie poważnie, to trudno mi to zdefiniować. Coś w swoim życiu osiągnąłem, ale mam nieodparte wrażenie, że wielu z tych rzeczy bym nie dosięgnął bez wsparcia innych. Czy to rodziców, czy kobiet (na różnym etapie życia... od różnych kobiet), czy przyjaciół. Czasami zazdroszczę ludziom, że potrafią tak na wprost powiedzieć: ja SAM zrobiłem to, nikt mi niczego nie dał, BLA BLA BLA. Mi też na wprost nikt niczego nie dał, w sensie samochodu, mieszkania czy pracy, ale nie łudzę się, że gdyby nie dobrzy ludzie wokół mnie, to miałbym w życiu o wiele trudniej. Więc: ludzie. Ci wokół mnie. 

 

12 godzin temu, T-m napisał:

26. Gdybyś mógł wybrać jedno miejsce na świecie, w który miałbyś mieszkać, to gdzie?

To samo co w pytaniu numer 22. Sewilla. Piszę to oczywiście na dziś, na 17 lutego 2020. Nie wiem jeszcze co zobaczę w życiu i co mi się ewentualnie zmieni, ale na tę chwilę to najpiękniejsze, najwspanialsze miejsce które odwiedziłem. I o którym naprawdę powiedziałem na głos: taaaak, tutaj mógłbym mieszkać na stałem. Nawet tydzień temu o tym rozmawiałem z żoną. Kto wie...?

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2020 o 22:33, stefan1984 napisał:

Drybling 11

Gra głową 1 - nie ma o czym gadać. Piłkę głową odbiłem w życiu 3 razy.

Krycie 4

Odbiór 6

Podania 11

Rzuty karne 12

Rzuty wolne 11

Strzały z dystansu 12 - ściaaanaaaaaaa!

Technika 12

Finishing 8

 

Agresja 12

Błyskotliwość 14

Decyzje 9

Determinacja 17

Gra bez piłki 14

Koncentracja 15

Opanowanie 9

Pracowitość 16

Przegląd sytuacji 10

Przywództwo 16 - ale to chyba tylko na boisku, bo w życiu raczej jestem spokojny i zdystansowany

Ustawianie się w obronie - 7

Waleczność 14 - to nie to samo co agresja? :D 

Współpraca 12

 

Przyśpieszenie 14

Równowaga 8

Siła 6

Sprawność 15

Szybkość 13

Wyskok 7

Wytrzymałość 12

Zwinność 15

 

Wzrost/waga/noga lewa i prawa 181, 78, mocna prawa i lewa to tramwaju

Pozycje / ulubione zagrania - MC, ML, AMC, DMC

 

Jak byś boiskowego siebie określił, będąc  efemowym researcherem (tylko nie rób jak FYM oceniający juniorów Jagiellonii, zachowaj umiar :keke:) Uzasadnienie poszczególnych atrybutów mile widziane, chociaż niekonieczne  :)

 

Ojaaa. ale kozak. Przede wszystkim załóżmy, że moje CA/PA to odpowiednio 110/130. I tak wpisałem oceny ;)

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

Waleczność 14 - to nie to samo co agresja

W sumie to nie wiem, bardziej chyba skłonność do nie poddawana się, nie odstawiania nogi, nie odpuszczania, taka determinacja, ale też pokazywana tylko na boisku.... podczas gdy agresja to chyba bardziej w stronę uciekania się do fauli:-k A kij wie w sumie :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2020 o 13:23, Pulek napisał:

Na pewno chciałbym jeszcze polecieć do Porto z tamtego kierunku

To tam pojedź koniecznie w jakimś cieplejszym okresie (czerwiec-wrzesień). Kwiecień i początek maja jest możliwe, że trafisz na deszcz i temp w okolicy 15-18st. Jak byłem w zeszłym roku na koniec kwietnia to załapałem się na 11-12stopni i deszcz, a ostatniego dnia wyszło słońce i były 23st... Nagle zupełnie inne, kolorowe miasto, w które całkowicie inaczej się odbiera.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2020 o 09:03, adamus napisał:

To tam pojedź koniecznie w jakimś cieplejszym okresie (czerwiec-wrzesień). Kwiecień i początek maja jest możliwe, że trafisz na deszcz i temp w okolicy 15-18st. Jak byłem w zeszłym roku na koniec kwietnia to załapałem się na 11-12stopni i deszcz, a ostatniego dnia wyszło słońce i były 23st... Nagle zupełnie inne, kolorowe miasto, w które całkowicie inaczej się odbiera.

sorry, ze offtopic, ale... co mozecie polecic do zobaczenia w Porto? :D @Pulek tez podpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...