Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Keith Flint napisał:

52. Jaki jest obecnie twój stosunek do wiary i Kościoła Katolickiego?
53. Ulubiony zespół muzyczny
54. Ozzie czy Dio?

52. Wierzę w Boga. Zdaję sobie sprawę, że wierzę po swojemu i ludzie religijni uważają mnie za heretyka, ale mam to gdzieś. Kościół Katolicki, podobnie jak każda inna zhierarchizowana instytucja, mnie mało interesuje, dopóki nie wtrąca się w moje życie. Chciałbym więc, aby żaden kościół nie wywierał wpływu na kształtowanie prawa w Polsce.

 

53. Jakieś sto tysięcy różnych. W zeszłym roku najczęściej (wg Spotify) słuchałem Rainbow. I w sumie mogę się zgodzić. Genialny kompozytor i gitarzysta - Ritchie Blackmore. Najlepszy głos w historii - Ronnie James Dio. Prekursorzy całego rocka i metalu w klimacie Dungeons & Dragons.

 

54. Szanuję wkład Ozziego w historię muzyki i cenię jego twórczość. Natomiast Dio to jest zupełnie inna liga. Dio jest niedościgniony. Najlepszy z najlepszych.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Misiek napisał:

55. Śpiewasz jeszcze na karaoke?

56. Na jakim instrumencie (o ile w ogóle) chciałbyś umieć grać?

57. Najlepszy koncert na jakim byłeś?

 

55. Rzadko, ale zdarza się.

56. Na każdym :D Chciałbym kiedyś mieć studio, w nim masę instrumentów i... umiejętności, by zagrać na każdym i tworzyć swoją muzykę.

57. Hmm.... każdy miał swój urok. Trudno mi wybrać najlepszy. Na pewno z rozmachem zrobiony był występ Lynyrd Skynyrd w Berlinie, Manowar w Wilnie czy Rainbow w Pradze. Lubię też kameralne koncerty akustyczne, z ich intymną atmosferą. Lubię widzieć w artyście człowieka, a nie gwiazdę. Dlatego np. bardzo mi się podobało na solowym koncercie Marka Piekarczyka, który był de facto rozmową z publicznością. Tak samo ostatnio na Danielu Cavanagh z Anathemy, z którym sobie pożartowaliśmy, że zaśpiewamy w duecie Bohemian Rhapsody :D. TSA w 2007(?) roku na Rock Arenie też wspaniałe było.

Odnośnik do komentarza

61. Dlaczego Szczecin jest piękny?;)

62. Czy Jaga pozbyła się już mentalności przegrywow?

63. Myślałeś kiedyś o treningach sztuk walki? Co sądzisz o tego typu aktywności fizycznej.

64. Oddajesz krew? Czy za często alko?;)

65. Macie piwa bezglutenowe w asortymencie/historii? Nie promując je jako takie, a po prostu bez takich składników?

66. Kiedy jakiś nowy kwas?

67. Kiedy znowu będziesz w Szczecinie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jasonx napisał:

58. Waga obecnie (oraz minimalna/maksymalna w "dorosłym" życiu)

59. Do jakich krajów eksportujesz piwa i do jakich realnie zamierzasz w przyszłości?

60. Ulubiony alkohol (nie wliczając piwa)?

58. Ponad 120. Najniżej zszedłem do 88, najwyżej dobiłem do 138 :D

59. Wszystko to są jednostrzały. Najczęściej Dania, czasem Anglia, teraz Niemcy umówiłem.

60. Każdy, poza czystą wódką (choć i na nią jest z rzadka miejsce) oraz słodkimi likierami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

61. Dlaczego Szczecin jest piękny?;)

62. Czy Jaga pozbyła się już mentalności przegrywow?

63. Myślałeś kiedyś o treningach sztuk walki? Co sądzisz o tego typu aktywności fizycznej.

64. Oddajesz krew? Czy za często alko?;)

65. Macie piwa bezglutenowe w asortymencie/historii? Nie promując je jako takie, a po prostu bez takich składników?

66. Kiedy jakiś nowy kwas?

67. Kiedy znowu będziesz w Szczecinie?

61. Bo lepiej się po nim jeździ samochodem, niż po Poznaniu :)

62. Mam nadzieję, że trener Mamrot nad tym pracuje :) Ważne też, by jej kibice pozbyli się kompleksów, np. w sprawie Legii.

63. Myśleć to o wielu rzeczach myślę. Jak ktoś lubi, to czemu nie? Ja generalnie we wszystkich sportach, które wymagają koordynacji ruchowej i współpracy wielu części ciała jestem beznadziejny. Od urodzenia miałem z tym problemy, nawet jako przedszkolak w prostych aktywnościach ruchowych.

64. Raz próbowałem, ale mnie nie przyjęli, bo byłem po wizycie u dentysty. Boję się igieł, ale mimo wszystko jestem zapisany w bazie DKMS jako dawca szpiku potencjalny. Czekam aktualnie na legitymację :D

65. Nie.

66. Właśnie wyszło Double Naftali.

67. Hmm nie wiem? Jak mnie koleżanka na ślub zaprosi, o ile się doczeka na pierścionek :D

45 minut temu, Mauro napisał:

67. Jak wielu (w Polsce i na świecie) jest postprogresywnych neoanarchoindywidualistów?

68. Zmieścimy się w jednej windzie ;)

Odnośnik do komentarza
69. Lubisz?
70. Znasz jakies piwo bez cukru dla diabetykow oprocz Primator Diamant? Moze to pomysl na jakas nisze?
Co lubię?

70. Niestety nie znam, ale wszystkie wysokoodfermentowane lagery będą miały niski IG

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
XD

 

71. W moim sklepie osiedlowym można znaleźć piwa Golema, na pewno jest Lilith i Moloch, które kosztują odpowiednio 13,50 i 18,50. Czy twoim zdaniem to adekwatna cena za butelkę 0,33?

Nie. Uważam, że piwo rzemieślnicze jest za tanie względem ceny piwa koncernowego (zwłaszcza w pubie), a także względem kosztów produkcji, który mamy taki sam jak zagranica. Moloch nie może kosztować 18,50, chyba że wersja barrel-aged. Jeśli podstawowa tyle kosztuje, to sklep przycina klientów. Mogę jutro rozrysowac jak się kształtuje cena piwa rzemieślniczego.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
72. Gdzie we Wroclawiu dostane Twoje piwka i ew w jakiej cenie?
Siec sklepow Toma oraz Drink Hala. W DH ciut taniej chyba. Ceny od 9-10 zl za 0,5l ipy do 25 za barrel-aged. A z kranu zawsze w Craftova i Szynkarnia.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Vami napisał:

Nie. Uważam, że piwo rzemieślnicze jest za tanie względem ceny piwa koncernowego (zwłaszcza w pubie), a także względem kosztów produkcji, który mamy taki sam jak zagranica. Moloch nie może kosztować 18,50, chyba że wersja barrel-aged. Jeśli podstawowa tyle kosztuje, to sklep przycina klientów. Mogę jutro rozrysowac jak się kształtuje cena piwa rzemieślniczego.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Tak, to wersja barrel aged. Nie to że się skarżę, bo ja rozumiem że takie piwo musi swoje kosztować, ale ciekawy jestem ile w tym kosztów waszych, a ile marży sklepu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...