Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego raz wyświetla widok bez logo a innym razem z logo ? :-k

od czego to zależy?

Może masz dwa foldery z grafiką. Ja miałem podobnie. Miałem [nie wiem jakim cudem] dwa różne style logosów w folderze z kitsami. I raz wyświetlał inny styl a za chwilę pojawiał się inny. Sprawdź w folderze graphics. Jak byś coś potrzebował to PW. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Witam. Mam rozegrane 3 sezony i wybrane ok. 30 lig, więc nie mało. Save waży 300mb. Gram i nagle danego dnia w trzecim sezonie wyskakuje błąd o zbyt małej pamięci (FM 06 is running dangerously on low memory itd.). Mam 2GB ram, procesor dwurdzeniowy 2.4 . Na dysku C: mam ze 2GB wolnego miejsca, jeśli to ma znaczenie. Probowałem przede wszystkim zwalniać pamięć programami, wyłączać wszystkie inne programy oprocz FMa, zwiększyłem też początkowy rozmiar pliku stronicowego pamięci wirtualnej na zalecane 3070mb, ale bez rezultatow. Dziwne to trochę bo sejw się ładuje, pogram z 3 dni i wyskakuje za każdym razem ten błąd. Wnioskuję z tego, że po prostu padł mi sejw. Wersja gry oryginalna. Czytałem gdzieś że do FMa 07 jest program ktorym można to uratować, a czy jest coś takiego dla 06? Nie spotkałem na Cmrev ani nigdzie indziej. Wprawdzie mam sejwa zapasowego, ale musiałbym powtorzyć wiele meczow i podjąć wiele nowych decyzji, a to byłoby zniechęcające. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam rozegrane 3 sezony i wybrane ok. 30 lig, więc nie mało. Save waży 300mb. Gram i nagle danego dnia w trzecim sezonie wyskakuje błąd o zbyt małej pamięci (FM 06 is running dangerously on low memory itd.). Mam 2GB ram, procesor dwurdzeniowy 2.4 . Na dysku C: mam ze 2GB wolnego miejsca, jeśli to ma znaczenie. Probowałem przede wszystkim zwalniać pamięć programami, wyłączać wszystkie inne programy oprocz FMa, zwiększyłem też początkowy rozmiar pliku stronicowego pamięci wirtualnej na zalecane 3070mb, ale bez rezultatow. Dziwne to trochę bo sejw się ładuje, pogram z 3 dni i wyskakuje za każdym razem ten błąd. Wnioskuję z tego, że po prostu padł mi sejw. Wersja gry oryginalna. Czytałem gdzieś że do FMa 07 jest program ktorym można to uratować, a czy jest coś takiego dla 06? Nie spotkałem na Cmrev ani nigdzie indziej. Wprawdzie mam sejwa zapasowego, ale musiałbym powtorzyć wiele meczow i podjąć wiele nowych decyzji, a to byłoby zniechęcające. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Będę bardzo wdzięczny.

 

Na Twoim miejscu spróbowałbym zrobić z tych 2GB wolnego miejsca na C: jakieś 10GB. I wtedy zobaczyć, jak działa. Bo coś mało tego miejsca wolnego masz, jak dla mnie :> Ewentualnie zanieść zapis do kogoś innego, z podobnym kompem(i FM) i sprawdzić, czy dzieje się tak samo.

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam rozegrane 3 sezony i wybrane ok. 30 lig, więc nie mało. Save waży 300mb. Gram i nagle danego dnia w trzecim sezonie wyskakuje błąd o zbyt małej pamięci (FM 06 is running dangerously on low memory itd.). Mam 2GB ram, procesor dwurdzeniowy 2.4 . Na dysku C: mam ze 2GB wolnego miejsca, jeśli to ma znaczenie. Probowałem przede wszystkim zwalniać pamięć programami, wyłączać wszystkie inne programy oprocz FMa, zwiększyłem też początkowy rozmiar pliku stronicowego pamięci wirtualnej na zalecane 3070mb, ale bez rezultatow. Dziwne to trochę bo sejw się ładuje, pogram z 3 dni i wyskakuje za każdym razem ten błąd. Wnioskuję z tego, że po prostu padł mi sejw. Wersja gry oryginalna. Czytałem gdzieś że do FMa 07 jest program ktorym można to uratować, a czy jest coś takiego dla 06? Nie spotkałem na Cmrev ani nigdzie indziej. Wprawdzie mam sejwa zapasowego, ale musiałbym powtorzyć wiele meczow i podjąć wiele nowych decyzji, a to byłoby zniechęcające. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Będę bardzo wdzięczny.

 

Na Twoim miejscu spróbowałbym zrobić z tych 2GB wolnego miejsca na C: jakieś 10GB. I wtedy zobaczyć, jak działa. Bo coś mało tego miejsca wolnego masz, jak dla mnie :> Ewentualnie zanieść zapis do kogoś innego, z podobnym kompem(i FM) i sprawdzić, czy dzieje się tak samo.

 

No tak, ale więcej nie będzie, bo to dysk systemowy ! :[ A może da się jakoś bez formatowania przenieść kilka gigabajtów z innej partycji?

Odnośnik do komentarza
No tak, ale więcej nie będzie, bo to dysk systemowy ! :[ A może da się jakoś bez formatowania przenieść kilka gigabajtów z innej partycji?

 

Nie mam pojęcia, ale chyba raczej się tak nie da :| Musisz coś pokombinować, jak zrobiłeś standardowo 20GB na C:, to po wyczyszczeniu z przeróżnych rzeczy, które można mieć na innych partycjach, powinieneś mieć więcej wolnego niż 2GB.

No i zostaje jeszcze sprawdzenie tego na innym kompie, jak pisałem...

Odnośnik do komentarza
Można odpowiednim softem (komercyjny Partition Magic, zapewne są i darmowe odpowiedniki), a czy nie prościej przenieść save'a na luźniejszą partycję i zmienić lokalizację katalogu z save'ami?

 

Otóż zrobiłem to. Przeniosłem sejwy do folderu z grą, a na tej partycji mam kilkadziesiąt gigabajtów wolnego miejsca. Bez rezultatu ! :x O co tu chodzi? Bo chyba nie o brak pamięci? Dodam jeszcze, że wcześniej w tej 'karierze' pojawiał mi się kilka razy ten błąd i o ile dobrze pamiętam to miałem włączone gg, przeglądałem w międzyczasie WWW i może rzeczywiście brakowało pamięci. Ale mimo to, po ponownym wczytaniu gry mogłem dalej grać. A teraz wyłączam wszystkie programy i po tym samym czasie zawsze ten błąd wyskakuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...