Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! wink.gif

Otóż mam problem zainstalowałem sobie dziś na nowo football manager-a ; ) bo fifka manager mi się znudził,

ściągnąłem i najpierw patch 8.0.1 i 8.0.2 a teraz 8.0.2 fix i w żaden sposób nie da się na nich odpalić nowej gry,

w edytorze są te bazy lecz gdy w grze daje nową gre nie ma nigdzie wyboru bazy danych poprostu pisze wersja u góry 8.0

i się ładuje...

 

Proszę o pomoc, jak uruchomić gre na tym patchu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Może po prostu są słabymi zawodnikami i więcej się już nie rozwiną? Druga sprawa to taktyka - tam też warto poszperać.

 

taktyka to glowna sprawa jezeli chodzi o skutecznosc napastnikow:)

moze byc najlepszy na swiecie napastnik i na slabej taktyce marnowac co mecz po 20 100% okazji a moze byc slabiutki i wykozystywac 70% wszystkich okazji:)

 

sprawdz cos takiego np: http://rapidshare.com/files/158757582/PSG_..._2007_.tac.html

generalnie z tego co zaowazylem to w odslonie 2008 bardziej jezeli chodzi o skutecznosc sprawdzaja sie taktyki z 3 lub 1 napastnikiem aniezeli z dwoma.

Odnośnik do komentarza
Może znacie jakiś sposób na przywrócenie sejwowi życia ? Bo po zapisaniu wyłączyłem listwe, próbując wejść następnym razem nie dało już się wczytać ;(

 

A czemu nie zapisywałeś na 2,3 sejwy? Jeśli uszkodzeniu uległy dane, a gra sama nie zrobiła sejwa(backup) to niestety nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z cyklu "Jestem Idiotą". Jak ustawić sobie awatar na forum? Za każdym razem, gdy chcę jakiś załadować z kompa dostaję tekst "Nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików jako avatar lub zdjęcie". Nie muszę chyba dodawać że zgadza się wielkość(104x104) i format(.png, próbowałem też .jpg). Tracę powoli świadomość...:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...