Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam znów inny problem. Nic nie ruszałem z plikami, a jak włączam grę to pisze że nie można wczytać żadnej bazy danych żeby uruchomić nową grę. Data editor normalnie wyszukuje fudi & messinho patch. O co w tym chodzi i co zrobiłem źle? ;/

 

ps. Czy w data editorze powinna być tylko baza danych f&m czy też razem z default albo 8.0.2?

Odnośnik do komentarza

Jeśli trwa rozbudowa, to będzie o tym pisać w Informacjach o klubie (wraz z planowaną datą ukończenia).

Możesz też poprosić zarząd ponownie o to samo, wtedy odpowiedzą czy zajęli się tym czy nie (ale też możesz dostać odpowiedź, że mają dość Twoich ciągłych próśb i nalegają abyś skupił się na pracy z zespołem).

Może też być tak, że zarząd się zgodził a info nie ma, bo jest środek sezonu, a takie sprawy są na ogół finalizowane na nowy sezon, gdzieś koło terminu ustalania budżetu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z grą. Otóż zrobiłem formata ale wszystkie sejvy itd zostawiłem. No i instaluje ponownie, updatuje dodaj hugedatabase i przy wczytywaniu pisze że nie potrafi znaleźć bazy gry z ktorej została stworzona. Wiecie jak to naprawić?

 

btw

 

Najbardziej zależy mi na prawdziwych nazwach klubów ;)

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem. Mianowicie od początku grałem na normalnej bazie, nie robiłem swoich itd. a teraz, że demo nowego FM'a mi nie chodzi to pobrałem sobie nową baze danych z transferami z 4 września, ta zrobiona przez Messinho i tego drugiego. Rozpakowałem to do katalogu z bazami, ale gdy rozpoczynam grę, nie mam opcji wyboru innej bazy. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie : od czego zalezy to ze jak gram to atrybuty zawodnikow wogule prawie nie rosna chociaz mam trening tuga bdb baze treningowa i doskonale obiekty szkoleniowe + szk.pilkarska.

 

Dzis wlaczylem holiday i sprawdzilem po polowie sezonu pilkarze mieli prawie same 20 u tych najlepszych pilkarzy 2 napastnikow najlepsi strzelcy bundesligi,

ale jak ja gram to te pilkarze wogule sie nie rozwijaja mam 6 trenerow z 7 gwiazdkami tylko 1 ma 5 gwiazdek ,a nadodatek polowa skladu interesuja sie najlepsi w europie same problemy :/

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś pomysł jak z jakiegoś alternatywnego miejsca/nie CmRev/ zdobyć patch 8.0.2 fix? Całkiem niedawno udało mi się go stamtąd pobrać, niestety przez małą awarię hdd musze to zrobić jeszcze raz. A z CmRev ściąga się bardzo powoli(3-4 k/s).

Liczę na jakąś pomoc...

Odnośnik do komentarza

witam mam problem nie wiedzialem gdzie to napisac wiec pisze tutaj. Kiedy chce wgrac nowa skorke to pojawia mi sie wczytywanie nowej skorki i nic sie dalej nie dzieje czekam nawet 10 min i dalej sie wczytuje. Na pewno wgrywam ja tam gdzie powinienem probowalem instalowac fma jescze raz i nic to nie daje ;/ Probowalem wgrac kilka roznych skorek z roznych stron i za kazdym razem dzieje sie to samo.

Odnośnik do komentarza

Siema

Mam taki problem:

 

Jakis czas temu odinstalowalem FMa 08 bo zbliza sie nowy a ja jakos nie mialem ochoty zaczynac nowej gry po przeczytaniu nowosci jakie nas czekaja

Ale nie wytrzymalem

I ponownie instaluje i niby wszystko ok. Instalacja, patch, update i gramy...

I tu jest problem, bo gra dziala normalnie a po jakims czasie poprostu zaczyna haczyc

Przez chiwle gra dziala jak marzenie - czysta przyjemnosc z gry a potem przetwarzanie danych to koszmar. Dodam ze na malej bazie.

Normalnie tydzien w grze zajmuje chwilke a teraz jakies 10X wiecej

 

Co gorsza nie mam juz pojecia co moglo spowodowac taka zmiane

Wyczyscilem rejest, odinstalowalem i zainstalowalem ponownie (kilka razy) ale to nic nie daje

 

Macie moze jakies pomysly jak temu zaradzic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...