Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

czyli mam ponad 40 sezonów o kant dupy potłuc? :-k

No oczywiście, że nie. Ale z tego co mówi Gizbern Jego taktyka nie przynosi już takich efektów jakich by oczekiwał. Chyba każdy z nas (osób, które grają FM) wie, że są taktyki "wymiatacze", ale i są taktyki, które sprawdzają się tylko przez jakiś okres czasu, a potem trzeba je zmodyfikować

Odnośnik do komentarza
czyli mam ponad 40 sezonów o kant dupy potłuc? :-k

No oczywiście, że nie. Ale z tego co mówi Gizbern Jego taktyka nie przynosi już takich efektów jakich by oczekiwał. Chyba każdy z nas (osób, które grają FM) wie, że są taktyki "wymiatacze", ale i są taktyki, które sprawdzają się tylko przez jakiś okres czasu, a potem trzeba je zmodyfikować

 

Ciekawe, czy awans do wyższej ligi może mieć z tym coś wspólnego :-k... nieeee, to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Mam prosbe o pomoc.

Przeszukalem forum i nie odnalazlem odpowiedzi stad nowy wpis

Chodzi o baze danych.

Zainstalowalem fm08, pobralem latke do wersji 802 i update ADDM 09

Jednak kiedy rozpoczynam nowa gre mam sklady z czerwca 2007

Wiem, ze powinienem wybrac nowa baze danych (ADDM 09 jest we wlsciwym folderze w moich dokumentach wypakowana)

ale nie wiem gdzie wybiera sie te opcje :(

Rozpoczynajac nowa gre, kreator nie pyta mnie o te baze a w opcjach nie moge tego znalesc

 

Bede wdzieczny za pomoc

R.

Odnośnik do komentarza
Mam prosbe o pomoc.

Przeszukalem forum i nie odnalazlem odpowiedzi stad nowy wpis

Chodzi o baze danych.

Zainstalowalem fm08, pobralem latke do wersji 802 i update ADDM 09

Jednak kiedy rozpoczynam nowa gre mam sklady z czerwca 2007

Wiem, ze powinienem wybrac nowa baze danych (ADDM 09 jest we wlsciwym folderze w moich dokumentach wypakowana)

ale nie wiem gdzie wybiera sie te opcje :(

Rozpoczynajac nowa gre, kreator nie pyta mnie o te baze a w opcjach nie moge tego znalesc

 

Bede wdzieczny za pomoc

R.

 

 

Też miałem ten problem. Zrobiłem tak : Wrzuciłem update do głównego katalogu z grą, a dokładniej do data>db (U mnie D:\gry\fm08\data\db). O ile dobrze pamiętam, to ten folder już tam był. Później zaczęło chodzić;) Mam nadzieję, że pomogłem i to jest skuteczna metoda:D

Odnośnik do komentarza

Witam. W FM'a gram od 3 dni, dlatego proszę o nie krzyczenie na mnie, jeśli pytanie będzie śmieszne czy cuś. Na Waszej stronce znalazłem spis talentów do FM08, mam najnowszego patcha i bazę danych. Ale są talenty których nie mogę znaleźć - po prostu ich nie ma jakby w grze. Mało tego czasem jest tak, ze jak zaczynem grę to talent ten jest, a jak zaczynam od nowa inna drużyna to już nie ma w wyszukiwarce. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Witam. W FM'a gram od 3 dni, dlatego proszę o nie krzyczenie na mnie, jeśli pytanie będzie śmieszne czy cuś. Na Waszej stronce znalazłem spis talentów do FM08, mam najnowszego patcha i bazę danych. Ale są talenty których nie mogę znaleźć - po prostu ich nie ma jakby w grze. Mało tego czasem jest tak, ze jak zaczynem grę to talent ten jest, a jak zaczynam od nowa inna drużyna to już nie ma w wyszukiwarce. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? Pozdr.

To co napisał Tenorio, ale musisz wiedzieć, że wybieranie dodatkowych baz danych z poszczególnych krajów ma swoje wady - jeżeli weźmiesz np. Iran (bo jest jakiś super utalentowany Irańczyk), to potem Iran będzie mocno nadreprezentowany w ilości graczy, co trochę zaburza grę.

Ja polecam wziąć dużą bazę danych i trochę lig (czy grywalnych czy nie), a dodatkowe bazy danych zostawić w spokoju, nawet kosztem braku kilku "talenciaków"...

Odnośnik do komentarza

Kurde, teraz już nie rozumiem. Jak zaczynam grę to wybieram największą bazę danych i nie wczytuje żadnych lig (jak to zrobić?). Chodzi mi o to,że 2 razy zaczynałem grę w ten sam sposób, tylko inną drużyną. Za 1 razem ów talent był, za 2 jednak w wyszukiwarce już go nie było.

Odnośnik do komentarza

To można zacząć grę nie wczytując żadnej ligi? :-k

Może zaczynałeś Szybką grę?

W menu głównym wybierasz Nowa gra i później w jednym z okien będzie jakie chcesz wybrać ligi grywalne lub do podglądu plus wszystkich piłkarzy z wybranych krajów. Jak wybierzesz klikasz dalej i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Aaa, już rozumiem trochę lepiej. Teraz tylko włączyłem sobie za dużo lig i muszę długo czekać aż wszystkie wyniki się wczytają ;/ Jaka jest zasada, wgrywać jak najwięcej lig, czy jak najwięcej piłkarzy z różnych krajów? Pzdr.

Ja mam np. 20 lig z 12 krajów (poza ekstraklasami, trzy angielskie i kilka drugich lig z innych krajów), dużą bazę danych, żadnych dodatkowych zawodników z poszczególnych krajów i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Aaa, już rozumiem trochę lepiej. Teraz tylko włączyłem sobie za dużo lig i muszę długo czekać aż wszystkie wyniki się wczytają ;/ Jaka jest zasada, wgrywać jak najwięcej lig, czy jak najwięcej piłkarzy z różnych krajów? Pzdr.

Ja mam np. 20 lig z 12 krajów (poza ekstraklasami, trzy angielskie i kilka drugich lig z innych krajów), dużą bazę danych, żadnych dodatkowych zawodników z poszczególnych krajów i jestem zadowolony.

 

A jaki masz sprzęt??

 

Jak duże znaczenie dla szybkości gry(możliwości załadowania sporej liczby lig i w miare szybki tempie rozgrywki) ma pamięć ram.

Mam 2gb ram i zastanawiam się, czy jak dokupię dodatkowe 2, to czy różnica będzie duża.

Odnośnik do komentarza
Aaa, już rozumiem trochę lepiej. Teraz tylko włączyłem sobie za dużo lig i muszę długo czekać aż wszystkie wyniki się wczytają ;/ Jaka jest zasada, wgrywać jak najwięcej lig, czy jak najwięcej piłkarzy z różnych krajów? Pzdr.

Ja mam np. 20 lig z 12 krajów (poza ekstraklasami, trzy angielskie i kilka drugich lig z innych krajów), dużą bazę danych, żadnych dodatkowych zawodników z poszczególnych krajów i jestem zadowolony.

 

A jaki masz sprzęt??

 

Jak duże znaczenie dla szybkości gry(możliwości załadowania sporej liczby lig i w miare szybki tempie rozgrywki) ma pamięć ram.

Mam 2gb ram i zastanawiam się, czy jak dokupię dodatkowe 2, to czy różnica będzie duża.

Laptop Della... jakiś tam. Może trochę przesadziłem z ilością, ale ja jestem z natury cierpliwy, więc mi to nie przeszkadza.

A chciałem mieć dużo lig, nawet kosztem trochę wolniejszej gry. Choć naprawdę nie jest źle...

Odnośnik do komentarza
Mam prosbe o pomoc.

Przeszukalem forum i nie odnalazlem odpowiedzi stad nowy wpis

Chodzi o baze danych.

Zainstalowalem fm08, pobralem latke do wersji 802 i update ADDM 09

Jednak kiedy rozpoczynam nowa gre mam sklady z czerwca 2007

Wiem, ze powinienem wybrac nowa baze danych (ADDM 09 jest we wlsciwym folderze w moich dokumentach wypakowana)

ale nie wiem gdzie wybiera sie te opcje :(

Rozpoczynajac nowa gre, kreator nie pyta mnie o te baze a w opcjach nie moge tego znalesc

 

Bede wdzieczny za pomoc

R.

 

 

Też miałem ten problem. Zrobiłem tak : Wrzuciłem update do głównego katalogu z grą, a dokładniej do data>db (U mnie D:\gry\fm08\data\db). O ile dobrze pamiętam, to ten folder już tam był. Później zaczęło chodzić;) Mam nadzieję, że pomogłem i to jest skuteczna metoda:D

 

 

Dzieki za odp ale niestety nie dziala :(

Skopiowalem tak jak piszesz baze danych z moich dokumentow do foleru z gra ale niestety ponownie jak odpalam

nowa gre mam sklady aktualne na czerwiec 2007

 

czy ma ktos pomysl jak to zmienic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...