Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Myślicie, że warto zostawić midfielder i tą 10tkę na środku (na teście nie grał tam w ogóle).

 

Nie warto. Nie gra tam.

 

Zrobione

 

Najlepszego w ogóle Szkodi na 2014 rok i żeby wszystko z upem wypaliło :)

Dziękuję i życzę wam wszystkim naprawdę wszystkiego naj naj najlepszego na 2014. A Up wyjdzie, gwarantuję to wam :P Szkoda tylko, że pojutrze muszę już iść do pracy :x

 

 

Malutki bonus dla ludzi lubiących oglądać mecze w CMie :P Świeży produkt z nowego upa do ściągnięcia.

 

Nie zagrali ze względu na kontuzje:

 

Ramires (Chelsea), Fabio, Ferdinand, Wellbeck (ManUtd)

 

Chelsea vs Man Utd

 

 

cm0304.pl/pliki/matches/chelsea_v_man_utd.pkm

 

Odnośnik do komentarza

Mecz z przyjemnością obejrzałem i zaplusowałem:) wygląda to naprawdę dobrze. Torres nic nie strzelił czyli wszystko się zgadza. ;)

Zastanawia mnie bardzo mała dokładność dośrodkowań w Chelsea. Jak tam jest u nich z tym atrybutem? Czy to tylko taki pojedyńczy mecz?

 

100% celności strzałów w MU 5/5 :) Ciekawe jakim wynikiem zakończyłby się mecz gdyby RVP nie miał kontuzji.

Odnośnik do komentarza

Mecz z przyjemnością obejrzałem i zaplusowałem:) wygląda to naprawdę dobrze. Torres nic nie strzelił czyli wszystko się zgadza. ;)

Zastanawia mnie bardzo mała dokładność dośrodkowań w Chelsea. Jak tam jest u nich z tym atrybutem? Czy to tylko taki pojedyńczy mecz?

 

100% celności strzałów w MU 5/5 :) Ciekawe jakim wynikiem zakończyłby się mecz gdyby RVP nie miał kontuzji.

Cieszę się, że Ci się to podobało. ManU grało jak grało w tym meczu. Było raczej cieniem dla "niebieskich".

 

Co do dośrodkowań to:

 

- Schürrle ma 12 (jest przecież forwardem),

- Mata ma 14,

- Hazard ma 16,

- Obi Mikel ma 14,

- Willian ma 15,

- Cole ma 14,

- Ivanovic 11,

- Azplicueta 18,

- Oscar 15

 

To w takim razie było jedno z tym słabych meczów Chelsea ;)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie rzecz biorąc zrobiłem test Premiership.

 

Ukazał się znowu wielki problem formacji 4-2-3-1 w Cm 03/04. Ta formacja podstawowa jest bardzo ryzykowna i traci się ogrom bramek. Poza tym jest to taktyka inna od tej samej w dzisiejszych czasach.

 

Arsenal na teście skończył na 11 miejscu mając 13 punktów na wyjazdach i różnicę bramkową na zero. To ogólny problem drużyn z tą taktyką. Arsenal choć do w LM doszedł do ćwierćfinału i odpadł w bramkach wyjazdowych z Szachtiorem to niestety w Premiership traciła wszystkie możliwe punkty z najlepszymi :

 

- Man Utd 0:5, 2:2

- Liverpool 2:2, 1:1

- Spurs 1:2, 0:3

- ManCity 1:3, 0:3

- Chelsea 0:3, 0:1

 

Zmieniam im taktykę na 451 i zobaczymy jak będą wyglądać. Podobnie jest z Atletico Madryt :x

 

Zarzucam trest jeszcze raz :x

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem taktyki i tak wygląda to po teście:

 

Tabela Premier League

 

 

 

 

Adnan Januzaj przeszedł za darmo do Fiorentiny po połowie roku i kontuzjach

 

 

 

 

Gerard Deulofeu

 

 

 

 

Królem strzelców Suarez z 23 bramkami, przed Adebayorem i Aguero 21, Negredo 17.

 

Najwięcej asyst miał David Silva 15, Gerrard 14, Defoe 12, Nani 11, Agbonlahor 11.

 

Trenerem sezonu Pellegrini przed Mourinho i Wengerem. Zawodnikiem sezonu Adebayor, młodym zawodnikiem Nastasic.

Odnośnik do komentarza

I dla mnie teraz jest gites. Chyba tak jak powinno być ;)

Może Villa nieco za dobrze wyszła, a Chelsea za słabo, ale oni mieli ogrom kontuzji. Co najlepsze po sezonie Mata chce odejść i mówi, że nie lubi Mourinho :D

 

Malutki składak dla was Panowie!

 

Arsenal

 

 

 

 

Chelsea

 

 

 

 

Liverpool

 

 

 

 

ManCity

 

 

 

 

ManUtd

 

 

 

 

Tottenham

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To nieco schodzi. Myślę ze 2 lata praktyki i doświadczenia pomogly mi na tyle, że już opatentowałem szybką drogę aktualizowania i baczenia na wszelkie problemy w bazie danych.

 

Pracuję cały czas i mam nadzieję, że ta łatka będzie bardziej grywalna niż poprzednia :)

Odnośnik do komentarza

Aktualnie zrobiona zostala Serie A, Serie B, Liga BBVA, Liga Adelante, Premier League, Championship, kilka dodatkowych druzyn z tych krajow, a takze TME, czesc wiekszych druzyn z poprzedniego upa typu Galatasaray, a takze pol Francji i Niemiec. Zakonczenie ostatnich 2 krajow (najwyzszych lig rozgrywkowych) jest spodziewane na okolo 19-20 stycznia, ale do tego dochodza niedorobki etc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...