Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

SzkoDi a jak wygląda Koke z Atletico Madryt? Jestem fanem Realu, ale lubie pooglądać inne drużyny w lidze i Diego Costa strzela mnóstwo bramek właśnie po podaniach Koke

Ależ proszę Cię bardzo mike!

 

Koke

 

 

 

Na fanpage'u znajdziecie małą "składkę" z hiszpańskiego zainteresowania Lewandowskim

Odnośnik do komentarza

 

SzkoDi a jak wygląda Koke z Atletico Madryt? Jestem fanem Realu, ale lubie pooglądać inne drużyny w lidze i Diego Costa strzela mnóstwo bramek właśnie po podaniach Koke

Ależ proszę Cię bardzo mike!

 

Koke

 

 

 

Na fanpage'u znajdziecie małą "składkę" z hiszpańskiego zainteresowania Lewandowskim

 

Widziałem tę zakładkę :)

Koke jest całkiem całkiem :)

Odnośnik do komentarza

Po ukończeniu wsszystkich ekip z Liga BBVA zrobię malutką symulację jak wam o tym mówiłem. Dziś przemieliłem kolejne 3 drużyny i biorę się za Majorkę ;)

Ale Mallorca nie gra w La Liga :D

Ja ostatnio nie gram w CMa, dostałem PES14 i katuje w PESa. To moja pierwsza miłość w śród gier :D

Odnośnik do komentarza

 

Po ukończeniu wsszystkich ekip z Liga BBVA zrobię malutką symulację jak wam o tym mówiłem. Dziś przemieliłem kolejne 3 drużyny i biorę się za Majorkę ;)

Ale Mallorca nie gra w La Liga :D

Ja ostatnio nie gram w CMa, dostałem PES14 i katuje w PESa. To moja pierwsza miłość w śród gier :D

 

Ależ kto powiedział, że aktualizuję tylko La Ligę, a nie Liga Adelante? :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Po ukończeniu wsszystkich ekip z Liga BBVA zrobię malutką symulację jak wam o tym mówiłem. Dziś przemieliłem kolejne 3 drużyny i biorę się za Majorkę ;)

Ale Mallorca nie gra w La Liga :D

Ja ostatnio nie gram w CMa, dostałem PES14 i katuje w PESa. To moja pierwsza miłość w śród gier :D

 

Ależ kto powiedział, że aktualizuję tylko La Ligę, a nie Liga Adelante? :P

 

Sam tak napisałeś:D

 

"Po ukończeniu wsszystkich ekip z Liga BBVA zrobię malutką symulację jak wam o tym mówiłem. Dziś przemieliłem kolejne 3 drużyny i biorę się za Majorkę ;)" :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo ważne pytanie Panowie odnośnie talentów. Na sto procent nie wystarczy mi czasu by zaktualizować całą Brazylię czy Argentynę. Te kraje będą posiadać po kilka zaktualizowanych klubów gdzie możliwe, że znajdziecie supertalenciakow. Czy wolelibyscie by utalentowana młodzież znajdowała się także np w ekipach grających w Europejskich mniejszych ligach? Mowie tu np o Białorusi, Łotwie, Litwie, Słowacji czy np Cyprze.

 

Wczoraj testowo zaktualizowane Sheriff Tiraspol I zajęło mi to jakies 20 minut. To taka mala podpowiedź - szukajcie tam jakiegoś talencika, ale z retainem lub na dużej bazie.

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu bym przygotował to + parę innych rzeczy jeszcze na jakąś wersje 2.5. Przy okazji dołożysz poprawienie zgłoszonych ewentualnych błędów,a i zachęcisz czymś więcej do pobrania takiego pół update'u. (o ile w ogóle planujesz robienie kolejnych uaktualnień). Takie jest moje zadnie :D

Odnośnik do komentarza

Wersji 2.5 raczej nie będzie. Moze 2.1 z poprawionymi bledami, ale to tylko tyle. Wersja 3.0 na sezon 14/15 to przede wszystkim kwestia tego jak się update przyjmie za granicą. W Polsce z graczami cm03/04 jest slabiutko.

Zgadza się, widać to na przykładzie "tłoku" na forum. Może uda Ci się wrzucić uaktualnienie na cmrev, tak żeby było widoczne na głównej. Masz tam jakichś znajomych w grupie trzymającej władzę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli CM Rev będzie chciało to wrzucić to spokojnie to zrobi. Wraz z nowym uaktualnieniem fanpage na fejsbuku stanie się anglojezycznym fanpagem. Dodatkowo cm0304.pl to będzie jedno wielkie forum (polska cześć zostanie tutaj zapewne) i plikownia cos na podobieństwo champmana. Wchodzimy na ynternaszonal level

Odnośnik do komentarza

Cm0304.pl będzie bazowalo na systemie CMS i forum vbulletin. Kupie go zapewne sam i będę zachęcał ludzi do dotacji na utrzymanie strony jak na champmanie. Podobnie jak wspomniany projekt będzie wyglądało forum. Ludzie dziś tworzą strony, ludzie tworzą społeczność. Niech ludzie więc identyfikują się z CM Club. Będą konkursy, będą awardsy, plikoteka I inne. Pomoc w moderacji, robieniu grafiki, dodatków do CMa, pisaniu artykułów to wszystko czego potrzebuje.

 

Kiedy to wszystko ruszy? W dzień premiery nowego update'u.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym was prosić o pomoc. Szczególnie chodzi mi o tych z was, którzygrają np w lidze angielskiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej lub polskiej na którymkolwiek z update'ów. Gdyby ktokolwiek z was mógł spędzić 5-10 minut wypisując imiona i nazwiska arbitrow sędziujących spotkania w najwyższych dwóch szczeblach rozgrywkowych to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...