Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat nie jestem fanem Arsenalu ;) tak tylko nawiązałem do ostatnich popisów Kanonierów i Kogutów :D

 

Jakim ustawieniem gra Arsenal? Co do Benteke- trener stawia go głównie jako OPŚa i tam chyba najlepiej wygląda ten chłopak.

Odnośnik do komentarza

Akurat nie jestem fanem Arsenalu ;) tak tylko nawiązałem do ostatnich popisów Kanonierów i Kogutów :D

 

Jakim ustawieniem gra Arsenal? Co do Benteke- trener stawia go głównie jako OPŚa i tam chyba najlepiej wygląda ten chłopak.

 

Benteke z tego co widziałem w tym sezonie gra na szpicy, ewentualnie za Kozakiem (chyba w meczu z West Brom). Villa przecież gra często z Agbonlahorem schodzącym do boku i Benteke zostaje na środku.

 

http://www.whoscored.com/Players/68312/

 

Arsenal gra 4-2-3-1

Odnośnik do komentarza

Suarez ma za mala sile przez co nie wykorzysta tego dryblingu i techniki. Bedzie gral co mecz na 6-7 z przeblyskami na 8 jesli ustawimy go na ataku, czyli tam gdzie powinien grac. Przy tej skocznosci i sile nie ma szans byc tak dobrym zawodnikiem w grze jak w "RL".

Isco tylko i wylacznie srodkowy ( tak jak ma Fabregas ustawione ). Nie wiem skad sie wzial Left Center skoro nigdy tam nie gra i w dodatku jest prawonozny.

Diego Costa by byc lepszym musi miec tylko samego Forwarda, bez prawego czy lewego, bo tacy sa zawsze slabi i nie graja typowego srodkowego napastnika przez co bedzie mial po tyle goli w sezonie ( 14 ) jak w Twoim tescie.

Jak odpale tego cm'a to wpisze tutaj jak ja bym widzial poszczegolnych zawodnikow ( oczywiscie to tylko moja opinia ) i to jak sa "zrobieni".

Odnośnik do komentarza

Suarez ma za mala sile przez co nie wykorzysta tego dryblingu i techniki. Bedzie gral co mecz na 6-7 z przeblyskami na 8 jesli ustawimy go na ataku, czyli tam gdzie powinien grac. Przy tej skocznosci i sile nie ma szans byc tak dobrym zawodnikiem w grze jak w "RL".

Isco tylko i wylacznie srodkowy ( tak jak ma Fabregas ustawione ). Nie wiem skad sie wzial Left Center skoro nigdy tam nie gra i w dodatku jest prawonozny.

Diego Costa by byc lepszym musi miec tylko samego Forwarda, bez prawego czy lewego, bo tacy sa zawsze slabi i nie graja typowego srodkowego napastnika przez co bedzie mial po tyle goli w sezonie ( 14 ) jak w Twoim tescie.

 

Suarez jak na razie na teście strzela bramki jak na zawołanie. Co do Isco to szczerze mówiąc to chłopak który bardziej gra na środku, ale może bezproblemowo grać po bokach co już nie raz pokazał. Zresztą można o tym poczytać choćby http://www.managingmadrid.com/2013/6/24/4459346/isco-real-madrid-transfer'>tutaj. W bazie ma ustawione central na 20, 16 na left i 12 na right. Fabregas np ma 12 na prawej i 10 na lewej. Wracając do Diego Costy to chłopak strzelił mało bramek bo w teście Atletico ogólnie miało problem z bramkami ze względu na kontuzje choćby Koke, który robi najwięcej asyst w Madrycie.

Odnośnik do komentarza

SzKoDi masz jakąś wiedzę na temat tego jak powstają quickstarty? Myślę,że dorzucenie kilku quickstartów z lig,które updateujesz mogło by być świetnym dodatkiem.

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Wygląda mi to jak save, ale savem nie jest.

 

 

Edyta:

 

Szanse w CM Club Update na wygranie Premiership oceniane są tak:

 

7-4 Man Utd, Chelsea, Man City

6-1 Arsenal

14-1 Tottenham

33-1 Liverpool

Odnośnik do komentarza

Nowe skriny co do Anglii nadchodzą...

 

Southampotn v Fulham

 

 

 

West Brom v Liverpool

 

 

 

 

Fulham v Sunderland

 

 

 

 

Więcej skrinów jak zawsze na naszym profilu fejsowym, którego linka znajdziecie w mojej sygnaturce

Odnośnik do komentarza

Patrzac na kontuzje I inne sytuacje to tak. Warto powiedziec, ze na upie trenerem jest juz Rene ;) I Premier League ma 38 spotkan :D

 

Edyta:

 

Na jakiej pozycji powinien waszym zdaniem grać Cristiano Ronaldo? Mam z nim problem :x

Edytowane przez SzKoDi
Brak floodowania
Odnośnik do komentarza

A więc zmieniam pozycje Cristiano z Midfielder 9, Attacking Midfielder 20, Attacker 15, Left 20, Right 18, Central 10 na Attacker 14. Myślicie, że warto zostawić midfielder i tą 10tkę na środku (na teście nie grał tam w ogóle).

 

Kilka nowych skrinów ;)

 

Everton v Southampton

 

 

 

 

Villa v Sunderland

 

 

 

 

Chelsea vs West Brom

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...