Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A masz wszystkich, czy chcesz jakąś listę aktualnych sędziów?

Listę aktualnych jeszcze gdzieś bym ogarnął. Stworzenie listy starych sędziów, których muszę wykasować to jakieś pewnie 15 minut, a to już może być 40% zaktualizowania kolejnej drużyny ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz malutka próbka Hiszpanii - pierwszego betatestu gdzie Barca miała chyba z Atletico sezon kontuzji.

 

Tabela Ligi BBVA po sezonie

 

 

 

Składak Atletico

 

 

 

Składak Barcelony

 

 

 

Składak Realu

 

 

 

 

Finał Pucharu Króla

 

 

 

 

Betis v Malaga

 

 

 

 

Celta v Atletico

 

 

 

 

Wiadomo - wszędzie były transfery - z Barcelony do Interu odszedł Busquets, Lasanne Diarra dołączył do Atletico, Mario Gomez wylądował za grubą kasę w Sewilli.

Odnośnik do komentarza

Sociedad ma chyba potencjał na wyższe miejsce. Jak tam Griezmann wygląda w statystykach?

Jak na razie był to pierwszy test. Wyłąpuję gwiazdki z niższych lig czy free transferu, które totalnie zmieniają oblicze niektórych drużyn.

 

Griezmann w statystykach to 32(12) w meczach, 5 goli, 2 asysty i średnia 6,70. Najlepszą średnią w Realu Sociedad miał Claudio Bravo (7.25), Carlos Martinez (7.21), Inigo Martinez (7.14), Mikel Gonzalez (7.14), Javi Ros (7.10) i Ruben Pardo (7.07). Najwięcej bramek w lidze strzelił Carlos Vela (10 przy najlepszym strzelcu na poziomie 22), a najwięcej asyst miał Pardo (8). Real odpadł z LM i grał w Pucharze UEFA gdzie przeszedł fińskie MyPa, luksemburskie DUdelange i odpadł z Żyliną po karnych. CO ciekawe Żylina doszła do 1/8 P UEFA.

 

Inne ekipy z Hiszpanii w Europie:

 

Real przegrał z Porto w finale LM 1:2. W finale nie zagrał Ronaldo, Bale, Isco i Benzema ze względu na kontuzje (!).

Atletico odpadł z grupy LM i grał w PUEFA gdzie wpadł na... Betis i odpadł.

Valencia odpadła w PUEFA z Tottenhamem w 4 rundzie.

Betis w półfinale przegrał po karnych z późniejszym triumfatorem rozgrywek Olympiakosem.

Sevilla odpadła z Young Boys w 3 rundzie.

Malaga odpadła w Intertoto z Anzhi.

Odnośnik do komentarza

Ba - oczywiście, że postaram się by Sociedad wyglądał bardziej realnie :P W tej symulacji mieli przekichany start - 6 meczy bez zwycięstwa (5 porażek). Arrasate stracił pracę po 34 kolejce po porażce z Betisem i z Neapolu przeprowadził się do Hiszpanii Rafa Benitez, który zdobył w ostatnich 4 spotkaniach 10 punktów.

 

Rayo 2:0 - Griezmann strzelił bramkę i miał ocenę 8

Osasuna 2:1 - asysta i ocena 7

Espanyol 2:1 - ocena 8

Almeria 1:1 - ocena 8.

 

Chyba zmiana trenera wyszła im na lepsze. Zresztą taktyka z 4-2-3-1 zmieniła się na 4-3-2-1 i grało wszystko.

Odnośnik do komentarza

To mi się podoba :D Real zostaje mistrzem. Tło i logos gdzieś już widziałem ;)

Tabela wygląda ok. Real, Barcelona i Atletico w czubie. Może Betis jest trochę za wysoko :-k

Tak jak powiedziałem to był pierwszy betatest. Sociedad chyba wyszedł za słabo poprzez taktykę jaką gra trener, bo 4231 w CM 0304 to taksa gdzie wszystko wygląda średniawo :x Bardzo ryzykancka taktyka gdzie albo się strzela, albo traci dużo. Skasowałem właśnie z 100 zawodników z free, których pościągały kluby hiszpańskie w tym teście.

 

Ktoś chętny na betatesty ligi hiszpańskiej?

Odnośnik do komentarza

A jak długo taki test ma trwać i na jakim poziomie rozgrywek trzeba zaczynać?

Wystarczy sezon - dwa i zgłaszanie złych i niepokojących zachowań. Można nawet być bez pracy bo tak najlepiej widać to na co stać daną drużynę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W ciągu całego dnia na fapage'u i tutaj będą pojawiać się nowe skriny z CM Club Update 13/14. Także mario i Krzyś dostaną dziś ligi włoskie i hiszpańskie do testowania. Zapraszam was do przekonywania znajomych do polubienia nas na fejsie i zwiększenia naszej popularności!

 

Miłego oglądania :)

Odnośnik do komentarza

Real troszke odskoczył w lidze ;>

Iniesta, xavi dużo asyst to też mi się podoba :)

A powiedz mi neymar nie miał czasem królika strzelców? :)

Ja też bym mógł przetestować upa ;)

Neymar strzelił 22 bramki w lidze co dało mu koronę króla strzelców. Bramkę mniej strzelił Messi, później był Ronaldo, Jonas oraz Diego Costa z Rubenem Castro.

 

Najwięcej asyst w lidze miał Xavi (19), Las Diarra (przeszedł do Atletico - 15) z Benatem (15), Fabregasem, Iniestą, Ronaldo i Balem i Modriciem (14).

 

Daj mi jeden dobry powód do testowania ligi hiszpańskiej i się zastanowię ;)

Odnośnik do komentarza

Mała porcja screenów z Premiership

 

 

Arsenal v Tottenham

 

 

 

 

ManCity v Liverpool

 

 

 

 

ManCity v Aston Villa

 

 

 

 

Man Utd v Everton

 

 

 

 

Christian Eriksen

 

 

 

 

Luis Suarez

 

 

 

 

Christian Benteke

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Suarez Finishing na 17 :> ja bym mu dał max 16 (wg FM14 też :P)

 

Benteke ma dużo OPŚ :>

 

i jakaś lipa z tą wygraną Tottenhamu :P

Wiesz zobaczymy jak wszystko wyjdzie na betatestach. Finishing jest wiadomo podpięty do innych atrybutów. Dodatkowo Suarez to na dzień dzisiejszy najlepszy napastnik Premiership. Benteke już wylądował w notatniku i zobaczymy jak wyjdzie w becie.

 

Derby wschodniego Londynu wyszły tym razem dla Spurs. Warto jednak dodać, że do Kogutów na testach dołączył Carr (który zginął zaraz po tym edytorową śmiercią naturalną), a sam Arsenal wzmocnił się Lasem Diarrą.

 

Dla pocieszenia kibica Arsenalu (jak mniemam) to wrzucam CI coś ekstra:

 

Arsenal v West Ham

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...