Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@djricer1986: wrzucone do tematu dodatki

 

Kilka nowych skrinów. Update zbliża się wielkimi krokami!

 

Atletico v ManCity

 

 

 

 

Brighton v QPR

 

 

 

 

Przykładowa Jedenastka Tygodnia Premier League

 

 

 

 

Taktyka Anglii

 

 

 

 

Włochy v Walia

 

 

 

 

Taktyka reprezentacji Włoch

 

 

 

 

Celtic

 

 

 

 

Beram Kayal

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że będę natrętem ale możesz podać nam przybliżony termin ukazania się uaktualnienia? Czy coś się zmieniło? Jak wygląda sytuacją ze stroną/forum na temat CM?

 

Skriny, które wrzuciłeś wyglądają obiecująco :) Szczęsny nie jest bramkarzem sezonu :D tylko tygodnia

Odnośnik do komentarza

Jutro powinienem dostac nowy monitor bo tamten zatarl sie przy update'owaniu ;) Ogolnie odpalilem testy kolejne na duzej bazie na swoim wytyranym lapku na ktorym za bardzo dalej aktualizowac sie nie da. Im glebiej w baze tym gorzej. Odpalenie upa na duzej bazie to nie jest najlepszy pomysl bo wczytuje wiele niezedytowanych przeszczepow, ktorzy pozniej niz wczesniej udadza sie w kasacje. Ogolnie czesc z nich juz to zrobila. Niestety poprzez edycje wielu topowych ekip jestem zmuszony edytowac inne ekipy ktore nie byly w planie na ten up. Chodzi miedzy innymi o Partizan (megaprzekokszony) ktory gra po finalach LM, Besiktas, AaB, Rangers (edytowani I spuszczeni do 3 ligi), oraz kilka innych. Wszystko sie niestety przedluza :/

Odnośnik do komentarza

Uber Don Kichot :P Przez lata tyylko upgrade'owalem komputer to teraz sie sypie jedno za drugim. Kompa zreszta musze ii tak wymienic na nowego. Mowiac o Partizanie to maja tam grajkow z CA 150 I PA 170 :o Nie gorszy jest Levski Sofia, ktory w symulacji walnal nawet City :D

Odnośnik do komentarza

O Levskim nie widziałem, za to z Partizana co jakiś czas kogoś ściągałem, oczywiście jeśli w ogóle chciał do mnie przejść ;) New geny w tym zespole to były potencjalne wymiatacze.

 

Ja chyba jednak wolę stare, dobre laptopy bo w PC po 2 max 3 latach od zakupu coś się sypie :P ale znowu jeśli chce się mieć lapka naprawdę wydajnego to z konta musi polecieć z 3/4k zł. Chociaż ten Twój komputer to już ma parę latek, z tego co pamiętam...

Odnośnik do komentarza

Ogolnie rzecz biorac to kiedy sie mozemy spodziewac tego update'u ? Przeciez to sie moze ciagnac do polowy lutego, bo zanim sie skonczy okienko transferowe, bo zanim wszystkich sie przetransferuje, bo zanim przetestujesz ligi, bo zanim zrobisz poprawki w umiejetnosciach graczy ( zawsze takie sa ) itd. itd...Nie moglbys po prostu wypuscic go teraz, a potem dodac tylko sama zaktualizowana baze np. po zakonczeniu okienka transferowego ?

Odnośnik do komentarza

W tym temacie, a takze na fanpage'u kilkukrotnie pisalem o opoznieniu 7-10 dniowym. Na pewno nie bedzie to srodek lutego I zareczam za to. Update'u po okienku transferowym nie bedzie i to rowniez bylo kilkukrotnie wypisywane. Dopoki uaktualnienie bede robil sam (a tu musze powiedziec, ze jedynie swoja pomoc na nastepny up zadeklarowal Krzysiiek) to tak bedzie z datami. CMCU moglo byc spokojnie wydane we wrzesniu gdybym tylko mial kogos do pomocy kto zna sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...