Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

(puk puk)

- Kto tam?

- To ja, update ;)

 

Tak czy inaczej chciałem powiedzieć, że jak dziś go w nocy nie wypuszczę to znajdzie się z wami jutro wieczorem jak wrócę z pracy. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość, zaufanie i wsparcie jakie mi okazujecie.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie jestem w 100% zadowolony bo musiałem "uciąć nieco to co będzie w tym updacie. Nie będzie całej ligi portugalskiej, holenderskiej czy pełnie zaktualizowanych 2 szczebli kilku lig. Patrząc jednak na to co zrobiłem w trakcie ostatniego szalonego roku to 200 nowych zaktualizowanych drużyn to chyba powód do zadowolenia.

 

Jednocześnie nie zamykam sobie okienka na update 2.5 (uzupełnienie 2 szczebli rozgrywkowych), ale to po swoim miesiącu miodowym :D

Odnośnik do komentarza

Oj ManU wyglada okej. Liga angielska jest nieprzewidywalna na tym upie :P Ibrahimovicia rzadko mozna niestety zatrzymac w PSG jakk pokazaly symulacje, choc czasami bywal krolem strzelcow we Francji :) Podeslalbym skrina, ale po kilku godzinach snu jestem w pracy.

Odnośnik do komentarza

Ja jako tester ligi hiszpańskiej przeprowadziłem dwie symulki. Za pierwszym razem Ibra znalazł się w Realu a za drugim razem w Barcelonie. Mogę powiedzieć jedno, w grze tak jak i w życiu jest z niego mega kozak :D co do reszty nie chcę strzelać bo pamięć jest nie ta co kiedyś ;)

 

Też bym Wam coś podrzucił ale tak jak Szkodi, siedzę w pracy :(

 

Odnośnik do komentarza

Witam SzKoDi. Jestem nowy na waszym forum ale to nie znaczy, że nie wtajemniczony. Jestem wielkim fanem CM 03-04. Znalazłem waszą strone jak wychodził ostatni update i śledzę wasze poczynania. Jestem pełen podziwu dla twojej cierpliwości i wytrwałości w updetowaniu i nie mogę się już doczekać najnowszego upa. Pozdrawiam i gratuluje bo wyczytałem że już dzieło skończone więc czekam aż dodasz link. GRATULACJE :jupi:

Odnośnik do komentarza

Witamy Kuśny na naszym forum!

 

Ja tak jak i wy jestem zapaleńcem, mam nadzieję, że będzie się podobać. SKończę zapewne w nocy bo źle wszystko przeliczam ostatnio, a i w pracy mnie nieco zatrzymali. Link znajdzie się tutaj jak i cały opis i reszta dla was :> Poraz kolejny proszę o cierpliwość bo walczę z czasem.

 

P.S - rocznik 87 to dobry rocznik ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze Panowie, że dziś nie śpię i za godzinę zbieram się do pracy. Zostało mi pół dnia by dokończyć Polską 1 ligę, a jak nie to niestety dostaniecie półprodukt który dokończę po wakacjach. Przepraszam :(

Odnośnik do komentarza

Jak masz niesmak to skocz do sklepu po Orbit :P

 

Przestań Bartek narzekać, wierni fani CM z tej strony wiedzą, że sumiennie pracowałeś przez czas od ukazania się ostatniej wersji uaktualnienia i dają temu wyraz, zresztą widzisz to po komentach :)

 

 

Więc głowa do góry i od dzisiaj zaczynami testy wersji 1.9 :) a może nazwiesz ją 1.986 albo 1.987? ;)

 

EDIT: Może otworzymy nowy topik o wersji 1.9, gdzie będziemy pisać co nam wyszło podczas testów/grania np. nasze uwagi i wnioski? Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...