Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

value caly czas 17.08 :(

Cały czas trenujesz i nic? :>

BTW nie wiecie czy skille ktore apgrejdujemy za pomoca akcesoriow tzn buty i to cos na reke maleja z powrotem kiedy sprzedajemy np buty i kupujemy lepsze ??

Sprzedajesz to skill spada do wartości jaką masz bez tego akcesoria, kupujesz lepszy to wiadomo, że dodatkowe punkty skilla, np. (+10) dodają się do gołej wartości danego skilla.

Odnośnik do komentarza

W końcu wróciłem do gry :jupi: Zagrałem 24 minuty w wygranym 110:39 ( :_eek: ) zdobywając 4 punkty, odnotowując 3 przechwyty, 4 zbiórki i 1 asystę, dwóch moich rywali na SF grając po 12 minut zdobyło jednak więcej punktów, najprawdopodobniej już niedługo pożegnam się z Tarragoną, kołcz wystawił mnie na forum do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Jak powiedziałem tak się stało, wynik 48-104 na korzyśc rywali...

CPU wyraźnie mnie oszczędzał ;)

05:35 na boisku, 2 pkt (1/1 za 2) i do tego jedna asysta.

 

Ważniejsze jest to, że zostałem jako jedyny SG w drużynie. Wszystkich wytępiłem... :keke: Nie pytajcie jak, nie powiem wam ;)

Na spotkaniu pojawił się w naszej druzynie jeden z Indii, zdobył 16 pkt, 5 as i 3 zb i...już jest Retired :-k:rotfl:

 

 

value 18 :)

Odnośnik do komentarza

A ja gram coraz dłużej i lepiej ;)

Tym razem prawie 30 minut, 9 pkt, 11 zbiórek, 5 asyst. Jest nieźle. Value 17,24 (a dopiero 3 mecze zagrałem ).

Odkąd jestem w drużynie, awansowaliśmy z 22 na 15 pozycję ;)

 

EDYTA:

 

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo. Tym razem 91-63. Zagrałem 26 minut, ale bez rewelacji. 6 pkt, 2 asysty, 9 zbiórek (szokuje mnie ciągle, że jestem 2 zbierającym w drużynie). Dziś wreszcie zacząłem rzucać (łącznie 13 prób), niestety zawiodła skuteczność (tylko 3 trafione :) ). Trening, trening, trening... i będzie dobrze.

 

Aha... awansowaliśmy na 14 miejsce :)

Odnośnik do komentarza

A u mnie porażka :(

Maipú Frogs 51 - 98 Chillán Conurbation Black Panthers

Jak na takie osiagniecie punktowe po naszej stronie to moge byc zadowolony :-k

14 pkt (7/7 za 2; 0/1 za 3) - najwiecej w druzynie

7 as - najwiecej w druzynie

2 zb

1 bl - najwiecej w druzynie

Moglem tylko zagrac wiecej minut :-k bylem na boisku 30:24.

Odnośnik do komentarza

A my dalej gramy bez SF i wychodzi nam to na dobre ;) 4. zwycięstwo z rzędu, tym razem 74:54. Ja zostałem MoM, przez 48 minut zdobyłem 27 pkt, zaliczyłem 10 zbiórek i... 9 asyst. To moje 7. double double, ale do triple double coraz bliżej.

 

Z 74 zdobytych przez mój zespół punktów, 51 rzuciliśmy ja i PG. Nie wiem, dlaczego wciąż wygrywamy :)

Odnośnik do komentarza

Znowu zaliczyłem dobry mecz. Nie wiem czemu, ale praktycznie zawsze jestem drugą opcją zespołu. Zawsze jest jeden zawodnik (poza jednym meczem w którym miażdżyłem) który jest lepszy (pocieszające, że zawsze to ktoś inny :) ).

 

Wygraliśmy 96-51

 

Miałem 23 pkt (11/12 za 2 ! i 1/2 z linii), 3 przechwyty, 2 bloki, 9 asyst, 11 zbiórek (w tym 3 ofensywne) i 2 faule. Grałem całe 48 minut.

 

Value 18.69 i stale rośnie :>.

Odnośnik do komentarza

Mój zespół tym razem przegrał 74:88, mimo iż po 3 kwarcie wygrywaliśmy 1 punktem. Znów mecz w normie (jak na mnie:) ). 11 pkt, 3 przechwyty, 4 asysty, 4 zbiórki. Bez rewelacji, ale to dopiero 5 mecz. Jak zagram 3 razy tyle, to może coś mi to da :)

 

Czy ktoś z was próbował z taktyką mieszać i udało mu się jakieś wnioski wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Mój zespół tym razem przegrał 74:88, mimo iż po 3 kwarcie wygrywaliśmy 1 punktem. Znów mecz w normie (jak na mnie:) ). 11 pkt, 3 przechwyty, 4 asysty, 4 zbiórki. Bez rewelacji, ale to dopiero 5 mecz. Jak zagram 3 razy tyle, to może coś mi to da :)

 

Czy ktoś z was próbował z taktyką mieszać i udało mu się jakieś wnioski wyciągnąć?

Ja po zmianie taktyki zagrałem 5 minut mimo 100% staminy :keke:

Odnośnik do komentarza

ja też nie wiem o co kaman :-k jak druzyne prowadzi CPU to jest kompletne losowanie w kazdym meczu, dla mnie zero ładu, zero skladu :-k

chyba dopiero gdy jakis manago obejmie druzyne mozna dopatrywac sie w spotkaniach jakiegos sensu, graja najlepsi ;)

dzis wygralismy z wyzej notowanym rywalem, Puente Alto Royals 89-91.

34:03 na boisku, 7 pkt (2/3 za 2; 1/1 za 3), 3 as, 5 zb.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...