Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Doby tim ci się trafił Pavulon. Ja gram w tej samej lidze w Ankara Hammer Heads i nie chcę przesadzać ale sam ciągne cały ten zespolik no i jestem jednym z lepszych graczy w lidze indywidualnie. W punktach szósty, w asystach dziewiąty, przechwytach pierwszy i w blokach 8.

Odnośnik do komentarza

Wow, mimo staminy ~86% zagrałem spotkanie :o ba, zagrałem pełne spotkanie 48 minut :o pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, zawsze dostawałem wolne :-k

mimo tego dostaliśmy ostro po tyłku 98-48, ale to druga druzyna Chile Premier, więc cudów oczekiwac nie można. Załatwił nas ich center Ferran Martinez (28 pkt, 15 zb, 10 as, 2 stl, 4 bl - wszystkiego najwiecej w meczu :-k ).

 

Ja skromnie...

19 pkt (najwięcej w drużynie) 8 /14 za 2, 1 /3 za 3.

9 as (najwiecej w druzynie)

5 zb

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj tylko 10 minut.

 

10 pkt 5/5 z gry (:D), wszystko za 2. 3 asysty i 5 zbiorek. W sumie smieszne jest to, ze nasz drugi PF mimo ze gral 38 minut, lepsze statsy mial odemnie tylko w blokach (on 2 ja 0). Wygralismy gladko, pewnie przez to siedzialem, trener mnie oszczedzal [:D].

Odnośnik do komentarza

Mój zespół (Weifang Energy - 3. liga chińska) wygrał wczoraj po dogrywce 1 punktem :jupi:

Grałem 53 minuty (uspokoiłem się; zawsze grałem całe spotkanie, a tu przedwczoraj ledwie 19 minut) i zdobyłem 20 punktów oraz zaliczyłem 8 asyst, 10* zbiórek i 2* przechwyty

* najwięcej w drużynie :)

Odnośnik do komentarza

Mój zespół (Wels Old School - 4 liga Austrii) wygrał z Innsbruck Elves (jakiś średniak) 72:70. Zaliczyłem w tym meczu debiut. Zagrałem nieco ponad 5 minut i zaliczyłem 3 zbiórki :| . Innymi słowy - wejście smoka :roll: :]

 

 

Aha, no i po tych 5 minutach gry wytrzymałość mam na poziomie 79% - mimo iż taktykę ustawiłem na normal, a staminę mam 17.

Odnośnik do komentarza

Kolejne zwycięstwo w drugiej lidze Włoskiej :] Jesteśmy na 7 miejscu, ale tracimy tylko 1 pkt do miejsca dającego awans. Ostatnie spotkanie wygraliśmy 100 - 70. Zagrałem 48 minut, zdobyłem 11 pkt, miałem 10 zbiórek, 3 asysty i po 1 bloku i przechwycie. Dosyć słabo :] Szczególnie z asystami :/ Ma ktoś pomysł co tu poprawić można ?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem swój debiut w Klosterneuburg Blades (5 drużyna w Division 2 w Austrii). Przegraliśmy z Steyr Superstar (24 miejsce ;/) 79:65. Najlepsze jest to że w składzie nie mieli SF. Mimo przegranej chyba nieźle mi poszło 13 pkt, 3 asysty, 1 blok, 2 ofensywne zbiórki i 10 defensywnych. Na koniec jedno pytanie jakie skille powinienem trenować jako PG.

Odnośnik do komentarza

A może zrobilibyśmy taką listę grających forumowiczów, jak w temacie o GPRO? Moglibyście przesyłać mi na PW imię i nazwisko gracza, pozycję, na jakiej występuje, klub oraz ligę. Ja bym zrobił listę i przesłał ją Szramkowi lub jakiemuś modowi, żeby umieścił to w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza

Przez 48 minut zdobyłem 26 punktów (rekord życiowy) oraz zaliczyłem 14 zbiórek, 8 asyst i trzy przechwyty. Wygraliśmy 97-51.

 

Mamy jednak problemy kadrowe. Usunięto nieaktywnych zawodników i dodano komputerowych. Dziwne jednak, że dodali np. dwóch SG (teraz jest nas czterech), a SF nie ma ani jednego :|

Odnośnik do komentarza

Od 13 dnia 2 sezonu występuję jako SF w zespole Tarragona Romans w hiszpańskiej 2 lidze. Z początku szło mi całkiem nieźle, zostałem nawet raz MoMem, ale od 34 dnia nie zagrałem ani sekundy w meczu, i tylko trenuję czekając na kolejną szansę od trenera :|

Odnośnik do komentarza

Wygraliśmy 79-70 z Arica Tigers. Mimo zwycięstwa w lidze nadal zajmujemy 10 pozycję

Poszło mi średnio. 13pkt (4/7 za 2, 1/3 za 3, 2/2 z osobistych), 5 zb, 3 as, 1 stl w ciągu 32:54.

Cieszy mnie to, że mimo staminy na poziomie 86-94% pojawiam się na boisku, bo wcześniej CPU kazał mi odpoczywac.

Dziś czeka nas rewanż z Nottingham Prisa (Team Value 19.76 :roll: ) w Focusdep Cup. W pierwszym meczu dostaliśmy 128 - 24, więc nie liczę na dobry występ... :keke:

Odnośnik do komentarza

Ostatni mecz wygraliśmy (odkąd jestem w drużynie mamy same zwycięstwa - to jest już drugie :) ).

Wynik 91-57. Graliśmy przeciw 13 drużynie w tabeli (my mamy obecnie 19).

W debiucie nie zdobyłem punktu. Teraz już było lepiej. Zagrałem całą pierwszą kwartę, oraz 8 min w drugiej.

11 pkt (2pkt - 3/8; 3pkt - 1/3), 10 zbiórek (jako SG :keke: ), 3 asysty, 1 blok i 1 przechwyt.

 

Kupiłem sobie nową opaskę, trenuję szybkość - będzie coraz lepiej. Moja Value już 17.15 :)

Odnośnik do komentarza

ja podobnie jak mixerczak gram od 13 dnia 2 sezonu w druzynie Slobozia Ducks rumuńska divizia 3 i idzie n1am strasznie obecnie jestesmy na 22 miejscu. Gram na pozycji SG i idzie mi strasznie slabo srednio 4-6 pkt za to zbiorek zazwyczaj kolo 10. Ostatni mecz jaki zagralem dopiero lepszy bo 13 pkt zbiorek 12 no i value caly czas 17.08 :(

BTW nie wiecie czy skille ktore apgrejdujemy za pomoca akcesoriow tzn buty i to cos na reke maleja z powrotem kiedy sprzedajemy np buty i kupujemy lepsze ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...