Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie rekord punktowy w tym sezonie - 93. Poszalał Andy Dalton, który przeciwko obronie Jets uzbierał 31 punktów (19/30, 325 yds, 5TD, 1INT) /do przerwy miał ich bodaj 26, o ile dobrze pamiętam/. Bardzo dobry występ zaliczył też Jordy Nelson, który przeciwko Vikings miał 2TD (7 rec, 123 yds) i zanotował 24 "oczka". W zasadzie we dwóch pozamiatali wynik konfrontacji z Bricks.

 

W tej kolejce zastanawiam się nad wyborem QB - Dalton gra przeciwko Dolphins, natomiast Locker przeciwko Rams. Projected obaj mają na podobnym poziomie, rywale też na chyba podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza

U Kamtka mecz uratował Ridley. Cała nadzieja w Packersach i podaniom Rodgersa nie do Nelsona ;)

Ratuje póki co. Dupy dał jednak Dalton w meczu z Miami. Jak oglądałem w piątek jego statystyki, to zaliczyłem skok nastroju. Widzę najpierw 32-53 i 338 yds (jest nieźle), po czym pojawia się 3 INT i FUML :lol: Inna sprawa, że Locker też zawiódł, więc nie byłem na siebie specjalnie zły za wybór QB na tę kolejkę.

 

Poniżej oczekiwań Charles (liczyłem na 14-15 punktów), miałem też cichą nadzieję, że Bowe przeciwko Bills uciuła więcej niż raptem sześć "oczek". Na Bennetta w meczu z Packers specjalnie nie liczę, mając moje szczęście, to Nelson nie będzie pierwszym wyborem Rodgersa, a decydujące o wyniku naszej rywalizacji punkty zaliczy Jennings ;)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że po niemrawym początku Big Ben ładnie zapunktował (w połowie drugiej kwarty miał -2 a skończył na 26 pkt). U mnie błąd był z wystawieniem Steve'a Smitha, chyba będę musiał definitywnie z niego zrezygnować. Niepotrzebnie na ławie posadziłem Eddie'ego Royala, którego kontuzja nie okazała się tak poważna jak przewidywano i zagrał z Redskins (zdobywając trochę yardów i przyłożenie).

Najbardziej szkoda mi McCoya, który na początku sezonu punktował jak szalony, ale kontuzja Vicka i wejście Folesa znacznie ograniczyły jego rolę w grze ofensywnej.

 

Co do dzisiejszego meczu. Nie obraziłbym się za Jenningsa ;) (ba, jak Rodgers ma mieć int, to tylko przez Tima ;)). Dodatkowo, jak przed chwilą sprawdzałem, ESPN podwyższył mi o 1pkt Projected :D - ciekawe co wyliczyli ;).

Odnośnik do komentarza

Wszystko wskazuje na to, że w końcu przerwę pasmo przegranych, choć FYM ma jeszcze jednego obrońcę w grze. W sumie to wygrana raczej fartowna, bo FYM zdobył dużo mniej punktów, niż było przewidywane. U mnie i tak skok o prawie +20, więc mam nadzieję, że będzie lepiej. Martwi mnie słaba forma RG3 i nienajlepsza Pryora, który ratuje się biegami. Oby Stacy utrzymał formę, to powinno być ok.

Odnośnik do komentarza

Comeback moich Bearsów po bye week w wielkim stylu (w sumie na 39 punktów), ale co z tego, skoro Ryan zagrał jeszcze gorzej niż z Melerem. Koleś ma 7 INT w dwie kolejki (wcześniej miał chyba 3 w sezonie) i jego agresywna gra góra leży bez wsparcia dwóch podstawowych WR. A może po prostu leży przeciwko świetnym obronom. Teraz Falcons grają z S'hawks i nie wiem czy będę wystarczająco odważny by znów z nim zaryzykować, tym bardziej, że rookie Glennon radzi sobie zacnie. Nieprawdopodobnie mnie rozczarował Cameron, bo zagrał na ZERO. Lynch natrzepał mase jardów (125 rushem) ale co z tego, skoro nie miał TD :| Douglas akceptowalnie. Z obrony tylko Ward nie zawiódł. Inna sprawa, że Johnissowi wypaliło za dużo graczy, a z 90+ to chyba tylko przegrał Earnie w pierwszym i ja w drugim tygodniu.

No nic, trzeba będzie się nagimnastykować na waivers i pokonać obrońców tytułu w week 10.

 

Packers już na samym początku stracili Rodgersa

i to na trzy tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Packers już na samym początku stracili Rodgersa

i to na trzy tygodnie.

Optymiści mówią o grze już za dwa tygodnie... Trochę szkoda, bo Rodgers wypadł w momencie, gdy Packers mieli dość "fajny" rozkład gier (pod kątem fantasy ;) - Eagles, Giants, Vikings - duże prawdopodobieństwo wysokich wyników ;)). Oby wrócił jak najszybciej. Zostanie mi postawienie na Big Bena, który zagrał właśnie najlepszy mecz w sezonie. Patrząc na jego dotychczasowe dokonania, to wywala ciągle taką samą liczbę punktów jak taśma produkcyjna ;) ~14

Odnośnik do komentarza

Żyje się raz, wystawiam na dzisiejszą kolejkę Cutlera. Ryan gra przeciwko drugiej obronie, Glennon przeciwko szóstej. Ryzyk-fizyk. Ponadto debiutant Cotchery spróbuje coś wymyślić na WR (27 punktów z poprzedniej kolejki się nie spodziewam, dwucyfrówka mnie eksajtuje). Ponadto we wtorek dowiem się jak zagrał mój nowy TE - Wright z Tampy. Koleś ma słabe cyfry, ale ma moim zdaniem doskonały potencjał i jak urwie koło 8 pkt będę kontent. A tak to cała zabawa u mnie polega na RB. Jak Forte i Lynch odpalą, to powinienem pokonać Gabe'a. Matematyka podpowiada, że potrzebuję 54 punkty, ale chcę mieć te swoje solidne 70+

Jakby u Kozłów Graham wypadł to bym się nie pogniewał. Wiem, to lame, ale potrzebuję Win. Ostatnio oglądałem playoff bracket - bye w pierwszej rundzie jest niesamowitą nagrodą za wygranie dywizji.

Odnośnik do komentarza

No i przegrana. Zapewne ~6-8 pktami (Erniemu został 1 obrońca). Jestem kompletnie niezadowolony z tej kolejki, bo był do wygrania. Mecz zawalili Receiverzy (Welker i Royal), którzy łącznie zrobyli oszałamiajace 5 punktów :(. Wystarczyłoby, że za któregoś z nich wystawiłbym siedzącego na ławie Boykina (11pkt) i już byłbym blisko wygranej.

 

Jedyny plus, że Johniss ograł Priesta, więc sytuacja w dywizji nadal otwarta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...