Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Miło ze strony Cutlera, że nie zagra z Cowboys ;) McCown mnie całkowicie do siebie przekonał w poprzedniej kolejce i do wczoraj obgryzałem pazurki, bo wydawało się, że Jay zagra w poniedziałkowym meczu. Szkoda tylko, że to pewnie odwlekanie nieuniknionego i na playoffs będę musiał wybierać z pary Glennon/Ryan.

Odnośnik do komentarza

Wszystko wskazuje na to, że status quo zostanie zachowany po ostatniej kolejce i najczarniejszy dla mnie scenariusz zostanie zrealizowany.

 

Ja wygrałem, ale wygrali też FYM, Kamtek i Ernie. Będę miał równy bilans jak FYM, ale gorsze "małe punkty", toteż, jeśli się nie mylę, zajmę pierwsze miejsce za "lepszymi playoffami". :(

Wręczam sobie nagrodę przegranego zasadniczego sezonu ;)

Przeważyła 9 kolejka, w której przegrałem z Kamtkiem 50-53, bo Bears wycięli mi na początku 1 kwarty Rodgersa, który wówczas nie zdążył zdobyć nawet punktu ;).

 

Kilka słów na temat ostatniej kolejki.

Ciężka przeprawa Eagles z Lions. Długo trwało zanim rozkręcił się Foles, zdobywając 19 pkt (po 1. połowie miał -1). Jednak absolutną gwiazdą był LeSean McCoy. Zdobył 217 yardów rushem i 2 touchdowny. :)

Dobrze sprawił się Lacy (14 pkt i mega ważna wygrana Packers, którzy wciąż są w grze o postseason). W końcu Manning przeprosił się z Welkerem. 60 yardów i 1 td (drugi zabrany przez review sędziów. Wynik pewnie byłby wyższy, ale w połowie drugiej kwarty Welkera zdjęli ze wstrząśnieniem...).

 

Kompletnie za to nie wypalił drugi WR - Kendal Wright, który z projected 14 zdobył aż 1 pkt. Nie rozumiem, dlaczego dostawał dzisiaj tak mało piłek od Fitzpatricka. Przez cały sezon zawsze dużo yardów zbierał.

Drugi niewypał to Ladarius Green, który przez ostatnie 3 tygodnie wymiatał z Gatesem w Chargers, co skusiło mnie, aby go wystawić. A wczoraj nie zdobył nic. Gołe 0 :|

 

Na koniec jeden pozytyw. Gdańska twierdza niezdobyta. Bilans u siebie 7-0 ;)

Odnośnik do komentarza

Obawiałem się tego meczu, ale jak widać niepotrzebnie. Udanie zaprezentował się ściągnięty przed tą kolejką duet Edelman/Vereen. Świetny mecz zaliczył Brees. Przede wszystkim jednak zawiedli gracze rywala. Trudno podjąć rywalizację, kiedy Twój QB zdobywa 1 punkt. na ogromny minus kontuzja Gronka, któremu chyba znowu szykuje się przerwa w grze :(

Odnośnik do komentarza

Cuda z punktacją z meczu Steelers - Dolphins trwają. Wczoraj wychodziły jakieś kosmosy, dzisiaj rano odebrali Polamalu punkty za TD, teraz znowu je dodali :_eyes: Mam nadzieję, że już to się nie zmieni. Trójca z Bears musi zdobyć w sumie 20 punktów byśmy odnieśli 10. wygraną w sezonie i myślę, że jest to w ich zasięgu :-k

Odnośnik do komentarza

U mnie wszyscy zagrali beznadziejnie. Na szczęście Kamtek musi zdobyć 66 punktów więcej ode mnie, żeby mnie wyprzedzić, więc to chyba już się nie wydarzy. Ciągle problem mam na QB, Manuel zagrał tragicznie, miał 4INT i 0TD. :| RGIII podobnie, tylko, że dostał dłuuugi garbage time, gdzie trochę się odbił.

 

Na szczęście moja zasada niewystawiania zawodników grających przeciwko Ravens i posadziłem Petersona na ławce. Ciekawe czy kontuzja go wyeliminuje z kolejnych meczów.

Odnośnik do komentarza

Wygraną z Priestem zawdzięczam kontuzji Reggiego Busha :roll: Pozytywnie Gordon i Allen, Davis przyzwoicie, liczyłem na więcej w wykonaniu Browna i Bella. Miałem wystawić Flacco, ale śnieżyca spowodowała zmianę decyzji.

 

Jakby mi ktoś powiedział na początku, że wejdę do playoffów (a nie mówiąc o wygraniu dywizji) to bym chyba się popłakał ze śmiechu :D

 

Kluczem do awansu okazał się trade Moreno za Gordona plus bilans 5-1-0 w dywizji.

Odnośnik do komentarza

Kto by przypuszczał jeszcze ze dwa miesiące temu, że najwięcej punktów w pojedynczym meczu uciuła dla mnie McCown :) Dzisiaj w nocy QB Bears uzbierał 38 punktów (348 jardów, 4TD + 1 TD rushem), no rewelacja. Niestety główny trener Bears twierdzi, że tylko jak Cutler wyzdrowieje, to McCown powędruje na ławkę :roll: No nie rozumiem tego, bo mi psuje plany na playoffs.

Do koszyczka dorzucił się też Forte (102 jardy rushem, 73 jardy + 1TD "górą") co się przełożyło na 23 pkt. Tylko (patrząc na kolegów) 12 punktów miał Marshall (za to 100 jardów) ale on płaci za to, że nie jest ulubionym targetem McCowna w endzone.

Tym sposobem drugi raz w sezonie Kapibary przekroczyły 100 punktów, ustanawiając franchise record na poziomie 117 punktów i trzeci wynik w historii ligi.

Odnośnik do komentarza

Przypuszczam, że starczyłoby mi palców u rąk, aby wymienić graczy NFL, których znałem z nazwiska 4 miesiące temu. Tymczasem udało się wejść do Play-Off. Jestem bardzo zadowolony. Myślę, że moje decyzje kadrowe były w większości wypadków trafne i nie mam się czego wstydzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...