Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przez najbliższe cztery tygodnie zabraknie zarówno Lockera jak i Holmesa. Liczę, że Bradford tych 12-14 punktów uciuła w starciu z Jacksonville, większe zmartwienie mam na WR (choć Holmes to też nie jest póki co jakiś cud). Jackson z Brownem "pauzują", a Bowe to szansa na kilka, ale raczej nie kilkanaście punktów. Liczę, że nieco więcej uzbiera Nelson. Nie wiem też dalej, co robić z Rayem "Ryżem"...

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie jak oni liczą probables na ESPN? Do jakiego typu rozgrywki? Bo są różne (np. nasza ;)) ale też PPR (points per recive jak przypuszczam). Ciekawi mnie, bo zakładają, że Cutler uzyska 8 punktów, a Marshall 13. Ale Marshall sam sobie tych 13 punktów nie ugra, bo musi być do tego dobry QB :-k Chyba, że zaocznie odjęli Jay'owi punkty za 3 INT i 2 fumbles :-k

Odnośnik do komentarza

W profilu zawodnia masz podane passing/rushing/td i na podstawie tego i zasad naszej ligi liczą (chyba :P)

Pewnie założyli jakieś INT dla Cutlera, bo na twoim przykładzie Marshal ma 75 rec yds (7 pkt) i TD (6pkt) w sumie predicted 13. a Cutler 188 passing (7pkt), 13 rushing (1) i 1 TD (4), czyli wychodzi na to, że policzyli mu 2 INT (każde int to -2 pkt).

Odnośnik do komentarza

Huhu :) 3-in-a-row! Co prawda pierwszy raz zeszliśmy ponizej 70 punktów, ale i tak kolejne W w koszyczku. A w następnej kolejce ciężkie starcie z Harvesterami, z którymi w zeszłym sezonie było mi wybitnie nie po drodze :war:

Cała nadzieja w Bears, które grają z Giants. Nie powiem, ze cały misterny plan sprowadzenia Cutlera do mnie, opierał sie na tym, ze to ma być jedyny mecz, w którym go wystawię. A jacy Giants w tym sezonie są, każdy widzi ;)

Odnośnik do komentarza

Po serii trzech porażek w końcu zwycięstwo! :jupi:

 

69 punktów (chcoiaż projected na 105 ;)) cieszy. Rodgers poprawnie, bardzo dobrze (jak zawsze) McCoy (116 rush, 55 rec zabrakło tylko TD), dobrze Welker (tradycyjnie TD Pass od Manninga przyszedł). W sumie powinienem być zadowolony jeszcze ze Smitha, który zdobył te 8 pkt, ale niestety smucą niskie wyniki kierowanych podań. A ponoć miał być preferowaną opcją Newtona...

 

Zwycięstwo cieszy również o tyle, że nie trafiłem z TE (McGreath nie złapał żadnego podania (były chyba 3) od Alexa Smitha i zakończył zawody z dorobkiem 0 pkt - gorzej, że nie mam żadnej alternatywy na tę pozycję), i z Flexem (myślałem, że słabi Jets będą w stanie powalczyć z równie słabymi Steelers. Niestety nie. Najwyższa zdobycz punktowa fantasy zawodnika Jets wyniosła 5... - tyle właśnie zdobył wystawiony przeze mnie Powell ;)), gdzie mogłem wystawić Lacy'ego (b. dobry występ przeciwko Ravens, chyba trzeba go będzie na stałe obsadzić na Flexie).

 

Do tego wpadło 0 (Peppers) w obronie, ale również 12(!) Tima Jenningsa z Bears (2 intercepty i 1 td :]).

 

Martwi mnie tylko to, że wszyscy z mojej dywizji solidarnie wygrali ;)

 

Ps.

 

Johniss, widzę, że kolejny tydzień nie możesz się wstrzelić z QB ;)

Odnośnik do komentarza

O kurde, Marshawn Lynch znowu urwał :clap: Teraz tylko żeby nie było jakiś korekt i sensacyjna wygrana z Kamtkiem stanie się faktem.

Niestety dalej nie mogę uzyskać dobrego wyniku od obu WR. Marshall świetnie, a Woods, na którego postawiłem pierwszy raz w sezonie rozegrał najsłabszy mecz w tymże (9 jardów i 0 punktów). No ale alternatyw za wiele nie mam, bo Austin zawodzi na całej linii, a Edelman nawet bez Gronkowskiego dostaje mało piłek. Coś się tez "ruszyło" z TE, bo Cameron z Weedenem nie współpracuje tak dobrze jak z Hoyerem (tylko 6 pkt), za to Rudolph może odnajdzie się z Casselem (15 punktów)


Czyżbym pobił rekord? :ke:

Yep, w zeszłym sezonie miałem 31 punktów i to do tej pory był najgorszy wynik (oidp pamiętam maiłem wtedy projected 94). Tutaj byś przegrał nawet jakby Johniss wystawił samego Moreno ;)

Odnośnik do komentarza

O kurde, Marshawn Lynch znowu urwał :clap: Teraz tylko żeby nie było jakiś korekt i sensacyjna wygrana z Kamtkiem stanie się faktem.

Sensacyjna wygrana? Człowieku man, ja przez cały czas byłem z projected "pod kreską", a Ty jeszcze dowaliłeś takimi statystykami w czwartek, że w niedzielę nie miałem nawet specjalnie ochoty zaglądać do ESPN.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...