Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat tego można się było spodziewać, Manning był u mnie #1 w rankingu QB. Z takimi receiverami i jeszcze jak się okazuje TE to będzie dla niego genialny sezon. Niestety Thomas też zagrał genialny mecz i Kamtek chyba już może zapisywać sobie pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Śmieszniejsze jest to, że erzet nie wystawił Thomasa, który zdobył 23 punkty. :D

Odnośnik do komentarza

Akurat tego można się było spodziewać, Manning był u mnie #1 w rankingu QB. Z takimi receiverami i jeszcze jak się okazuje TE to będzie dla niego genialny sezon. Niestety Thomas też zagrał genialny mecz i Kamtek chyba już może zapisywać sobie pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Śmieszniejsze jest to, że erzet nie wystawił Thomasa, który zdobył 23 punkty.

Bym wiedział, że Thomas zdobędzie w tym meczu tyle punktów, to bym wiedział tez, że Manning zniszczy system i bym go wybrał w drafcie. :P Postawiłem na Gatesa, ze względu na statystyki, a tu kurna taki psikus. ;)

Odnośnik do komentarza

Do końca week 1 zostały tylko dwa mecze, już większość zawodników zagrała. Ja jestem BARDZO zadowolony z moich zawodników, szczególnie z Cooka. Przed sezonem liczyłem, że to będzie jedyny TE, który będzie zdobywał ponad 10 punktów oprócz Grahama i Gronkowskiego. I pomyliłem się tylko częściowo na szczęscie. Na początku jak zobaczyłem, że Bennet zgarnął dychę to się wkurzyłem, że go nie wystawiłem, bo znając mój pech myślałem, że Cook zagra słabo, na szczęście mimo jednego fumble zgarnął 24 punkty. :D Oprócz tego przyzwoity mecz Richardsona też z Rams. Najgorzej jest na WR. Bryant, któremu wieszczono najlepszy sezon w karierze zdobył tylko 2 punkty, mam nadzieję, że się jeszcze ogarnie...

Odnośnik do komentarza

U mnie całkowicie zawiodła ofensywa (nie licząc Forte zdobyli mniej punktów niż obrońcy :|) i nie trafiłem z QB, ale myślałem, że Ryan nawrzuca Swiętym parę TD. A tu Eli zabłysnął. Trochę skucha z TE, ale jak zwykle gdy się długo waham nad jakąś decyzją, to wybieram źle ;)

Mecz przegram, bo nie sądzę by Johnson zagrał na 34 punkty, ale przynajmniej nie posadziłem 92 (!!!) punktów na ławce jak Edynburg :D

Pierwsze koty za płoty.

 

Edyta|: chyba przeceniłem Austina, no ale może Bradford będzie go częściej wybierał z upływem sezonu.

Odnośnik do komentarza

Debiutancka kolejka za mną, jak najbardziej udana. Jeszcze wczoraj pisałem w maryni, że nie wierzę, żebym odrobił 24 pkt, a tu proszę Daniels i McCoy razem zdobyli 42 pkt :).

 

Na plus:

Postawa wyżej wymienionych panów. Ładnie nabili wynik, świetny mecz McCoy'a. Do tego Wes Welker, aczkolwiek szkoda, że z tylu TD Passów Manninga jemu w udziale przypadły tylko 2 ;). No i oczywiście Rodgers, ale to akurat pewna firma i tego należało się spodziewać.

 

Na minus:

Steve Smith. Dobrze, że chociaż 1 TD zaliczył (jedyny dla Panthers). Nie pomógł mu słaby mecz Newtona i dobra defensywa Seahawks

Eddie Lacy - tutaj wielka niewiadoma i ryzyko. Rookie na pozycji RB w Packersach, którzy preferują grę podaniami. Jego początek słaby, potem trochę nadrobił. Być może dam mu jeszcze jedną szansę, ale raczej do zmiany. Trochę nie chce mi się wierzyć, że Packersi zaczną więcej grać po ziemi.

 

Udało się wygrać. Plan minimum zaliczony, nie będę na zerowym procencie ;)

 

ps.

o co chodzi w scoreboard z pozycją "Line" ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...