Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze Priest nie potwierdził, ale pewnie niedługo to zrobi. W takiej sytuacji mamy dwie opcje co do grup i schedule:

A) 3 dywizje po 4 zespoły. Każda drużyna gra 2 mecze przeciwko rywalom ze swojej dywizji i po jednym z resztą. To daje 14 meczów i trzy kolejki na play offy. Myślę, że wtedy mogłoby awansować 6 najlepszych drużyn i w pierwszej kolejce gralibyśmy wild card: 3 z 6 i 4 z 5, potem półfinał i finał.

B) 4 dywizje po 3 zespoły. Każda drużyna gra 2 mecze przeciwko rywalom ze swojej dywizji i po jednym z resztą. To daje 13 meczów i cztery kolejki zapasu. Chyba i tak byśmy grali tak jak w punkcie A, ewentualnie 8 drużyn by szło dalej i normalny ćwierćfinał, 1 z 8, 2 z 7 itd.

C) Jak macie inny pomysł to możecie zgłosić. :P

 

Ewentualny podział grup (geograficzny czy inny) jeszcze do ustalenia. Dodam ankietę do głosowania.

Odnośnik do komentarza

!!!WAŻNE!!!

Myślę, że udało mi się w końcu ułożyć terminarz. Poprosiłbym każdego o sprawdzenie czy wszystko jest ok, bo zawsze istnieje szansa, że gdzieś zrobiłem błąd. Powinno to wyglądać tak, że gracie mecz i rewanż z drużynami ze swojej dywizji, a z drużynami z innych dywizji po 2 mecze u siebie i na wyjeździe (czyli 2 mecze domowe i wyjazdowe z drużynami z dywizji X i tyle samo z dywizji Y). Na przykładzie mojej drużyny: gram 2 mecze z Gabem, krzysfiolem i FYMem, 2 mecze domowe z drużynami z West i North, 2 mecze wyjazdowe z drużynami z West i North. To jest istotne ponieważ drużyna grająca w domu ma handicap +1, niewielki, ale zawsze to jakieś uatrakcyjnienie dla gry. W play-offach jest to już +2, chociaż zastanawiam się czy nie ustawić +3, w końcu po coś gramy ten sezon regularny.


Punktem wyjścia dla mnie przy układaniu terminarza była zasada z NFL, że w pierwszej kolejce mistrz gra u siebie mecz z ciekawym przeciwnikiem, dlatego zaczniemy od meczu Gabe'a ze zwycięzcą sezonu zasadniczego - Melerem.

Dla ułatwienia macie plik z Excela jak to powinno wyglądać: https://docs.google.com/file/d/0B4OwmXmK3QqIVGt5WC1PV1VVS3c/edit?usp=sharing
W 1 arkuszu jest już uzupełniony przeze mnie, robiłem go na bieżąca zmieniając terminarz, w drugim macie czystą templatkę gdzie możecie sobie odznaczać mecze przy pomocy wypełnień. Nie sugerujcie się tylko kolejnością HA w meczach wewnątrz dywizji, czasem mimo takiego oznaczenia najpierw może być mecz wyjazdowy, a potem domowy z danym przeciwnikiem, w przypadku AH tak samo, tylko na odwrót. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...