Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. Po długich namysłach stawiam jednak na Folesa. Zresztą głębsza analiza wykazała jeszcze kilka innych problemów. Pierwszy raz chyba zrezygnuję z usług McCoy'a, boję się w całości zawierzać Eagles ;), tym bardziej, że Cardinals mają bardzo skuteczną running defense (ewentualnei mogę rezygnować z Lacy'ego, bo running defense Lions też jest dobre). Dlatego wszystko wskazuje na to, że postawię na Rashada Jenningsa. Raiders grają przeciwko dziurawej jak ser obronie Dallas - problem w tym, że gotowy do gry w Raiders jest McFadden i ewentualne niepowodzenia Jenningsa szybko mogą ograniczyć jego rolę w tym meczu ;)

 

A żeby tego było jeszcze mało to jest problem z WR :). Projections każą wystawiać Welkera i Smitha, a zdrowy rozsądek Boykina i Kendalla Wrighta ;). Welker od kilku tygodni punktuje słabo, ale gra przeciwko Chiefs, Ci ostatnio dużo punktów tracą. Smith jest w ogóle niewypałem w tym sezonie, ale gra przeciwko Buccaneers, więc jest szansa na większą zdobycz.

 

Z drugiej strony jest Boykin w Packers, który przebojem wdarł się do zespołu na miejsce Cobba i dobrze zbiera jardy. Na jego korzyść przemawia słaba pass defense Lions i występ Flynna. No i jest jeszcze Kendall Wright, który przez cały sezon dużo piłek odbiera i te ~9 pkt dostarcza, a gra przeciwko niepewnym ostatnio Colts - jedyna wada - mało TD ;)

 

Ta kolejka jest okropna ;)

Odnośnik do komentarza

Ja ruszam w tej kolejce z hasłem "In Bears We Trust!" :) Ponownie. Jak w week 8. Wtedy Cutler, Marshall i Frote zdobyli 50 punktów. Teraz mam nadzieję, że McCown i spółka rozszarpią Wikingów i dostarczą mi stosik punktów w chyba najważniejszym pojedynku rundy zasadniczej, a do tego "friendly rivalary" ;) W ESPN wystrugali mi absurdalne projected - 95. Kamtek ma tez nie gorsze, bo 85, tak więc na papierze zapowiada się niesamowicie emocjonujące starcie. A pamiętając jak rywalizacja zakończyła się w pierwszym pojedynku (Lynch i 26 punktów w MNF dające 2-punktową wygraną) może być ostro do samego końca. Tym bardziej, że Lynch znowu gra w poniedziałek ;)

Odnośnik do komentarza

Rywalizację z Michem uważam za zakończoną. Nelson - 1 pkt, Brown - 5 pkt. Z czym do ludzi...

No nie wiem, u mnie Q mają Lynch, Forte i Marshall. Najgorsze, jak Lynch wypadnie w poniedziałek, to leżę, bo nikim go nie zastąpię.

No i u mnie też obniżka z poprzedniej kolejki, bo Polamalu z 9 na 0. Tak więc it ain't over 'till it's over.

Odnośnik do komentarza

krzysfiol rozbił bank o_O 127 punktów, kosmos :respekt:

 

W wielkim dywizyjnym pojedynku z Kamtkiem z dużej chmury mały deszcz, wygląda na to, że była to rywalizacja na najniższym poziomie w tej kolejce ;)

Udana podmianka QB, bo Glennon fatalnie się zaprezentował i miał tylko 3 oczka, a McCown zdobył aż 22 punkty. Szkoda tylko, że nie współpracował tak udanie z Marshallem (ledwo 4 punkty), jak z Jeffreyem (36!). Znowu Forte zrobił swoje (15), Douglas przyzwoicie (7) , Cameron fajnie, że cokolwiek zrobił :) Dzisiejszy występ Lyncha już nie ma tak wielkiego znaczenia i może nawet lepiej, żeby go oszczędzali.

Odnośnik do komentarza

krzysfiol :olala:

 

Packers zawalili już w czwartek, więc nie miałem o co grać. Ostatecznie okazało się, że jakbym składu nieskonfigurował, to bym przegrał z Priestem. ;) A żeby jeszcze było bardziej beznadziejnie, to prawdopodobnie będę bez TE, Manning przestał podawać do Welkera i w ogóle WR w Danzig Cowboys to bieda ;)

 

Teraz czekać na Erniego, czy zwiększy emocje w North Division w ostatniej kolejce. Jeśli przegra, wszyscy będą mieli równy bilans ;)

Odnośnik do komentarza

No ja ten bye na pewno przegrałem. :/ Decker przed tym meczem miał projected 7 punktów i tylko 3TD, gdyby nie połamał się Moore, to pewnie byś go wystawił, choć to i tak by mi nie dało.

 

Ale cóż, jeżeli Kamtek nie zdobędzie w następnej kolejce 50 puntków więcej ode mnie to powinienem utrzymać rozstawienie z nr #4. Także nieważne czy wygram czy przegram z FYMem, najważniejsze będą punkty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...